امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قتل دخترک ده ساله توسط پدر شیشه‌ای
Sad 
مرد شیشه ای که دختر ده ساله خود را از طبقه سوم به پایین پرت کرده بود، به زودی در دادگاه کیفری پای میز محاکمه قرار می گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه دوشنبه شانزده آبان سال گذشته سقوط مرگبار دختر ده ساله ای از طبقه سوم یک ساختمان در شهرآرا به ماموران پلیس اعلام شد.

ماموران پس از حضور در محل دریافتند درسا کوچولو بر اثر شدت جراحات جان باخته است.

در ادامه تحقیقات در رابطه با این حادثه آغاز شد و ماموران در بررسی های اولیه در این دریافتند دختر ده ساله به همراه پدر معتادش در یک خانه زندگی می کرد.

یکی از همسایه‌ها به ماموران گفت: امروز صدای گریه های درسا به گوش ما می رسید که مدام درخواست کمک می کرد. دقایقی قبل نیز صدای جیغ او را شنیدم و پس از بیرون آمدن از خانه متوجه سقوط او از طبقه سوم ساختمان شدیم.

مرد رهگذری نیز به کارآگاهان گفت: در حال عبور از کنار ساختمان بودم که متوجه درخواست کمک دختر بچه ای شدم وقتی به محل صدا نگاه کردم مرد جوانی را دیدم که دختر خود را از پنجره ساختمان به بیرون پرت کرد.

ماموران که مطمئن بودند درسا از سوی پدرش به قتل رسیده او را دستگیر کرده که مرد معتاد در بازجویی های اولیه منکر قتل دخترش شد.

او در ادامه وقتی با دلایل پلیسی و اظهارات شاهدان روبرو شد، لب به اعتراف گشود و گفت: چند ماه قبل همسرم به دلیل اینکه من به ماده مخدر شیشه اعتیاد داشتم طلاق گرفت دادگاه نیز حضانت درسا را به من سپرد. چندی قبل با زن جوانی آشنا شده و او را به صیغه خود درآوردم، درسا از این موضوع ناراحت بود و اجازه نمی داد این زن به خانه ما بیاید شب حادثه بر سر این موضوع با هم درگیر شدیم بخاطر مصرف ماده مخدر شیشه حالت عادی نداشتم در یک لحظه عصبانی شده و دخترم را از پنجره به بیرون پرت کردم.

با تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه جنایت پرونده برای محاکمه به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و مرد شیشه ای به زودی پای میز محاکمه قرار خواهد گرفت.
پاسخ
سپاس شده توسط: ونوشه
چرا دادگاه حضانت این طفل معصومو به همچین پدری داده...؟tyuityuityuityui
پاسخ
سپاس شده توسط:
لعننت به مواد مخدر که زندگی هارو نابود میکنه
من خدایی دارم که دست گیـــر است نه مچ گیــــر ............
پاسخ
سپاس شده توسط: