امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیونل مسی بهترین بازیکن قاره اروپا
لیونل مسی، سوپرستاره فوتبال جهان امشب در مراسم انتخاب برترین‌های فوتبال اروپا بالاتر از رونالدو و سوآرس قرار گرفت و به عنوان برترین بازیکن سال این قاره انتخاب شد. مسی پس از انتخاب به عنوان برترین بازیکن سال اروپا و دریافت تندیس گفت:
سال بسیار خوب و فوق العاده‌ای را در بارسلونا پشت سر گذاشتم و فکر می کنم اتحادی که در تیم و رختکن ما وجود داشت یکی از دلایل اصلی موفقیت ما در فصل گذشته بود. این جایزه برام افتخار بزرگی است و جا داره از هم‌تیمی‌های خودم برای رسیدن به این عنوان بزرگ
تشکر کنم.
بد نیست اضافه کنیم که لیونل مسی بر اساس آمار رسمی مجله معتبر فوربس، در حال حاضر سالانه ۶۵ میلیون دلار درآمد دارد. او در کودکی از بیماری کمبود رشد رنج میبُرد تا اینکه به همراه خانواده‌اش برای درمان به اسپانیا مسافرت کرد. مسی زمانی که پسر بچه‌ بود، به بیماری هورمونی مشکل رشد مبتلا شد و در ۱۳ سالگی به عضویت باشگاه بارسا درآمد. بارسلونا به عنوان بخشی از قرارداد مسی، هزینه درمان این بازیکن قهرمان رو پرداخت کرد.
[عکس: messi-ufa-photokade-1.jpg?883cb4] [عکس: messi-ufa-photokade-2.jpg?883cb4] [عکس: messi-ufa-photokade-3.jpg?883cb4] [عکس: messi-ufa-photokade-4.jpg?883cb4] [عکس: messi-ufa-photokade-5.jpg?883cb4] [عکس: messi-ufa-photokade-6.jpg?883cb4]
سایت فتوکده
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
پاسخ
سپاس شده توسط: