امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محاکمه مجدد همسر چهارم یک مرد که دخترخوانده 16 ساله اش را خفه کرد
Star 
تاریخ انتشار : یکشنبه, 24 دی 1396 09:00 
حکم قصاص نامادری که به اتهام قتل دخترخوانده نوجوانش به قصاص محکوم شده بود باتوجه به وجود ابهامات در پرونده ازسوی قضات دیوانعالی کشور نقض شد.به همین خاطر او و برادرش صبح دیروز بار دیگر در شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.
به گزارش ایران ؛این جنایت روز 15اردیبهشت‌ سال 86 در شهر ری اتفاق افتاد و به پلیس خبر رسید دختر 16ساله‌ای به نام «یلدا‌» در خانه پدرش به طرز مشکوکی جان باخته است. اما پزشک قانونی پس‌از بررسی‌های مقدماتی در محل واقعه علت مرگ دختر نوجوان را خفگی تشخیص داد و اعلام کرد او به قتل رسیده است.

بدین‌ترتیب تحقیقات کارآگاهان برای رازگشایی از جنایت مرموز آغاز شد. تا اینکه بررسی‌ها نشان ‌داد پدر و مادر دختر نوجوان مدت‌ها قبل با وجود داشتن دو فرزند به نام‌های یلدا-مقتول- و پسری به نام احمد از یکدیگر جدا شده‌اند. پدر یلدا نیز در چهارمین ازدواجش زنی 36ساله به‌نام نسرین را برای زندگی انتخاب کرده بود که او هم از ازدواج اولش یک پسر 8 ساله داشت .

در جریان تحقیقات پلیسی، پسرنوجوان نسرین در بازجویی گفت: «آن روز وقتی وارد اتاق شدم دیدم مادرم با دایی‌ام بالای سر خواهر ناتنی‌ام هستند و گلوی او را فشار می‌دهند.»

همین اظهارات کافی بود تا نامادری یلدا به اتهام قتل و برادرش به اتهام معاونت در قتل بازداشت شوند. اما نسرین از همان ابتدا دست داشتن در قتل دختر ناتنی‌اش را انکار کرد و گفت بیگناه است. ولی با وجود انکارهای این زن، تحقیقات از وی ادامه یافت تا اینکه چندماه پیش او در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد و قضات دادگاه این زن را به قصاص محکوم کردند. اما این حکم از سوی قضات دیوانعالی کشور نقض شد و بار دیگر نسرین(نامادری) و برادرش در شعبه یازدهم دادگاه کیفری به ریاست قاضی متین راسخ پای میزمحاکمه ایستادند. اما این بار پدر یلدا درخواست دیه کرد.

در ادامه دادگاه، برادر یلدا که در زمان قتل تنها هشت سال داشت به قضات دادگاه گفت:« نامادری ما از همان روزی که به‌عنوان چهارمین همسر با پدرمان ازدواج کرد ما را کتک می‌زد و رفتار بدی با من و خواهرم داشت.» سپس نسرین (نامادری) به جایگاه فراخوانده شد تا در مورد اتهام مباشرت در قتل عمد از خود دفاع کند. او گفت: «من چهارمین همسر شوهرم بودم. او مرد بداخلاقی بود و به من خرجی نمی‌داد. او مدام کتکم می‌زد و بدنم همیشه کبود بود. با این حال من دخالتی در مرگ دخترش یلدا نداشتم و در این سال‌ها بیگناه زندانی شده‌ام. من هیچ وقت قتل را گردن نگرفته‌ام چرا که من قاتل نیستم.»

برادر این زن نیز دیروز به اتهام معاونت درقتل به دفاع از خود پرداخت و گفت: «آن زمان من نانوا بودم و زمانی که حادثه اتفاق افتاد در نانوایی‌ام بودم و همکارانم می‌توانند در این‌باره شهادت دهند. من هیچ دخالتی در مرگ یلدا نداشتم.»

پس از تحقیقات تکمیلی، قضات دادگاه وارد شور شدند تا درباره دو متهم تصمیم بگیرند.

اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط: