امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سالگرد ازدواج (طنز)
1) زن :عزیزم امید وارم همیشه عاشق بمانیم وشمع زندگیمان نورانی باشد.2) مرد: عزیزم کی نوبت کیک می شه؟
*****روز زن
1)زن : عزیزم مهم نیست هیچ هدیه ای برام نخریدی یک شاخه گل کافیه2)مرد: خوشحالم تو رو انتخاب کردم اشپزی تو عالیه عزیزم (شام چی داریم؟(
*******روز مرد
1) زن :وای عزیزم اصلا قابلتو نداره کاش می تونستم هدیه بهتری بگیرم.2) مرد:حالا اشکال نداره عزیزم سال دیگه جبران می کنی (چه بوی غذایی می یاد(
40 روز بعد از تولد بچه
1) زن:وای مامانی بازم گرسنه هستی , (عزیزم شیر خشک بچه رو ندیدی)2)مرد: با دهان پر(نه عزیزم ندیدم , راستی عزیزم شیر خشک چرا اینقدر خوشمزهاست)
******40 سال بعد
1)زن :عزیزم شمع زندگیمون داره بی فروغ میشه ما پیر شدیم2)مرد :یعنی دیگه کیک نخوریم
******2 ثانیه قبل از مرگ
1) زن :عزیزم همیشه دوستت داشتم2) مرد: گشنمه
وصیت نامه
1) زن: کاش مجال بیشتری بود تا درمیان عزیزانم می بودم ونثارشان می کردمتمام زندگی ام را!!2) مرد:شب هفتم قرمه سبزی بدید
اون دنیا
1)زن : خطاب به فرشته ی مسول :خواهش می کنم ما را از هم جدانکنید , نه نهعزیزم , خدایا به خاطر من(((وسر انجام موافقت می شه مرد از جهنم بره بهشت(((2)مرد :خطاب به دربان جهنم: حالا توی بهشت شام چی میدن
نــــــه چپــــــ× نـــــــه راستــــــ×
فقطـ خـدا * کـــه اون بالاسـتــ
پاسخ
سپاس شده توسط:
) زن :عزیزم همیشه دوستت داشتم2) مرد: گشنمه

شدیدا به این لایکmara
بازی بازی با دل ادمم بازی؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
بسی بسیار شاد گشتیمasnaasnaasna
پاسخ
سپاس شده توسط: