امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زن جوان به خاطر نگرفتن دو ماه پول توجیبی درخواست طلاق کرد!
به گزارش سه نسل، زن جوانی در دادگاه خانواده حضور یافت و درخواست طلاق از شوهرش را به قاضی دادگاه ارائه کرد. زن جوان که 24 سال داشت خطاب به قاضی گفت: دوماه از شروع زندگی‌مان می‌گذرد و من به دلیل خسیس‌بودن شوهرم می‌خواهم از او جدا شوم، زیرا تحمل کردن شوهر خسیس برایم عذاب‌آور است.

وی ادامه داد: در این مدت که از ازدواج‌مان گذشته، شوهرم هیچ پولی را به عنوان خرجی به من پرداخت نکرده است و من در این مدت هیچ پولی نداشتم و هر زمان که از می‌خواستم به من پول بدهد، می‌گفت هر چه می خواهی، خودم برایت تهیه می‌کنم، و نیازی نیست که به تو پول بدهم.

زن جوان افزود: شوهرم قبل از ازدواج نیز خسیس بود اما متأسفانه خسیس بودنش را به حساب صرفه جویی در مخارج قبل از مراسم ازدواج می دانستم، اما او حتی سختش است که هزار تومان به من بدهد تا کیفم خالی نباشد.

وی با بیان اینکه «مردی که بعد از گذشت دوماه از زندگی این‌قدر خسیس است در آینده از گرسنگی هم بمیرد حاضر نیست، غذایی تهیه کند، خاطر نشان کرد: از آینده خود واهمه دارم، زیرا مطمئنم اگر بچه‌دار شویم‌، شوهرم با خسیس بودنش، بچه‌ام را می‌کشد. نمی‌خواهم فرزندم چنین پدری داشته باشد و خواهان طلاق هستم.

زن جوان در پاسخ به پرسش قاضی مبنی بر اینکه شغل شوهرت چیست؟ گفت: شوهرم در مغازه پدرش کار می‌کند، و از لحاظ مالی می‌تواند نیازهای من را برآورده کند‌، اما می‌گوید که من ولخرج هستم و می‌خواهد من را تربیت کند. در حالی که دوران نامزدی‌مان، هیچ‌گاه از او نخواستم که من را به رستوران ببرد یا خرج‌های زیادی انجام دهد اما او لیاقت صرفه‌جویی‌های من را ندارد باید مهریه 500 سکه‌ای‌ام را پرداخت کند،‌ تا متوجه شود دنیا دست کیست!

به گزارش سه نسل، قاضی از زن جوان خواست تحمل بیشتری در زندگی مشترک داشته باشد و با این بهانه‌ها زندگی اش را از بین نبرد هم‌چنین به دلیل عدم حضور مرد در دادگاه حکمی بر طلاق صادر نکرد.

ایسنا
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه چیزها...چقد بد...

سَر بِه سَر من نَذارید ادمـــــــــــــــــــــآ ....

پارتیِم خداستــــــــــــــــــــ ـــــــــــِِِِِ

پاسخ
سپاس شده توسط:
امان از دست این مردای خسیس که زناشونو عاصی میکنن
من خدایی دارم که دست گیـــر است نه مچ گیــــر ............
پاسخ
سپاس شده توسط: