امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان مسابقه سرآشپز ایران رمانی 3 " کدبانوی سال96 "
اگه استقبال بشه زمانش هم تمدید میشه 
البته با صلاحدید اسانای عزیز.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
زمان مسابقه تا ۵ مهر ماه تمدید شدش Tongue
لطفا شرکت کنید zaps
چقدر بگم  azsx ‌ دفعه بعد جور دیگه برخورد میشه tyui
​​​​​​
سپاس شده توسط:
کاربران عزیز توجه کنید !!
قشنگ توجه کنیدااااا
غذاهایی که گذاشتم رو میتونید هم یکیش رو آماده کنید
هرکدوم که براتون راحت تر بود آماده کردنش
آش رشته هم اضافه شد به غذاها
هرکدوم رو که راحت تر هستید رو آماده کنید و تزئین کنید و عکسشو برای من  خصوصی ارسال کنید
میتونید همشو هم آماده کنید ، اصلا هرجور راحتید  azsx
چند نفر هی اومدن گفتن سخته میشه اینو بپزیم اونو نپزیم ، آره آبجی میشه ، هرکدومو که دلتون خواست بپزید
نمیزارید ایده بدم فردا میرم معتاد میشم از دستون ، ذوق هنریمو کور کردید با این استقبالتون zaps
zaps

از این تاپیک هم میتونید کمک بگیرید http://forum.iranroman.com/Thread-%D8%AA...8%B2%D9%87
سپاس شده توسط:
اسانا توروخدا زمان مسابقه رو حداقل ۵روز دیگه تمدیدکن
من دوس دارم شرکت کنم
دلم یك كلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توكاها
من و یك رود
من و یك كلبه ی پر دود
من و چای و كتاب حافظ وخیام
سپاس شده توسط:
فکر کنم تا سال بعد من باید همش زمان این مسابقه رو تمدید کنم تا شرکت کنن توش  asna
باشه 
زمانش تا 11 مهر تمدید شدش
آخرین تمدید هستش 
azsx
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 415 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,546 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 689 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
54 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۰۷-۹۶, ۱۱:۴۵ ب.ظ)، nafas (۱۰-۰۶-۹۸, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، لیلی (۱۶-۰۶-۹۶, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، sadaf (۰۷-۰۶-۹۶, ۰۴:۴۲ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۵-۰۷-۹۶, ۰۲:۲۳ ق.ظ)، mahmonir11 (۱۳-۰۷-۹۶, ۰۳:۴۴ ق.ظ)، ملکه برفی (۲۲-۰۳-۹۷, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، avapars (۱۰-۰۷-۹۶, ۰۱:۳۶ ب.ظ)، barooni (۰۵-۰۹-۹۹, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، صنم بانو (۱۰-۰۱-۰, ۱۲:۵۳ ب.ظ)، برف سیاه (۰۷-۰۷-۹۶, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، raha_banoo (۰۵-۰۶-۹۶, ۱۲:۱۰ ب.ظ)، ثـمین (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، tabarakrayaneh (۰۵-۰۷-۹۶, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، دخترشب (۲۲-۰۷-۹۶, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، mehrmahi (۱۵-۰۶-۹۶, ۰۸:۴۰ ق.ظ)، AsαNα (۰۲-۱۱-۹۶, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، nazanin_prsh (۲۹-۰۶-۹۶, ۰۹:۴۱ ب.ظ)، d.ali (۲۸-۰۷-۹۶, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، Mahsa.98 (۰۳-۰۶-۹۶, ۱۲:۲۷ ب.ظ)، .AtenA. (۱۹-۰۶-۹۶, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، Asma1373 (۱۱-۰۷-۹۶, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، ایانا (۰۴-۱۲-۹۶, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، دختربهار (۰۴-۰۷-۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، Land star (۲۰-۰۶-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، دانا (۰۳-۰۷-۹۶, ۱۱:۱۵ ق.ظ)، yasi.sh2000 (۱۳-۰۷-۹۶, ۱۰:۲۰ ق.ظ)، ساسی (۱۹-۰۷-۹۶, ۰۹:۱۸ ق.ظ)، !!Tina!! (۲۱-۰۷-۹۶, ۱۲:۵۳ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۰۳-۰۶-۹۶, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، Elesa (۱۵-۰۷-۹۶, ۱۰:۳۸ ق.ظ)، Atoosa Rad (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۷:۴۵ ب.ظ)، maryamalikhani (۱۵-۰۷-۹۶, ۱۰:۴۱ ق.ظ)، alirezaa_shah (۰۲-۰۷-۹۶, ۱۲:۴۵ ق.ظ)، ژاله صفری (۰۳-۰۶-۹۶, ۱۰:۴۶ ق.ظ)، taranomi (۱۷-۰۷-۹۶, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، Jalinos (۱۲-۰۷-۹۶, ۱۰:۵۹ ب.ظ)، بهار قربانی (۰۵-۰۷-۹۶, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، Mahsa.s (۰۶-۰۷-۹۶, ۱۱:۴۲ ب.ظ)، توران زارعی (۰۶-۰۶-۹۶, ۱۲:۱۹ ب.ظ)، بهار نارنج (۱۰-۰۷-۹۶, ۰۸:۰۹ ب.ظ)، Emerald (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۴:۳۳ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۲۱-۰۷-۹۶, ۰۹:۳۴ ق.ظ)، |::::::| (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، فرزانه نصیری (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۸:۵۹ ب.ظ)، tyb_bm (۱۱-۰۷-۹۶, ۰۲:۲۴ ب.ظ)، N-A-F-A-S (۲۵-۰۶-۹۶, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، Pari.A (۰۳-۰۷-۹۶, ۰۱:۲۴ ب.ظ)، yanigh (۱۰-۰۷-۹۶, ۰۱:۱۸ ق.ظ)، QaseDak (۱۶-۰۷-۹۶, ۱۲:۴۳ ق.ظ)، دختر ستاره (۲۱-۰۸-۹۶, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، author (۲۴-۱۰-۹۶, ۱۱:۴۴ ق.ظ)، moyan (۱۷-۰۳-۹۷, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، minaa (۱۲-۰۴-۹۸, ۰۳:۲۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان