امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كاربر نمونه
توجه توجهxcvk
از اين ماه هر ٣٠روز يك بار كاربر نمونه انجمن معرفى مى گردد
شرايط كاربر نمونه
١-بيشترين سپاس زده
٢-بيشترين بازديدكننده رمانهاى در حال تايپ
٣-قرار ندادن اسپم …در تاپيكها
٤-رعايت قوانين انجمن
٥-احترام به كاربران انجمن
٦-شركت فعالانه در انجمن
به كاربر مورد نظر اعتبار شايسته تعلق مى گيرد
و هر كاربرى بتواند ٦بار اين عنوان را كسب كند مدال مناسبى از انجمن دريافت خواهد كرد
١٦هرماه اسامى منتشر خواهد شد.
منتظر شركت فعالانه ى شما هستيم bcmq

خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سلام
ممکنه گاهی با تاپیک هایی مواجه بشیم که قبلا هم اونهارو توی انچمن دیدیم ( یا با همون عنوان یا به عنوان های دیگه ) یا در بخش عکس ،تاپیک هایی رو مشاهده کنیم که عکسشون باز نمیشه

تاپیکی به همین منظور در انجمن موجود هست و کاربرهایی که در این زمینه همکاری کنند اعتبار داده میشه
و طبق توضیحات بالا ازشون تقدیر میشهShy

برای گزارش باید لینک هر دو یا چند تاپیک مثل هم یا لینک تاپیک عکسی که عکسش نمایش داده نمیشه فرستاده بشه

به نمونه های گزارش شده در همین تاپیک توجه کنید :

بررسی تاپیکها و گزارش تاپیکهای تکراری

با تشکر از همکاری شماmara
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
پاسخ
Shyسلام
با يك روز وقفه زمان اعلام اولين كاربر نمونه رسيد
خوشبختانه كاربران فعال و خوبى در ٣٠روز گذشته داشتيم
كه انتخاب بهترين كمى مشكل است اما به هرحال بايد مناسبترين فرد معرفى شود.

دو كاربر بسيار فعال و داراى بيشترين خصوصيات كاربر فعال را داشتيم كه انتخاب بين ان دو سخت بود
براى همين هر دو را بعنوان كاربر نمونه اعلام مى كنم

عزيزاى دلم
١-Elesa به دليل داشتن رفتار و گفتار مناسب ،پى گيرى مطالب انجمن و شركت فعال ،ارسال كننده سه رمان پرمخاطب در انجمن ،شركت در بخش نقدو…
٢-taranomi به دليل حضور چشمگير در انجمن،ارسال نظر در تاپيكها،ارسال تاپيكهاى مختلف و متنوع،گزارش تاپيكهاى تكرارى ،شركت در بخش نقد،راهنمايى دلسوزانه به كاربران ،رفتار مناسب و…
از ادمين انجمن درخواست مى شود كه ١٠٠اعتبار براى هر كاربر لحاظ كنند

از مديران انجمن درخواست مى كنم موارد ديگرى اگر براى كاربر نمونه دارند ،در همين تاپيك قرار دهند
وچنانچه كاربرى رادرماه اينده مد نظر دارند با دلايل موجود به بنده يا صدف جان معرفى نمايند .
كاربران عزيز از فرصت استفاده نماييد.ماه ديگر منتظريم شما ان كاربر عزيز باشيد.
با تشكر.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سلامxcvk

دومین ماه ونام کاربر نمونه

خوشبختانه باز هم با دو کاربر فعال روبرو هستیم
1-AsaNa کاربر عزیز بخاطر همکاری با مدیریت،ارسالهای مفید ومناسب،حضور فعال در بخشهای مختلف، اموزش به کاربران ،پاسخ به سوالات کاربران،گزارش تاپیکهای تکراری، رعایت قوانین انجمن
ieirieir

2-صنم کاربر عزیز بخاطر ارسالهای مختلف ومفید در بخشهای مختلف انجمن،گزارش تاپیکهای تکراری، همکاری با مدیر انجمن، برخورد مناسب با کاربران، حضور مثبت در بخش نقد رمان، مطالعه ی رمانهای در حال تایپ
azxc

ضمن تشکر از این کاربران عزیز و دیگر کاربران محترم دو درخواست از مدیران و کاربران دارم
1- مدیران محترم نیز قوانین جدید مورد نیاز را منعکس کنند و در ضمن کاربری را که شایسته است به من معرفی نمایند

2- هم کاربران انتخاب شده و هم دیگر کاربران از دادن اعتبار بی دلیل خود داری نمایند و در تاپیکها از نقل قول و نوشتن کلمات ناشایست خودداری کنندtyol

از ادمین انجمن درخواست می شود اعتبار 100 کاربران را لحاظ نمایند.bcmq

منتظر فعالیت بیشتر شما کاربرعزیز هستیم.
gggt
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سلام xcvk
چه زود روزها پی در پی می گذرد 
سومین ماه و سومین روز انتخاب کاربر نمونه 

کاربر نمونه این ماه کسی نیست 
به جز 
دختر خوب انجمن 
فعال و مهربان 
شاد و شیطون 
منتقد و کاربر ویژه

ترنمی عزیز bcmq
taranomi
امیدوارم نفر بعدی شما باشین
از ادمین انجمن درخواست اعتبار 100 برای این کاربر را دارم
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سلام xcvk
با کاربر نمونه این ماه اشنا می شویم
کاربربااخلاق . خلاق
طراح جدید انجمن
یکی از ویراستارهای  انجمن
ویرایش رمان و pdf ان
شرکت در فعالیتهای انجمن
همکاری با مدیر بخش رمان(خودم) Shy
خانم
بهار نارنج عزیز و گل انجمن
از بقیه کاربران عزیز هم که فعالیت مفید داشتند تشکر می کنم.
از ادمین انجمن تقاضای اعتبار 100 برای این کاربر دارم.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سلام
ماه گذشته کاربر نمونه نداشتیم
این ماه دوکاربر معرفی می شوند که در
بخش رمان
بخش عکس
ودیگر بخشها حضور فعال ومفید داشتند

ودر ضمن با مدیر همکاری داشته و به کاربران دیگر در موارد مختلف کمک می رساندند.
خانمها
taranomi عزیز
و

AsaNa عزیز
و
*صنم*
عزیز
ضمن تشکر از این سه عزیز به اطلاع می رسانم از این پس عنوان کاربر نمونه شامل حال همکاران عزیزم نمی شود
تا کاربران دیگر نیز سهمی برده و این عنوان را از ان خود نمایند.

با تشکر مجدد از همه ی دوستای خوبم.

از ادمین انجمن درخواست100 اعتبار برای این دوستان دارم
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
xcvk
دوستای عزیز 
در کمال عذرخواهی و ناراحتی ،مجبورم اعتراف کنم این ماه هم کاربر شایسته نمونه نداشتیم
متاسفانه مانند قبل بیشتر فعالیت مفید را صنم و ترنم برعهده داشتن 
که به دلیل همکار بودن نمی توانند همکار نمونه باشند.
منتظر فعالیت مفید دوستان دریک ماه اینده هستم 
سربلند باشید
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سلام xcvk
در سه ماه گذشته متاسفانه هیچ کاربری انچنان فعالیتی نداشت تا بعنوان کاربر نمونه انتخاب شود
اما
اما این ماه کاربر نمونه داریم
دختر مهربان و پر انرژی
خانم دختر ستاره
تبریک می گم بهت کوثرعزیز.
از ادمین مجموعه درخواست 100 اعتبار بر ای این عزیز دارم.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
57 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۷-۰۲-۹۷, ۰۸:۴۹ ق.ظ)، sadaf (۱۷-۰۶-۹۶, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، v.a.y (۱۰-۰۴-۹۶, ۱۱:۰۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۷-۰۲-۹۷, ۰۲:۵۵ ب.ظ)، نويد (۱۷-۰۴-۹۶, ۰۷:۴۹ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۷-۰۵-۹۶, ۰۹:۵۰ ق.ظ)، heliia (۰۸-۰۶-۹۶, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۹:۴۹ ب.ظ)، avapars (۱۶-۰۷-۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ)، barooni (۱۷-۰۵-۹۶, ۰۱:۱۵ ق.ظ)، صنم بانو (۱۹-۱۱-۹۶, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، fns4565 (۰۱-۱۱-۱, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، برف سیاه (۱۹-۰۵-۹۶, ۱۲:۵۱ ق.ظ)، دخترشب (۱۸-۰۲-۹۷, ۱۲:۱۶ ق.ظ)، AsαNα (۱۵-۰۹-۹۶, ۱۲:۱۹ ق.ظ)، الف.الف (۱۳-۰۵-۹۶, ۱۱:۴۵ ب.ظ)، d.ali (۱۸-۰۲-۹۷, ۰۵:۴۵ ق.ظ)، .AtenA. (۲۷-۰۳-۹۶, ۰۷:۴۴ ب.ظ)، ایانا (۲۷-۰۳-۹۶, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، دختربهار (۱۸-۱۱-۹۶, ۱۲:۳۸ ق.ظ)، Land star (۰۵-۰۵-۹۶, ۰۵:۳۷ ب.ظ)، •Vida• (۱۵-۰۴-۹۶, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۸-۰۳-۹۶, ۰۴:۲۲ ق.ظ)، salina (۰۴-۰۴-۹۶, ۰۲:۴۶ ق.ظ)، ساسی (۱۳-۰۳-۹۶, ۰۴:۵۸ ب.ظ)، !!Tina!! (۱۶-۰۵-۹۶, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۱۷-۰۲-۹۷, ۰۵:۰۳ ب.ظ)، Elesa (۰۲-۰۷-۹۶, ۰۹:۳۶ ق.ظ)، Atoosa Rad (۰۶-۰۵-۹۶, ۰۹:۰۷ ب.ظ)، alirezaa_shah (۰۸-۰۶-۹۶, ۱۲:۱۳ ق.ظ)، taranomi (۱۶-۰۲-۹۷, ۱۱:۳۲ ب.ظ)، maTisA (۰۱-۰۴-۹۶, ۰۹:۱۷ ب.ظ)، ~Ava~ (۱۳-۰۳-۹۶, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، بهار قربانی (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۸:۳۸ ب.ظ)، مهرسا1383 (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۷:۴۵ ق.ظ)، "فاطیما79" (۰۸-۰۴-۹۶, ۰۵:۰۱ ق.ظ)، توران زارعی (۲۵-۰۳-۹۶, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، بهار نارنج (۲۴-۰۹-۹۶, ۰۵:۲۳ ب.ظ)، fariba") (۱۷-۰۴-۹۶, ۱۲:۴۹ ب.ظ)، ملانی (۲۱-۰۴-۹۶, ۰۲:۴۰ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۸:۳۶ ق.ظ)، مهدا امیری (۰۵-۰۷-۹۶, ۰۷:۳۱ ب.ظ)، دختر ستاره (۱۷-۰۲-۹۷, ۰۱:۱۱ ق.ظ)، author (۱۶-۱۲-۹۶, ۰۱:۰۳ ق.ظ)، moyan (۱۸-۰۲-۹۷, ۱۱:۳۸ ب.ظ)، Wessal (۲۵-۰۱-۹۷, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، nehal (۳۱-۰۱-۹۷, ۰۹:۰۸ ب.ظ)، Vanya (۲۱-۰۲-۹۷, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، Mahda (۲۲-۰۳-۹۷, ۰۳:۰۵ ق.ظ)، سسلیمه (۰۴-۰۶-۹۷, ۱۱:۴۵ ق.ظ)، minaa (۱۱-۱۱-۹۷, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، *●شهرزاد●* (۱۹-۰۹-۹۷, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، ماهر (۰۸-۰۲-۹۸, ۱۲:۵۶ ب.ظ)، sogand1395 (۲۵-۰۷-۹۸, ۰۹:۲۳ ب.ظ)، بانو اردیبهشت (۱۸-۰۸-۹۸, ۰۶:۲۹ ب.ظ)، هویدا مهرزاد (۱۶-۱۱-۹۹, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، _Mystery_ (۰۷-۱۲-۹۹, ۰۳:۱۴ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان