امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مردی که از قتل زن مورد علاقه‌اش منصرف شد
 ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۴

مردی که از قتل زن مورد علاقه‌اش منصرف شد

روزنامه شرق: مردی که در نزاع با زن مورد علاقه‌اش در لحظه آخر از کشتن او پشیمان شده بود، به اتهام مجروح‌کردن این زن پای میز محاکمه رفت.

زن مجروح که سمیه نام دارد، چندی پیش با داشتن یک بچه، به‌دلیل اختلافات خانوادگی، از همسرش جدا شد. پس از مدتی، این زن به‌طور اتفاقی در یک خودرو با مردی جوان به نام سامان آشنا شد و آنها با هم رابطه دوستی برقرار کردند، این رابطه ادامه یافت تا اینکه سامان از زن جوان درخواست ازدواج کرد. سمیه ازدواج را به آینده موکول کرد، اما رابطه آن دو همچنان ادامه داشت.

در این اثنی مرد جوان چندبار دیگر نیز خواسته خود را مطرح کرد، ولی هر دفعه جواب روشنی نشیند تا اینکه روز حادثه بار دیگر درحالی‌که سوار بر خودروی شخصی‌اش بود و سمیه نیز کنارش نشسته بود، از این زن خواست برای شروع زندگی مشترک موافقتش را اعلام کند اما سمیه بار دیگر گفت شرایط برای ازدواج آن دو مناسب نیست و بهتر است رابطه‌شان در همین حد باقی بماند.

این گفته‌های زن جوان سامان را به‌شدت عصبی کرد و او چاقویی را بیرون کشید و با آن چند ضربه به زن مورد علاقه خود زد. سامان در لحظه آخر قصد داشت قلب این زن را هدف بگیرد و او را به قتل برساند، اما سمیه که به‌شدت مجروح شده بود و بریده‌بریده حرف می‌زد خطاب به او گفت: «تو به من علاقه داشتی و می‌خواستی با هم ازدواج کنیم اما حالا واقعا می‌خواهی مرا بکشی؟»مرد جوان از شنیدن این جمله شوکه شد و چاقویش را زمین انداخت. او که از حمله به سمیه به‌شدت پشیمان شده بود، سریع او را به بیمارستان رساند و زن جوان مورد درمان پزشکان قرار گرفت اما شدت جراحات به‌حدی بود که کلیه، معده، روده و برخی اعضای داخلی بدن این زن آسیب دیدند. سمیه بعد از بهبودی نسبی و ترخیص از بیمارستان علیه مرد جوان شکایت کرد و خواستار مجازات او شد. به‌این‌ترتیب سامان به دادسرا احضار شد و پرونده‌ای قضائی دراین‌باره به جریان افتاد که به صدور قرار مجرمیت علیه متهم انجامید.

این مرد دیروز در شعبه ١١ دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت. سمیه در ابتدای جلسه دادگاه یک‌بار دیگر اعلام کرد از سامان شکایت دارد و خواستار مجازات او است. زن جوان گفت: «من علاوه بر اینکه اعضای داخلی‌ام به‌شدت آسیب‌ دیده، قدرت باروری خودم را نیز از دست داده‌ام».او افزود: «وقتی با سامان آشنا شدم، تازه از شوهرم جدا شده بودم و ازدواج مجددم در آن شرایط از طرف خانواده پذیرفتنی نبود، از طرفی می‌دیدم سامان بسیار عصبی است و رفتارهای پرخاشگرانه دارد به‌همین‌دلیل از ازدواج با او خودداری می‌کردم تا اینکه او با چاقو به من حمله کرد و شرایط سختی را برایم رقم زد».در ادامه متهم به دفاع از خودش پرداخت.

او گفت: «بعد از آشنایی با سمیه به او علاقه‌مند شدم و می‌خواستم با هم ازدواج کنیم، اما او مرتب طفره می‌رفت این در حالی بود که دوستی‌مان ادامه داشت و این زن به بهانه‌های مختلف از من پول می‌گرفت و هر کاری که داشت برایش انجام می‌دادم. روز حادثه نیز از اینکه بار دیگر با خواسته‌ام مخالفت کرده است، به‌شدت عصبانی شدم و اصلا متوجه رفتارم نبودم».بنا به این گزارش، هیئت قضات بعد از شنیدن اظهارات دو طرف پرونده صدور رأی در این زمینه را به آینده موکول کردند.‌
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط: