امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قتل وحشتناک زن با کلنگ به دلیل سوء ظن
قتل وحشتناک زن

مردي که از سال ها قبل دچار سوء ظن شده بود و به همين خاطر مدام همسرش را زير ضربات مشت و لگد مي گرفت و با اشياء مختلف او را کتک مي زد در نهايت با دسته کلنگ و ضربه چاقو وي را به قتل رساند.

دقايق اوليه بامداد جمعه بود که خودروي کرايه اي مقابل يکي از مراکز درماني گلشهر متوقف شد.

مرد 53 ساله درحالي پيکر بي جان همسرش را به قصد انتقال وي به بيمارستان از صندلي عقب خودرو بيرون مي کشيد که دختر 16ساله اش نيز از شدت اضطراب و نگراني، آرام و قرار نداشت و تلاش مي کرد تا مادرش از مرگ نجات يابد اما معاينات پزشکاني که خود را به بالين زن 37 ساله رسانده بودند مشخص کرد که وي علايم حياتي ندارد و دقايقي قبل جان باخته است.

آثار جراحت، کبودي هاي متعدد و سوختگي بر نقاط مختلف پيکر زن جوان حکايت از آن داشت که اين زن به مرگ طبيعي نمرده است و احتمال وقوع جنايت وجود دارد.

اين گونه بود که کارکنان مرکز درماني ماجراي مرگ مشکوک اين زن را به پليس گزارش دادند و بدين ترتيب نيروهاي انتظامي پس از بررسي هاي مقدماتي، مراتب را شبانه به قاضي ويژه قتل عمد اطلاع دادند. دقايقي بعد «قاضي احمدي نژاد» به همراه کارآگاهان اداره جنايي و عوامل بررسي صحنه جرم پليس آگاهي خراسان رضوي، عازم مرکز درماني شدند.

تحقيقات ميداني و بررسي هاي قضايي نشان مي داد که زن مذکور از مدت ها قبل مورد ضرب و جرح قرار گرفته است و اين احتمال وجود دارد که سوختگي هاي روي پيکر وي نيز با «اتوي برقي» ايجاد شده باشد. اين درحالي بود که آثار جراحت با شيء برنده نيز در قسمتي از بدن وي نمايان بود بنابراين احتمال وقوع جنايتي هولناک قوت گرفت و قاضي ويژه قتل عمد، تحقيقات خود را در اين باره متمرکز کرد.

دختر 16ساله متوفي که در مرکز درماني حضور داشت به قاضي احمدي نژاد گفت: پدرم مرد خوبي است اما به خاطر سوء ظن هايي که نسبت به مادرم داشت همواره او را کتک مي زد به طوري که کتک خوردن مادرم در منزل ما امري طبيعي بود. وي ادامه داد: اين کتک ها از حدود 3 هفته قبل نيز شدت گرفت به طوري که چند روز قبل هم حال مادرم وخيم شد و او را به بيمارستان برديم.

دختر نوجوان درباره شب وقوع حادثه نيز گفت: شب جمعه هم بعد از آن که پدرم با دسته کلنگ مادرم را کتک زد من سفره شام را پهن کردم اما مادرم نتوانست غذا بخورد وقتي ديدم حالش خيلي وخيم است با کمک پدرم و با خودروي سواري کرايه او را به بيمارستان رسانديم که ديگر دير شده و مادرم جان خود را از دست داده بود.

در پي اظهارات اين دختر، بلافاصله قاضي شعبه 208 دادسراي عمومي و انقلاب مشهد دستور دستگيري مرد افغاني را صادر کرد و در حالي که صبح از پيله تاريک خود بيرون مي خزيد، متهم 53 ساله در کلانتري گلشهر مشهد توسط مقام قضايي مورد بازجويي قرار گرفت. اين مرد در اعترافات خود گفت: از همان روزهاي آغازين زندگي مشترکمان که در افغانستان ساکن بوديم نسبت به همسرم سوء ظن داشتم که هيچ وقت اين گونه سوء ظن ها از افکارم دور نمي شد.

خانواده همسرم به پاکستان مهاجرت کرده بودند و ما هم از حدود 15سال قبل به ايران آمديم ولي در طول اين سال ها باز هم اتفاقاتي رخ مي داد که موجب شدت سوء ظن هايم مي شد و به همين خاطر همواره او را کتک مي زدم.مرد افغاني ادامه داد: من در منزل مسکوني ام به گلدوزي اشتغال دارم و با وجود آن که 2 پسر 6 و 10ساله و دختر 16ساله اي دارم در حضور آن ها و حتي هنگامي که مشغول کار بودم نيز همسرم را مورد ضرب و جرح قرار مي دادم. اين گزارش حاکي است: در پي اعترافات صريح اين مرد 53ساله، مقام قضايي در حالي به محل وقوع جنايت در منطقه گلشهر مشهد عزيمت کرد که متهم نيز توسط کارآگاهان به منزل مسکوني اش هدايت شد.

در اين هنگام مرد بي رحم، 2 کلنگ، چاقوي خون آلود و يک دسته چوبي کلنگ را به قاضي ويژه قتل عمد نشان داد و گفت: با اين ها او را زدم!! در بازرسي هاي بيشتر از منزل متهم نيز لباس خون آلود مقتول که آثار اصابت ضربه چاقو روي آن نمايان بود کشف شد و بدين ترتيب افغاني متهم به قتل با صدور قرار بازداشت موقت در اختيار کارآگاهان اداره جنايي پليس آگاهي خراسان رضوي قرار گرفت تا بررسي هاي بيشتري درباره چگونگي وقوع قتل و انگيزه متهم انجام شود.

جام نیوز
94/6/2
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
سپاس شده توسط: