امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرحناز منافی ظاهر:فکر می‌کنم عباسيان به خوبی از عهده برگزاری يك ر?
Rainbow 
استقبال از سي و يكمين جشنواره بين المللي فيلم فجر؛
فرحناز منافی ظاهر:فکر می‌کنم عباسيان به خوبی از عهده برگزاری يك رویداد بین‌المللی بر مي آيد
با توجه به مسئولیت‌هایی که ایشان در گذشته داشتند و حساسیت هایی که در مورد کارشان دارند، فکر می‌کنم محمدرضا عباسيان به خوبی از عهده برگزاری يك رویداد بین‌المللی بر مي آيد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، فرناز منافی ظاهر بازیگر سینم ای ایران در گفت‌وگویی افزود: در برگزاری جشنواره‌ها به خصوص جشنواره فیلم فجر که رویداد فرهنگی بسیار بزرگی برای کشور ما محسوب می شود تبلیغات حرف اول را می زند، چون به واسطه تبلیغات است که مشخص می‌شود چه فیلم‌هایی در جشنواره شرکت داده شده است و چه بازیگرانی در فیلم ها حضور دارند تا مخاطب به واسطه آن برای نمایش فیلم‌ها حضور پیدا کند.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه کیفیت فیلم‌ها مهم است یا حضور سینم اگران نامی، گفت: کیفیت فیلم‌ها بسته به نوع فیلم‌ها از نظر سیاسی، اجتماعی و طنز مهم‌تر است زیرا در زمان برگزاری جشنواره بارها دیده شده مخاطب وسط نمایش فیلم سالن را ترک کرده است. این موضوع برمی‌گردد به کیفیت فیلم چون اگر از قصه قوی برخوردار بود مخاطب را جذب می‌کرد و او را مجبور به ترک سالن نمی کرد.باید توجه داشت که کیفیت فیلم‌هاست که نام ها را بزرگ می‌کند.
منافی‌ظاهر با اشاره به نقش جشنواره فیلم فجر در همدلی بین اهالی سینم ا بیان داشت: این جشنواره ضیافتی است که باعث می‌شود همه بازیگران و مسئولان سینم ایی دور هم جمع شوند و به نوعی دیدارها تازه شود و آن وفاق و همدلی که باید بین آن‌ها وجود داشته باشد را رقم می زند.به نظر من در این ضیافت باید کدورت‌ها کنار گذاشته شود و همه باهم برای پیشرفت سینم ای ایران وفاق داشته باشیم تا بتوانیم ایران را به سایر کشورهای جهان بشناسانیم.
وی ادامه داد: به نظرمن مسئولین و برگزارکنندگان جشنواره باید موضوعاتی را برای فیلم های جشنواره انتخاب کنند که تاثیرگذار باشد ضمن اینکه پیامی برای مخاطب به خصوص قشرجوان ما داشته باشد،موضوعاتی مانند: اختلافات زناشویی، اعتیادا جوان‌ها‌،موضوعاتی در مورد غزه‌، فلسطین که این مردم بی گناه چگونه مورد آماج حمله دشمنان قرار گرفتند.چرا کشت و کشتار باشد؟ نمی‌شود در آرامش زندگی کرد؟ و نکته دیگر اینکه بخش داوری باید قوی‌تر شود. یادم می‌آید در دوره‌های اول برگزاری جشنواره فیلم فجر داوری ها مناسب و به حق بود، امیدوارم امسال نیز به همین شکل باشد. یک نکته‌ای که برای بسیاری از ما بازیگرها اهمت دارد این است که داورها حتی به کوچکترین نقش‌ها هم دقت کنند. گاهی نقش‌هایی هست که کوتاه هستند اما همان نقش کوتاه حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. دقت شود تا به کمیت و کیفیت در کنار هم پرداخته شود.
این بازیگر سینم ا با اشاره به بخش بین‌الملل این رویداد سینم ایی اضافه کرد: بخش بین‌الملل مهمترین بخش جشنواره است چون سنجشی است بین فیلم های خودمان با فیلم های کشورهای دیگر، ضمن اینکه با شرکت آن‌ها در جشنواره فجر نوعی تبادل فرهنگی بین ما و آن‌ها به وجود می‌آید و فیلمهای ما هم می‌تواند به جشنواره‌های آن‌ها راه پیدا کند تا به این شکل فرهنگ ما به کشورهای دیگر شناسانده شود.
وی در ادامه درخصوص مدیریت محمدرضا عباسیان بیان داشت: از الان نمی‌شود در مورد آقای عباسیان نظر داد اما با توجه به مسئولیت‌هایی که ایشان در گذشته داشتند و حساسیت هایی که در مورد کارشان دارند، فکر می‌کنم به خوبی از عهده برگزاری این رویداد بین‌المللی برآیند./ي2
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: sa armani