امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساشا سبحانی، آقازاده‌ای که شهر را به هم ریخت
برترین ها: ساشا سبحانی فرزند سفیر سابق ایران در مکزیک و ونزوئلا با انتشار ویدئویی در فضای مجازی واکنش تندی به کمپین «فرزندت کجاست» نشان داد. او در بخشی از اظهارات خود در اعتراضی تامل برانگیز گفت: تا کی می‌خواهید حسادت کنید، اگر نمی‌توانید کار کنید، بروید بمیرید! کمپین «فرزندت کجاست» که از سوی کاربران شبکه های اجتماعی پیگیری می‌شود، این روزها حسابی خبرساز شده است.
[عکس: 1782487_761.jpg]
ساشا فرزند احمد سبحانی سفیر اسبق ایران در ونزوئلاست. او متولد ۱۳۶۷ است و چند سال از دوران نوجوانی خود را به واسطه شغل پدرش در ونزوئلا گذرانده. خودش در مصاحبه ای توضیح داده که در آن سال ها با پسر هوگو چاوز رئیس جمهور سابق ونزوئلا رفاقت داشته است.
می گوید با پدرش اختلاف نظر دارد و از سال ها پیش خودش درآمد کسب می کند. او قبلا ویدئوهایی از آتش زدن دلار و سوار بر خودروهای لوکس بوگاتی بی ام دبلیو و ... در خیابان های دبی و استانبول منتشر کرد و در اینستاگرام به شهرت رسید.
در ادامه ویدئوی اظهارات جنجال برانگیز ساشا سبحانی درباره «کمپین فرزندت کجاست» را مشاهده می کنید.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید

[عکس: 1782467_767.png]
بعد از این اظهارات بی ادبانه و سخیف این آقازاده، واکنش های زیادی از سمت مردم و هنرمندان و ورزشکاران در فضای مجازی نشن داده شد.

علی کریمی در کانال خود نوشت:

«حيف اسم .... كه رو تو گذاشت،تو با پول همين مردم بزرگ شدى بدبخت،چون اگه پدرت .... داشت كه تو رو تربيت ميكرد چه برسه به نون حلال در آوردن!!مردم تا امثال تورو به درك نفرستن، جايى نميرن گوشتكوب»

[عکس: 1782582_908.jpg]

یحیی گل محمدی نیز در جواب به این فرد حتاک نوشت:

«به لطف تو و امثال تو جونی برای ملت نمونده که بخوان بمیرن تنها دلخوشی و امیدواری مردم دیدن نابودی انگلهایی مثل شماست»

[عکس: 1782476_269.jpg]

برخی از اهالی هنر نیز خشم و تاسف خود را به این گونه در صفحات مجازی خود نشان دادند:

[عکس: 1782468_798.jpg]

[عکس: 1782480_320.jpg]

[عکس: 1782471_299.jpg]

[عکس: 1782470_322.jpg]

بعد از واکنش های زیاد به این موضوع،احمد سبحانی، سفیر اسبق جمهوری اسلامی ایران در کاراکاس در گفتگویی با «۲۰:۳۰» اعلام کرد که با پسرش (ساشا سبحانی) قطع رابطه کرده است.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید

[عکس: 1782467_767.png]
احترام که میزاری فکر میکنن لایق احترامن!
نه عزیزم! مارو مادرمون درست تربیت کرده..
پاسخ
سپاس شده توسط:
ساشا سبحانی در مصاحبه ای که بعد از این اتفاقات انجام داده گفته است که منظورش از «برید بمیرید» با همه نبود که برید بمیرید!
فرید عطارزاده: صدایش از پشت تلفن کمی لرزان و دائم در حال اثبات خود است که نه از رانت استفاده کرده و نه مدت ها است که با پدرش کوچکترین تماسی داشته است. در پاسخ هر سوال تلاش می کند روی این نکته پافشار ی کند و خودش را با آقازاده های دیگر مقایسه می کند. این گفت و گو حاصل پانزده دقیقه صحبت تلفنی با ساشا سبحانی است که به گفته خودش در حال رانندگی بود تا به جلسه ای برود که در آن نمایندگان یک شرکت ساخت و ساز معتبر حضور داشتند تا با او قرارداد ساخت و ساز در استانبول امضا کنند..
خبر صادر شدن حکم جلب شما صحت دارد؟ برای چه دلیل؟
- مگر من چیکار کردم؟ من مشغول زندگی خودم هستم و کاری به بقیه ندارم.
اما در برخی سایت ها آمده که حکم جلب تان صادر شده.
- کسی چیزی به من نگفته است. من کاری نکردم. یک ویدئو منتشر کردم که گفتم بروید کار کنید و پول در بیارید.
البته در انتهای آن صحبت ها، یک جمله دیگر نیز گفتید؟
- گفتم اگر نمی توانید کار کنید و پول در بیاورید، برید بمیرید.
جمله درستی بود؟
- منظور من با همه نبود. به آن افرادی می گفتم که مدام در پیج من بدترین فحش ها را می دهند. به آنها گفتم به جای اینکه به من فحش بدهید، بروید کار کنید تا پولدار بشوید یا بروید بمیرید.
این جمله شما سرشار از بی ادبی، غرور و تکبر است و مطمئنا باید منتظر بازخوردهای نامناسب هم باشید
[عکس: 1782486_746.jpg]
- خب من باید چیکار کنم؟ زمانی که به من بد ترین فحش ها را می دهند و مدام در زندگی خصوصی من سرک می کشند، باید اینگونه جواب بدهم.
شما پیج خود را باز گذاشتید و لحظه به لحظه از زندگی تان را منتشر می کنید. در چنین حالتی حق ندارید بگویید چرا در زندگی شما سرک می کشند.
- این درست است ولی وقتی فحش های رکیک می دهند و همه زندگی من را به پدرم ربط می دهند، عصبانی می شوم. شما هم اگر جای من بودید همین کار را می کردید.
اما این زندگی از راه پدرتان به دست آمده است.
- چنین حرفی به هیچ عنوان صحت ندارد. بارها و بارها توضیح دادم. زمانی که پدرم در ونزوئلا سفیر بود من خودم استعداد داشتم که با یادگیری زبان های مختلف، کار کنم و در همان زمان هم به پدرم کاری نداشتم. اینقدر به من می گویند آقازاده آقازده اما من زمانی که به ایران بازگشتم و چند ماه هم زندگی کردم اما حتی بلد نبودم حساب بانکی باز کنم.
پس از بازگشت در ایران به چه کاری مشغول شدید؟
- با سرمایه ای که جمع کرده بودم شروع کردم به خرید و فروش ماشین. آن زمان که ناگهان دلار بالا رفت و قیمت ها چند برابر شد، در زمینه خرید و فروش خودرو توانستم سود خوبی کسب کنم و سرمایه ام چند برابر شد. پس از آن نمایندگی فروش چند برند مشهور مانند گل و... را گرفتم.
مگر می شود در سن جوانی و بدون داشتن پارتی نمایندگی چنین برندهای مشهوری را گرفت؟
- چرا نمی شود؟ چرا فکر می کنید همه چیز رابطه است؟ الان دنیا، دنیای ارتباطات است. من زبان انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی و فارسی بلدم و همین موضوع باعث پیشرفت من شد.
یعنی اگر ما هم زبان خارجی بلد باشیم می توانیم نمایندگی های مشهور را بگیریم؟
- چرا که نه. در کنار آن نیز من تلاش های زیاد و شبانه روزی کردم. اصلا کاری به پدرم نداشتم. خودم بودم و خودم. من و پدرم اختلاف عقیده شدیدی با یکدیگر داریم. چرا همه فکر می کنند موفقیت های من به خاطر پدرم است؟ اصلا یکی از دلایل آمدن من به استانبول، اختلاف عقیده با پدرم بود..
در استانبول به چه کاری مشغول هستید؟
- بالاخره یک سری ارتباطات دارم و کارهای دوستانم را در اینجا انجام می دهم.
چه کارهایی؟
- کار ساخت و ساز انجام می دهم.
اگر خبر حکم جلب شما صحت داشته باشد چه کار می کنید؟
به ایران می آیم و از خودم دفاع می کنم. من کاری نکردم که بترسم. یکی از دفعاتی هم که قبلا به ایران آمده بودم، در فرودگاه بازداشت شده بودم. برای آن فیلمی که در آن نشان می دادند یک دختر در پشت سر من است. در حالی که این فیلم جعلی بود. خلاصه به دادگاه نیز رفتم و از خودم دفاع کردم. حالا هم آمادگی دارم که به ایران بیایم.
*وی در آخرین پیام ویدئویی که از خود که منتشر کرده است تاکید کرده است که آقازاده نیست و همه ثروتش را خودش به دست آورده است و از سن 14 سالگی کار کرده و هیچگونه حمایتی از سمت پدر نشده اشت و از پدر خود اعلام برائت کرده است.
احترام که میزاری فکر میکنن لایق احترامن!
نه عزیزم! مارو مادرمون درست تربیت کرده..
پاسخ
سپاس شده توسط:
با این وضعی که امثال این هابرای مردم ایجاد کردن نیاز به گفتن برید بمیرید نیست
بسیاری ازمردم از فشار اقتصادی سالهاست زنده نیستند.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط: