امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صرفا خانوما جواب بدن
انقدددددددددددددددددددد بدم میاد از این بازیاااا
اه یعنی چی چندشششششششششششش
متنفرم از هرچی عشقه
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
پاسخ
سپاس شده توسط: d.ali ، صنم بانو ، زینب سلطان ، دخترشب
قبول دارم دیوونگیه ولی من من دوس دارم متفاوت باشه
مثلا ی دفعه بین همه داد بزنه
سالییینا عاشقتم بعد فرار کنه
خارج فانتزیای صورتی هیجان داشته باشه. فرداشم بیاد خیلی عشقولانه دوباره ابراز احساسات کنه. منم مث این فیلم خارجیا بگم
ن ¡ متاسفم ولی ما به درد هم نمی خوریم
اونم بگه باشه بعد بره منم تا آخر عمر خونه ددی بمونمakakak
یــکـــی هـــست اونــ بــالا 
کـــهـ خـالــصــانــه بـاهـــاتـه
پاسخ
سپاس شده توسط: d.ali ، صنم بانو ، زینب سلطان ، avapars ، avapars ، دخترشب
به گفتن نیست
به ثابت کردنه
من خودم از اینکه بهم بگن بدم می اومد
یالثارات الحسین
پاسخ
همسرجانم تا به حال نه با حرف، نه با عمل به من نگفته دوستم داره.
ولی مهم نیس ،مهم اینه كه من دوسش دارم خخخخ
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
پاسخ
سپاس شده توسط: صنم بانو ، نويد ، d.ali ، avapars ، زینب سلطان ، minaa ، minaa ، دخترشب
اى بابا مى بينم که همتون داغونين.خخخ
همه از عشق فرارى و خسته. حتى از فکرشم فرارى هستين.خخخ
خوبه هنوز جوونيدا. ( حالا يکى نيست اينا رو به خودم بگه.خخخ)

من که کلا مخالف هر چى پسر و عشق و عاشقيه هستم. حالا اصن کووووو عشق؟؟
هر کى هم بياد به من بگه دوست دارم، ميگم شوخى بامزه اى بود برادر.حالا برو رد کارت.خخخ
اين دوست داشتناى الکى و دو روزه نبودنش بهتر از بودنشه.والا بخدا.
از من مى شنوين خونه ى بابا نشستين راحت واسه خودتون. حوصله ى دردسر دارين برين عاشق بشين.خخخ
اين ربنا هم تو فضا سير مى کرده که شوهر کرد.خخخ
فقط خودتونو عشقه.Tongue
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
آآآآآآآآآآآآآآآآآ.اشتباه نکن صنم جون.بعد از ازدواج باید ابراز عشق باشه.چون ممکنه از هم دلسرد بشن.
حداقل روزی سه بار باید به همسرت بگی که دوستش داری.چه با زبون چه با عملShy
یالثارات الحسین
پاسخ
یهو غافلگیرانه بیاد بگه دوستم داره xcvl
شاخ گل هم فراموشش نشه Tongue
احترام که میزاری فکر میکنن لایق احترامن!
نه عزیزم! مارو مادرمون درست تربیت کرده..
پاسخ
ابراز کردن زیاد مهم نیست پایبند بودن مهمه
و اینکه من زیادی رویایی و احساسی هستم
دوست دارم‌رمانتیک ابراز کنه ولی واقعا عشق باشه وگرنه‌میخوره تو برجکش
و خدایی که در این نزدیکیست..!
پاسخ
سپاس شده توسط: avapars ، d.ali ، دخترشب
(۰۵-۱۰-۹۵، ۰۹:۰۲ ق.ظ)دخترعلی نوشته: فكر كن يكى دوست داره فقط فكركن ،رويا نساز
بعد مى خواد يه جورى بهت بفهمونه عزيزم فقط فكركن
دوست دارى چطور بهت ابراز كنه علاقه ى لطيف قلب پر از عشق وخون الودشو لطفا برو تو حس عاشقى وجواب بده.
اميدوارم هرجور دوست دارين اين ساربون خوشگل شترشو در خونه ى دلتون ،بنشونه .
خب این سوال ، سوالی نیس که هر کی از راه برسه ، بخواد بپرسه . برا همین نمیشه یه جواب خاص آماده کرد . برا همین 

اولین جوابی که به ذهنم میرسه رو میدم . 
به نظرم فردی که یکی رو دوست داره باید جدا از کلمات ، بتونه با رفتار هاش ، حمایت هاش ، اعتمادش و... طرف رو متوجه احساسش بکنه . به نظرم یه جورایی عشق رو غلط تعبیر کردیم برا خودمون . عاشق واقعی برای اثبات عمق دوست داشتنش نیازی به جملاتی مثل " برایت میمیرم " و " قربانت میشوم " و " فدایت میشوم" و... ندارد . آدم ها به مردن و قربانی و فداشدن نیاز ندارند . زندگی می خواهند . همراه و تکیه گاه بیشتر به کارشون میاد .
میدونم زیاد حرف زدم ولی در جواب به سوالی که پرسیدین ، باید بگم که ترجیح میدم بیشتر از بازی با کلمات یا هدیه خریدن و گل دادن ، در عمل و با رفتارش احساسی که نسبت بهم داره رو نشون بده ... 
maraxcvk
زن ها پیچیده ترین موجودات ساده جهان هستند. به اندازه یک آمیب تک سلولی ساده که برای کشف و رصدش اقیانوس ها را در چند قرن گذشته باید کاوید و کاوید ... 
پاسخ
سپاس شده توسط: minaa ، d.ali ، دخترشب ، sadaf
(۳۱-۰۲-۹۹، ۰۸:۴۳ ب.ظ)Salma. نوشته:
(۰۵-۱۰-۹۵، ۰۹:۰۲ ق.ظ)دخترعلی نوشته: فكر كن يكى دوست داره فقط فكركن ،رويا نساز
بعد مى خواد يه جورى بهت بفهمونه عزيزم فقط فكركن
دوست دارى چطور بهت ابراز كنه علاقه ى لطيف قلب پر از عشق وخون الودشو لطفا برو تو حس عاشقى وجواب بده.
اميدوارم هرجور دوست دارين اين ساربون خوشگل شترشو در خونه ى دلتون ،بنشونه .
خب این سوال ، سوالی نیس که هر کی از راه برسه ، بخواد بپرسه . برا همین نمیشه یه جواب خاص آماده کرد . برا همین 

اولین جوابی که به ذهنم میرسه رو میدم . 
به نظرم فردی که یکی رو دوست داره باید جدا از کلمات ، بتونه با رفتار هاش ، حمایت هاش ، اعتمادش و... طرف رو متوجه احساسش بکنه . به نظرم یه جورایی عشق رو غلط تعبیر کردیم برا خودمون . عاشق واقعی برای اثبات عمق دوست داشتنش نیازی به جملاتی مثل " برایت میمیرم " و " قربانت میشوم " و " فدایت میشوم" و... ندارد . آدم ها به مردن و قربانی و فداشدن نیاز ندارند . زندگی می خواهند . همراه و تکیه گاه بیشتر به کارشون میاد .
میدونم زیاد حرف زدم ولی در جواب به سوالی که پرسیدین ، باید بگم که ترجیح میدم بیشتر از بازی با کلمات یا هدیه خریدن و گل دادن ، در عمل و با رفتارش احساسی که نسبت بهم داره رو نشون بده ... 
maraxcvk

‌چه جالب!
منم اینطوری دوست دارم.حرف بدرد نمیخوره .
ولی خب دوست دارم با شعر اعتراف کنه asna ‌‌
یا مثلاً یهو بگه:خر دوست داشتنی خودمی asna ‌‌
از این توهین های دوست داشتنی میدوست
چگونه خضر نشد خسته از گذشتن عمر؟!
که عمر بگذرد اما... به دلبخواه تو نه...
.
سجاد شهیدی

پاسخ
سپاس شده توسط: d.ali ، دخترشب ، دخترشب