امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شیطنت فیفا در استفاده نام جعلی برای خلیج‌فارس
باشگاه خبرنگاران: صفحه رسمی توئیتری رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در معرفی بازی‌های هفته اول رقابت‌های مرحله دوم مقدماتی این رقابت‌ها در قاره آسیا از عنوان مجعول خلیج (ع ر ب ی) به جای خلیج فارس استفاده کرده است.
این صفحه برای معرفی بازی تیم‌های عراق و بحرین اعلام کرد: عراق باید برای برگزاری این بازی به کشور‌های حاشیه خلیج (ع ر ب ی) برود و هنگ کنگ هم با تیمی از جنوب غرب آسیا یعنی کامبوج بازی خواهد کرد. در این هفته تیم ملی فوتبال ایران استراحت دارد.
[عکس: 2146149_542.jpg]
برای پیگیری استفاده صفحه توئیتری فیفا از این عنوان مجعول با ابراهیم شکوری سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال گفت و گو کردیم که او اظهار داشت: اگر برای فدراسیون فوتبال بحث استفاده از نام جعلی جای خلیج فارس و انتساب این صفحه به فیفا ثابت شود، بی شک این موضوع را پیگیری خواهیم کرد. در کل سایت رسمی فدراسیون جهانی برای ما ملاک است و امکان دارد صفحه‌های توییتری زیادی در این زمینه فعال باشند.
او همچنین درباره زمزمه‌های جدایی اش از سمت سرپرست دبیرکلی فدراسیون گفت: اکنون که با شما صحبت می‌کنم در اتاق کارم هستم و همچنان به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فعالیت می‌کنم. نمی‌دانم درباره این خبرسازی‌ها چه بگویم، اما بار دیگر تاکید می‌کنم در خدمت فدراسیون فوتبال هستم.
این استفاده از واژه مجعول مورد علاقه کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس واکنش های مجازی را در پی داشت.
[عکس: 2146146_557.jpg]
[عکس: 2146147_452.jpg]
احترام که میزاری فکر میکنن لایق احترامن!
نه عزیزم! مارو مادرمون درست تربیت کرده..
پاسخ
سپاس شده توسط:
 [عکس: 2146154_771.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
صبح تو رادیو گفت زود پاک کردن تا حواشی ایجاد نشه
خوبه زود پاک کردا asna

بعدش چه غلطا
Angry
دیگه نبینما
چیزا
داستانا
قضایا
میفهمین چی میگم یانه؟

غم اگر به کوه گویم بگریزد و بریزد

که دگر بدین گرانی نتوان کشید باری

ابتهاج جان
پاسخ
سپاس شده توسط:
از توییت اولی خیلی خوشم اومد و خندیدم
فدراسیون فوتبال ایران شعبه دوم asnaasna
پاسخ
سپاس شده توسط: