امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شفر: تساوی نتیجه بدی نبود/ نبودن تماشاگران‌مان در ورزشگاه منصفانه
Brick 
تاریخ انتشار : جمعه, 15 دی 1396 17:28

[عکس: 96-10-02ba2149.jpg]

سرمربی آلمانی استقلال گفت: این منصفانه نیست که وقتی تماشاگران ما بلیت دارند نتوانند وارد ورزشگاه شوند.

به گزارش ایسنا، استقلال و تراکتورسازی در بازی برگشت لیگ هفدهم در تبریز به تساوی بدون گل رضایت دادند. وینفرد شفر در نشست خبری اظهار کرد: من هوادران مان را در ورزشگاه ندیدم و نمی دانم چرا وقتی تماشاگران مان بلیت دارند و به تبریز آمدند، در ورزشگاه نبودند. این موضوع منصفانه نیست. ما امروز به دنبال سه امتیاز بودیم. داربی آسانی پیش رو نداشتیم. تراکتورسازی تیم خوب و محکم و قدرتمندی است. دو اشتباه در کار دفاعی ما رخ داد که دروازه‌بان به خوبی آنها را مهار کرد. در چهار، پنج دقیقه پایانی شانس خوبی برای پیروزی داشتیم.

سرمربی استقلال ادامه داد: ۷۷۸ دقیقه دروازه استقلال بسته بوده و این موضوع را به دروازه بان، خط دفاعی و تمام بازیکنان‌مان تبریک می‌گویم. خیلی خوشحالم که نظم خوبی در تیم ما حاکم شده و تمام بازیکنان در زمین می‌جنگدند. از عملکرد امروز تیمم راضی هستم. وقتی با تیم قدرتمندی بازی داریم و از سوی دیگر هواداری در ورزشگاه نباشد، کار برای تیم سخت می‌شود اما از بازیکنانم تشکر می‌کنم که عملکرد خوبی داشتند. عملکرد داور هم بسیار خوب بود. تمام تصمیماتی که در جریان بازی گرفت، درست بود. از این بابت خیلی خوشحال هستم.

زرندی، مدیر رسانه ای استقلال در واکنش به اینکه استقلال و پرسپولیس در تبریز هواداری ندارند، گفت: هواداران و لیدرهای ما از تهران آمده بودند که به آنها هم اجازه حضور در ورزشگاه را ندادند.

شفر هم در واکنش به همین موضوع گفت: یعنی یک نفر هم برای حمایت از استقلال به ورزشگاه نیامده بود؟! وقتی شما به ورزشگاه آزادی بیایید، به طور صددر صد ما به شما بلیت می‌دهیم. هفت، هشت نفر از لیدرهای ما از تهران آمده بودند اما هیچ کدام در ورزشگاه نبودند.

سرمربی آلمانی استقلال تاکید کرد: مشکلی نیست اما اگر شما (هواداران تراکتورسازی) به تهران آمدید، بلیت شما محفوظ است. خیلی‌ها که به تبریز آمده بودند، برای دیدن بازی و همچنین زیبایی‌های تبریز به این شهر آمدند.

او در پاسخ به این سوال که استقلال نسبت به بازی‌های قبل موقعیت‌های گل کمتری داشت و فقط مالکیت توپ بیشتری داشت، گفت: این نظر شما است.من می‌توانم بگویم که ما امروز خوب بازی کردیم.

سرمربی باتجربه استقلال درباره تعویض سوم این تیم که یک مهره دفاعی را به زمین فرستاد تاکید کرد: فرشید باقری سر زن خوبی است و می خواستم از او در فاز تهاجمی استفاده کنم. یکی از بازیکنان تراکتورسازی چند دقیقه‌ای به زمین افتاده بود و این موضوع باعث شد تعویض ما با تاخیر زیادی انجام شود.

شفر درباره شناختش از تراکتورسازی پیش از ورود به زمین گفت: روی برنامه‌های حریف کار کرده بودیم. امروز سه بازیکن کلیدی تراکتروسازی را از کار انداخته بودیم. دو اشتباه فردی از بازیکنان ما باعث شد که تراکتورسازی به دروازه ما هجوم بیاورد. یک شانس هم از روی نقطه کرنر داشتند و به جز این نتوانستند موقعیت خلق کنند اما استقلال شش، هفت موقعیت خوب را به وجود آورد.

او درباره جپاروف گفت: سرور بازیکن خوبی است که در وسط زمین به خوبی ظاهر می‌شود و عملکرد خوبی دارد. یکی از اشکالات کار ما در بازی امروز جالب نبودن پاس های آخر به مهاجمان بود. امروز نورافکن در پست هافبک بازی کرد اما بازیکن جوان اگر اشتباه هم کند، از نظر من ایرادی ندارد. امروز فرشید باقری را نداشتیم چرا که او به طور صددرصد آماده نبود و نسبت به بازی قبل سه مهره خودمان را در اختیار نداشتیم.

سرمربی استقلال درباره بازی‌های پرگل استقلال و تراکتورسازی در چند دیدار اخیر گفت: امروز دو تیم خوب در زمین بودند. تراکتورسازی تیم محکمی است و به خوبی تیم حریف را تحت فشار می‌گذارد. از طرفی پاس‌های خوبی به فرزاد حاتمی می‌دهند. ما چند موقعیت خوب داشتیم اما وقتی ضربه آخر را خوب نزنید، نمی توانید به برد برسید. بازی برابر تراکتورسازی سخت است اما در دقایق پایانی موقعیت های خوبی داشتیم که گل نشد. تساوی بدون گل هم نتیجه بدی نبود.

شفر درباره هواداران تراکتورسازی گفت: قبل از بازی با پیراهنی که روی آن نوشته بود یاشاسین آذربایجان به سمت هوادران این تیم رفتم اما از آن فاصله نتوانستند متن روی پیراهن را به خوبی بخوانند. می‌خواستم از هوادران فوتبال در تبریز تعریف و تمجید کنم. این پیراهن را به خاطر همدلی بیشتر با هوادران به سمت آن‌ها بردم.

سرمربی استقلال درباره بازگشت پژمان منتظری به میادین و عملکرد او مقابل تراکتورسازی اظهار کرد: او بازیکن بسیار بزرگی است و بعد از مصدومیت برای نخستین بار بود که به شکل کامل در زمین به میدان رفت. فقط در دو صحنه پاس خوبی نداد اما در مجموع نود دقیقه عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت. در خیلی از دقایق بازی او در مصاف‌های تک به تک موفق ظاهر شد و شرایط خوبی دارد. می‌دانم که شرایط خوبی برای بازی کردن دارد.

-------------

گل محمدی: می خواستم تمرکز تراکتور حفظ شود/ امروز بدشانس بودیم
[عکس: 96-10-02ba2157.jpg]
سرمربی تراکتورسازی گفت: موقعیت‌های مان خطرناک‌تر از استقلال بود اما بدشانس بودیم.
به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از تساوی تیمش مقابل استقلال اظهار کرد: به خاطر حضور نداشتن در نشست خبری قبل از بازی عذر می‌خواهم. به خاطر اتفاقاتی که افتاده بود نخواستم در نشست خبری قبل از بازی حاضر شوم تا تمرکز تیم بهم نخورد.
او درباره بازی گفت: بازی پرفشار ی بود. تیم‌هایی که از موقعیت‌های خود استفاده کنند می‌توانند به پیروزی برسند. امروز در هر دو نیمه موقعیت‌های خوبی داشتیم. استقلال نسبت به نیم فصل نخست متحول شده بود و بازی سنگینی برای هر دو تیم بود. موقعیت‌هایی که به دست آوردیم، خطرناک‌تر بود. می‌توانستیم بازی را به نفع خودمان تمام کنیم اما کمی بدشانس بودیم. از تلاش بازیکنان و تشویق پر شور هوادران‌مان تشکر می‌کنم. صحنه‌های خوبی را در استادیوم شاهد بودیم که یادآور خاطرات گذشته تراکتورسازی بود. دست تک تک هواداران را می‌بوسم. امیدوارم این حمایت‌ها همچنان وجود داشته باشد.

گل محمدی در واکنش به اینکه تیمش هر هفته بدتر از هفته قبل می شود گفت: صحبت‌های شما را قبول ندارم. در سه بازی اخیر توانستیم چهار امتیاز کسب کنیم که نسبت به نیم فصل اول که تا این مقطع بدون امتیاز بودیم، پیشرفت داشتیم. شرایطی که در نیم فصل اول داشتیم خاص بود. هواداران هم آن شرایط را درک کرده بود و می‌دانستند در چه شرایط سختی کار می کنیم. در نقل و انتقالات نیم فصل گرفتن بازیکن سخت است و ویترینی وجود ندارد که بازیکنان دلخواه‌مان را جذب کنیم. هر بازیکنی که مدنظر ما است، پول زیادی می‌خواهد یا با تیمش قرارداد دارد. قبول دارم که در جذب بازیکن تاخیراتی وجود داشت اما می‌خواهیم که بهترین‌ها را به تیم اضافه کنیم. شانس آوردیم که پنج، شش بازیکن سرباز شدند و به تیم ما پیوستند. ما از نظر فنی پیشرفت داشتیم. ضمن اینکه می‌گوییم ضعف فنی داریم، قبول ندارم که بدتر شدیم. این نظر شخصی شما است.

پاینده مدیر رسانه‌ای تراکتورسازی گفت: ما تاکنون شش بازیکن گرفتیم. دنبال بازیکنان مازاد سایر تیم‌ها نیستیم. باشگاه‌ها هم به راحتی بازیکنان خوب خود را به ما نمی‌دهند. سال گذشته هر بازیکنی که مدنظر قلعه‌نویی بود، توسط آجرلو جذب شد چون با تیم های خود قرارداد نداشتند. امسال شرایط فرق دارد و سعی می کنیم بازیکنان خوبی را بگیریم. دروازه‌بان خارجی هم در سری A برزیل بازی کرده و خیلی خوب است. باشگاه‌ها همه کارهای خود را انجام داده بود و این دروازه‌بان قبل از نیم فصل به ایران آمد. او به صورت قرضی به تراکتورسازی آمده و تیم برزیلی باید انتقال را تایید کند. این مسئله حل شده و در یک، دو روز آینده ITC صادر می شود.

سرمربی تراکتورسازی تبریز گفت: خودتان می‌دانید که شرایط باشگاه‌ها چطور بود. وقتی فصل نقل و انتقالات رسید، همه انتظار داشتند باشگاه یازده بازیکن بگیرد و تراکتورسازی در کورس قهرمانی باشد. این انتظار درستی نبود. بعد از جذب بازیکن به یک باره به استقلال خوزستان، پرسپولیس و استقلال خوردیم. زمانی برای بازسازی تیم نداشتیم. در بازی با استقلال خوزستان موقعیت‌های زیادی داشتیم و دقایق زیادی را ده نفره بودیم. در دقیقه ۱۱۷ پنالتی را از دست دادیم. خودم نمی‌توانم وارد زمین شوم و گل بزنم. اگر ده بازیکن خوب هم می‌گرفتیم، فرصتی باری انجام کارهای تاکتیکی وجود نداشت. از شانس ما اولین سالی بود که تعطیلات نیم فصل ۱۳ روز بود و ما فقط یک روز استراحت کردیم. خدا به ما رحم کرد که این پنج، شش بازیکن سرباز شدند وگرنه آنها را جذب نمی‌کردیم.

او ادامه داد: راه سختی پیش رو داریم. در ابتدای فصل هفت، هشت بازیکنی که سال گذشته با ما بودند، از تیم رفتند و فقط ایران پوریان تاکنون مصدوم یا محروم نشده است. تمام بازیکنان بزرگ سال ما محروم و مصدوم شدند. ما مجبور شدیم، بازیکنی را که در رده جوانان و امید بازی نکرده بود را به میدان بفرستیم. انتظار دارم گذشته را به یاد داشته باشید و انتظارات را از تیم تراکتورسازی کمتر کنید. انتظارات بر مبنای پتانسیل و توانایی تیم باشد. ما راهی را شروع کردیم و باید تا آخر راه با هم باشیم. نباید انتظارات زیادی داشته باشیم چرا که انتظارات فشار روحی و روانی زیادی به بازیکنان و کادرفنی وارد کند.

گل‌محمدی در ادامه گفت: باید کم کم بازیکن به تیم اضافه شود تا تیم رفته رفته شرایط خوبی پیدا کند. این انتظار درستی نیست که به دنبال این باشیم تراکتورسازی به یک باره همه جام‌ها را کسب کند. ما صبح تا شب زندگی خودمان را وقف باشگاه کردیم و کم کاری نکردیم. اگر عکسی از من در نیم فصل داشتید و با وضعیت الان مقایسه کنید، می بینید که هفت، هشت کیلو لاغر شدم. با فشار زیادی کار می کنیم و هدف ما این است که تراکتورسازی را درست کنیم.
پاینده مدیر رسانه‌ای تراکتورسازی درباره عکس انداختن با پرسپولیسی‌ها گفت: من به زور در این عکس حاضر شدم. در مالزی با استقلالی‌ها و پرسپولیسی‌ها حضور دارم و خیلی محکم دنبال احقاق حقوق تراکتورسازی بودیم. در برنامه نود هم خیلی صریح و شفاف حرف‌هایم را زدم. ما فهمیدیم که جو ورزشگاه آزادی در بازی با پرسپولیس برنامه ریزی شده بود. در اعتراض به کمیته انضباطی هم این موضوع را متذکر شدیم. منتظر حکم تجدیدنظر هستیم.

گل محمدی در واکنش به خبرنگاری که مدعی بود گل محمدی در صحبت‌هایش به شعور خبرنگاران توهین کرده و اینکه چرا بازیکنی را که در رده پایه بازی نکرده به میدان فرستاده گفت: ما هم بازیکنان را دیدیم و به تیم آوردیم. تمرین تیم‌های پایه را زیر نظر داشتیم. ماهی نبودند که با تور ماهیگیری صید کنیم!

‌منبع: بیتوته
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط: