امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طرح سوالات و مشکلات پیرامون درس زیست
با سلام...
دوستان عزیز با اجازه ادمین سایت این بخش رو به عنوان اولین تاپیک تو این بخش زدم...

هر گونه سوالی پیرامون درس زیست شناسی داشتید میتونید بپرسید...

من و دیگر دوستان انجمن در خدمتیم..[عکس: -118-.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، asemoon ، .RaHa. ، ونوشه ، .:SNOW G!RL:. ، sadaf ، .ShahrzaD. ، _RaHa_ ، _RaHa_ ، _RaHa_
سلام.
بنده درمورد کوالا سوال دارم.میشه بگید چی میخوره؟چجوری میخوره/چیکارمیکنه؟محدوده عمرشون تا چه حده؟به تنهایی میتونه بچه بزاید!!؟ پستاندارهست یا خیر؟ تو کدوم جنگل زندگی میکنن؟خونگیشم هست؟
تو ایرانم وجود داره؟
یه سوال دیگم دارم:چه رازی تو مدفوع خر هست که بیماریا رو شفا میده؟حتی عفونت هارو؟
باتشکر از شما
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۴-۰۴-۹۳، ۰۵:۵۳ ب.ظ)Farzad نوشته: سلام.
بنده درمورد کوالا سوال دارم.میشه بگید چی میخوره؟چجوری میخوره/چیکارمیکنه؟محدوده عمرشون تا چه حده؟به تنهایی میتونه بچه بزاید!!؟ پستاندارهست یا خیر؟ تو کدوم جنگل زندگی میکنن؟خونگیشم هست؟
تو ایرانم وجود داره؟
یه سوال دیگم دارم:چه رازی تو مدفوع خر هست که بیماریا رو شفا میده؟حتی عفونت هارو؟
باتشکر از شما

شما رشته تحصیلیتون چیه که این نوع سوالت دارید؟
چون من تو این سالهای تحصیلیم هنوز این گونه مطالب که چالش بر انگیر باشه رو نه خوندم نه جایی دیدم

با این حال من اصلاع میدم تا دوستان اگر کسی اصلاعات داره بهتون تفهیم کنه
اینجا تاپیک حل معما نیست
زده درس زیست شناسی

-_-
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۵-۰۴-۹۳، ۰۳:۱۶ ق.ظ)Farzad نوشته: کوالا برگ درخت میخوره منتهی درختشو نمیدونم. با دندوناش میخوره،شکرخدا رو میکنه و همش خوابه کاره خاصی نداره،حدودا20سال عمرمیکنه. خونگیشم هست تو ایرانم وجود داره.
سوال دیگه هست خانم؟dfgh

لطفا اسپم نزنید.
وقتی اطلاعاتی در مورد جک و جونور میخواید یه سرچ راحت کمکتون میکنه
ای تاپیک ها برای بررسی مشکلات درسی هست

+دوست عزیز شما اگرم خوشمزه بازیت گل کرده بپاچ به غذا خوش نمک شه.

-_-
پاسخ
سپاس شده توسط:
رها میگم من این DNA نوترکیبه تو کتاب پیشمونو مفهومی نوفهمم برام بگو چیکارش کنمHuh
سه جمله آخر کوروش :

تابوتم را پزشکان حمل کنندتا همه بدانند هیچ طبیبی نمیتواند جلومرگ را بگیرد .

تمام طلاهایم را در مسیر حرکتم بریزید تا مردم بدانند مال نتوانست نجاتم دهد.

دست هایم را از تابوت بیرون بگذارید تا بدانند که باید با دست
خالی رفت.

« بیهوده متاز که مقصد خاک است »
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۶-۰۹-۹۳، ۰۳:۳۹ ب.ظ)elena91 نوشته: رها میگم من این DNA نوترکیبه تو کتاب پیشمونو مفهومی نوفهمم برام بگو چیکارش کنمHuh

سلامم.
فصل دو کتاب پیش دانشگاهی در مورد مهندسی ژنتیک و ساخت دی ان ای نو ترکیبه
دی ان ای نو ترکیب دی ان ای هست که از چند دی ان ای متفاوت از جانداران متفاوت تشکیل بشه ودر نتیجه یک دی ان ای جدید ساخته بشه .
برای مثال در رابطه با همون فصل دو ژن انسولین یک ژن یوکاریوتی هست که با استفاده از فناوری ژنتیک با ایتفاده از انزیم محدود کننده(که خاص سلول های پروکاریوتی هست) ژن در دو خایگاه تشخیص بریده میشه و به صورت یه ژن ازاد اون رو توسط انزیم لیگاز به پلازمید که کروموزم کمکی در برخی پروکاریوت ها هست اتصال میدن و یه دی ان ای نوترکیب داریم.

اینم توضیح استاد علی کرامت در این باره.
من فیلمشو ندیدم.سایت مستقیم کانونه.نمیشد مستقیم برا دانلود بزارم
http://amoozesh.kanoon.ir/films/187/%D8%...%DB%8C.htm

صورت سوال کلی بود و خب منم نمیتونستم فراتر براتون توضیح بدم
امیدوارم قابل دریافت بوده باشه

mara
پاسخ
سپاس شده توسط: _RaHa_ ، _RaHa_ ، _RaHa_