امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زلاتان خبرنگار فرانسوی را خجالت‌زده کرد
خبرگزاری تسنیم: بی‌مهری زلاتان ابراهیموویچ نسبت به اهالی رسانه در فرانسه همچنان ادامه دارد چرا که او به تازگی یکی دیگر از خبرنگاران ورزشی این کشور را به شیوه‌ای نه چندان جالب متوجه اشتباهش کرد.

پس از تساوی یک بر یک یکشنبه شب پاری‌سن‌‌ژرمن و لیون در ورزشگاه ژرلان، یک خبرنگار قصد داشت با ایبرا گفت و گویی انجام دهد. این خبرنگار مصاحبه خود را با پرسیدن این سؤال که « آیا اکنون که بعد از دو ماه در لوشامپیونه گل زده‌ای خوشحالی» آغاز کرد. این در حالی بود که آخرین گل ستاره پیشین میلان به دو هفته پیش و بازی برابر سن‌اتین برمی‌گشت نه دو ماه.

اشتباه خبرنگار فرانسوی کافی بود تا ایبرا او را در جمع دیگر همکارانش شرمنده کند. ابراهیموویچ 33 ساله در پاسخ به سؤال این خبرنگار گفت: دوست من لطفاً بس کن! اگر اطلاعات درستی نداری لطفاً با من حرف نزن!

این اولین بار نیست که ایبرا در مواجهه با خبرنگاران رفتار سردی از خود نشان می‌دهد. هفته گذشته بود که رسانه‌های فرانسوی اعلام کردند زلاتان به هم‌تیمی‌هایش در پاری‌سن‌ژرمن گفت که از مصاحبه با رسانه‌‌ها در پایان بازی برابر لیل خودداری کنند. او در پاسخ به این سؤال که چرا چنین توصیه‌ای به هم‌تیمی‌های خود کرده است گفت: به خاطر اینکه من رئیس هستم!
پاسخ
سپاس شده توسط: