امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رمان ماموریت من | Aedan کاربر انجمن ایران رمان
نویسنده:AEDAN خودمو میگم
ژانر:عاشقانه پلیسی
خلاصه:درباره ی یه پلیسی که اتفاقی با یه دختر توی اداره ی پلیس آشنا میشه و به اون دختر کمک میکنه که تموم لحظات بد زندگیشو فراموش کنه توی هین همین دیدو بازدیدا دختری که با اون آشنا بوده میخواد بگه که چیکارس تا اینکه پسره میگه من یه پلیسم دختره هم شکه میشه و به دروغ میگه منم توی یه شرکت بزرگ شب کارم تا اینکه دختره از اینکه عاشق یه پلیس شده ناراحت و کمی از دست خودش اصبانی میشه چونکه اون هیچوقت نمیتونه مثل مردم عادی زندگی کنه مثل من مثل تو اون یه مجرم بوده یه مجرمی که هیچکس نمیتونه پشت اون قیافه مظلوم تشخیصش بده

xcvlxcvlxcvlxcvlxcvlxcvl

بزودی میزارم
®اگه آدما شبیه حرفاشون نیستن 
                                          © حداقل شبه دروغاشون باشن
پاسخ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
17 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۰۹-۰۶-۹۸, ۰۸:۰۷ ق.ظ)، K.asl (۲۹-۰۶-۹۸, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، طوبی (۲۹-۰۵-۹۹, ۱۱:۰۹ ب.ظ)، d.ali (۰۸-۰۶-۹۸, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، ژاله صفری (۱۰-۰۶-۹۸, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، نیـایــش (۰۷-۰۶-۹۸, ۰۸:۰۵ ب.ظ)، minaa (۰۷-۰۶-۹۸, ۰۸:۱۵ ب.ظ)، ماهتی (۰۶-۱۰-۹۸, ۰۶:۱۸ ب.ظ)، open☠ world (۰۸-۰۶-۹۸, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، Aedan (۰۷-۰۶-۹۸, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، nazy.r (۲۷-۰۷-۹۸, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، آریحون (۰۶-۰۹-۹۸, ۰۹:۳۸ ب.ظ)، Roya60 (۱۰-۱۰-۹۸, ۰۹:۵۱ ب.ظ)، zmgh (۱۷-۰۲-۹۹, ۰۲:۱۶ ب.ظ)، crocodile (۱۵-۰۳-۹۹, ۰۸:۳۷ ق.ظ)، زهرا6969 (۰۹-۰۴-۹۹, ۰۱:۵۸ ق.ظ)، 25hedie (امروز, ۰۱:۵۶ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان