امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان مسابقه سرآشپز ایران رمانی 3 " کدبانوی سال96 "
(۰۳-۰۶-۹۶، ۱۰:۱۷ ب.ظ)Elesa نوشته: منم دوس دارم شرکت کنم ولی با نفس کشی که لیلی جون طلبید والا اعتماد بنفسم پاچید.خخخخ asna

‌عیب نداره عزیزم حالا تو شرکت کن ، تا ببینیم چی میشه  Tongue
سپاس شده توسط:
الی شرکت کن asna ‌تهش یه 50تا اعتبار گیرمون میاد کم نیست که asna
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
عکس هاتون برای شرکت در مسابقه رو به ایشون خصوصی کنید عزیزای دلم

دختر علی
سپاس شده توسط:
(۰۳-۰۶-۹۶، ۱۰:۴۷ ب.ظ)taranomi نوشته: الی شرکت کن asna ‌تهش یه 50تا اعتبار گیرمون میاد کم نیست که asna

‌آره والا تو این اوضاع بی اعتباری 50تام واسه خودش یه عالمه اس.خخخخ
تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی بخاطر هیچ چیزی جواب پس بدی
جز وجدانت...
سپاس شده توسط:
عاقا نمیشد غذا به دلخواه خودمون باشه
دوتاتخم مرغ آبپزمیکردم،وتمام
خخخ

من شرکت میکنم
دلم یك كلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توكاها
من و یك رود
من و یك كلبه ی پر دود
من و چای و كتاب حافظ وخیام
سپاس شده توسط:
به به چ مسابقه ی خوشمزه ای ieir
سپاس شده توسط:
دخترا کمی عجله کنین
هنوز عکسی نرسیده
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
عاقا منم هستم اگه خدا بخواد
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
سپاس شده توسط:
چرا هنوز عکسی فرستاده نشده؟ Angry
صنم . ترنم  azxc
بقیه کاربرا  azsx
زود بجنبید و عکس بفرستید برای مسابقه  tyui
یمدت خواستم نباشم یک مسابقه رو نتونستید برگذار کنید  Angry
عکس بفرستید تا با چماغم نیومدم خصوصیتون dviaazxc
سپاس شده توسط:
سلام و خسته نباشید ieir
منم دوست دارم شرکت کنم، امکانش هست چند روز زمان تمدید بشه؟
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 415 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,548 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 690 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
54 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۰۷-۹۶, ۱۱:۴۵ ب.ظ)، nafas (۱۰-۰۶-۹۸, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، لیلی (۱۶-۰۶-۹۶, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، sadaf (۰۷-۰۶-۹۶, ۰۴:۴۲ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۵-۰۷-۹۶, ۰۲:۲۳ ق.ظ)، mahmonir11 (۱۳-۰۷-۹۶, ۰۳:۴۴ ق.ظ)، ملکه برفی (۲۲-۰۳-۹۷, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، avapars (۱۰-۰۷-۹۶, ۰۱:۳۶ ب.ظ)، barooni (۰۵-۰۹-۹۹, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، صنم بانو (۱۰-۰۱-۰, ۱۲:۵۳ ب.ظ)، برف سیاه (۰۷-۰۷-۹۶, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، raha_banoo (۰۵-۰۶-۹۶, ۱۲:۱۰ ب.ظ)، ثـمین (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، tabarakrayaneh (۰۵-۰۷-۹۶, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، دخترشب (۲۲-۰۷-۹۶, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، mehrmahi (۱۵-۰۶-۹۶, ۰۸:۴۰ ق.ظ)، AsαNα (۰۲-۱۱-۹۶, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، nazanin_prsh (۲۹-۰۶-۹۶, ۰۹:۴۱ ب.ظ)، d.ali (۲۸-۰۷-۹۶, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، Mahsa.98 (۰۳-۰۶-۹۶, ۱۲:۲۷ ب.ظ)، .AtenA. (۱۹-۰۶-۹۶, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، Asma1373 (۱۱-۰۷-۹۶, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، ایانا (۰۴-۱۲-۹۶, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، دختربهار (۰۴-۰۷-۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، Land star (۲۰-۰۶-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، دانا (۰۳-۰۷-۹۶, ۱۱:۱۵ ق.ظ)، yasi.sh2000 (۱۳-۰۷-۹۶, ۱۰:۲۰ ق.ظ)، ساسی (۱۹-۰۷-۹۶, ۰۹:۱۸ ق.ظ)، !!Tina!! (۲۱-۰۷-۹۶, ۱۲:۵۳ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۰۳-۰۶-۹۶, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، Elesa (۱۵-۰۷-۹۶, ۱۰:۳۸ ق.ظ)، Atoosa Rad (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۷:۴۵ ب.ظ)، maryamalikhani (۱۵-۰۷-۹۶, ۱۰:۴۱ ق.ظ)، alirezaa_shah (۰۲-۰۷-۹۶, ۱۲:۴۵ ق.ظ)، ژاله صفری (۰۳-۰۶-۹۶, ۱۰:۴۶ ق.ظ)، taranomi (۱۷-۰۷-۹۶, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، Jalinos (۱۲-۰۷-۹۶, ۱۰:۵۹ ب.ظ)، بهار قربانی (۰۵-۰۷-۹۶, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، Mahsa.s (۰۶-۰۷-۹۶, ۱۱:۴۲ ب.ظ)، توران زارعی (۰۶-۰۶-۹۶, ۱۲:۱۹ ب.ظ)، بهار نارنج (۱۰-۰۷-۹۶, ۰۸:۰۹ ب.ظ)، Emerald (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۴:۳۳ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۲۱-۰۷-۹۶, ۰۹:۳۴ ق.ظ)، |::::::| (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، فرزانه نصیری (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۸:۵۹ ب.ظ)، tyb_bm (۱۱-۰۷-۹۶, ۰۲:۲۴ ب.ظ)، N-A-F-A-S (۲۵-۰۶-۹۶, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، Pari.A (۰۳-۰۷-۹۶, ۰۱:۲۴ ب.ظ)، yanigh (۱۰-۰۷-۹۶, ۰۱:۱۸ ق.ظ)، QaseDak (۱۶-۰۷-۹۶, ۱۲:۴۳ ق.ظ)، دختر ستاره (۲۱-۰۸-۹۶, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، author (۲۴-۱۰-۹۶, ۱۱:۴۴ ق.ظ)، moyan (۱۷-۰۳-۹۷, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، minaa (۱۲-۰۴-۹۸, ۰۳:۲۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان