امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرجانه گلجین: نوروز امسال در تهران می‌مانم

مرجانه گلجین بازیگر سینم ا و تلویزیون درخصوص حضور خود در فضای مجازی گفت: من در شبکه های مجازی فعالیت دارم و در اینستاگرام صفحه ام را خودم مدیریت می کنم. البته صفحاتی به نام من در اینستاگرام وجود دارد که توسط دوستان مدیریت می شود.
خبرگزاری میزان: مرجانه گلجین بازیگر سینم ا و تلویزیون درخصوص حضور خود در فضای مجازی گفت: من در شبکه های مجازی فعالیت دارم و در اینستاگرام صفحه ام را خودم مدیریت می کنم. البته صفحاتی به نام من در اینستاگرام وجود دارد که توسط دوستان مدیریت می شود.وی در همین راستا ادامه داد: من زیاد دوست ندارم در شبکه های مجازی فعال باشم و اما اگر اتفاقی در جامعه بیفتد و یا مطلبی مناسب با حال و هوای خودم باشد آن را در صفحه ام منتشر می کنم.
[عکس: 1620450_521.jpg]
بازیگر سریال "سه دونگ سه دونگ" درباره ارائه نظرات خود در فضای مجازی تصریح کرد: برخی اتفاقات و حوادث رخ می دهند که من نمی توانم در مورد آنها نظری ندهم. من حساسیت بسیار ویژه ای به نگهداری و پاسداشت طبیعت دارم و سعی می کنم این دغدغه خود را بیشتر در شبکه های مجازی منتشر کنم.وی درباره اظهارات جنجالی برخی افراد در شبکه های مجازی اضافه کرد: من معمولاً سعی می کنم حرفی را نزنم که به طبع کسی سازگار نباشد. طبیعتاً متن و یا عکسی را منتشر می کنم که عموم جامعه با آن هم راستا باشند. به عنوان مثال من هیچ وقت پست سیاسی منتشر نمی کنم چون کلاً آدم سیاسی نیستم.گلچین درباره برنامه خود برای تعطیلات نوروز خاطرنشان کرد: خیلی دوست داشتم نوروز امسال را به مسافرت بروم اما به دلیل کسالت مادرم نمی توانم تهران را ترک کنم و سعی می کنم از هوای خوب تهران در ایام تعطیلات استفاده کنم. امیدوارم در سال 96 شاهد حوادث بد و اخبار بد نباشیم و برای تمام مردم سرزمینم آرزوی سلامت می کنم.
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط: