امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صدیقه کیانفر: غیرت سوسن پرور باعث شد که پس از سالها در تئاتر بازی ک?
Heart 
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 20 دی 1396 15:19

[عکس: 96-10-15enew1045.jpg]

بازیگر پیشکسوت گفت: غیرت در وجود سوسن پرور وجود داشت که باعث شد من پس از سال ها در تئاتر بازی کنم. این هنرمند خوش غیرت مرا دعوت به بازی در تئاتر کرد و برایم در صحنه مبل قرار داد تا روی آن نشسته و بازی کنم چون نمی توانستم زیاد حرکت کنم.
  • کیانفر بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینم ا و تلویزیون در گفت و گو با میزان، درباره وضعیت جسمانی خود بیان کرد: خدا را شکر در سلامتی به سر می برم و حالم خوب است.

وی درباره فعالیتهای خود در عرصه هنر اظهار کرد: بازی در تئاتر "هایلایت" را به کارگردانی سوسن پرور در هفته گذشته به پایان رساندم و استقبال مخاطبان از این نمایش بیش از اندازه بود.

[عکس: 96-10-15enew1046.jpg]
این بازیگر درباره همکاری خود با آشا محرابی در رادیو بیان کرد: محرابی کارگردان و استاد بنده است و هر زمان مرا دعوت به کار می کند روز خوبی برای من است. کار با او با آرامش و در نهایت مهربانی پیش می رود. کارگردانان رادیو افرادی آرام، مردمی و با هنرمندان مهربان و دوست هستند که خانم محرابی جای خود دارد.

کیانفر با اشاره به این که اگر تهیه کنندگان و کارگردانان غیرت داشته باشند حتی در این سن و سال نیز از ماپیشکسوتان برای بازی دعوت می کنند توضیح داد: غیرت در وجود سوسن پرور وجود داشت که باعث شد من پس از سالها در تئاتر بازی کنم. این هنرمند خوش غیرت مرا دعوت به بازی در تئاتر کرد و برایم در صحنه مبل قرار داد تا روی آن نشسته و بازی کنم چون نمی توانستم زیاد حرکت کنم.

وی خاطرنشان کرد: ما پیشکسوتان بی گناه هستیم، باید پرسید که چرا به بازیگران پیسکس وت کم توجهی می شود. اگر افرادی باشند که ملاحظه هنرمندان پیشکسوت را کنند قطعا در آثار حضور پیدا خواهیم کرد.

منبع: بیتوته
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط: