اطلاعیه رمان

[*] سلام
[*] برای خواندن رمان مد نظرتون : پس از عضویت در انجمن به یکی از مدیرا پیام بدین و اسم رمان رو عنوان کنید تا رمان بررسی بشه
[*] برای ثبت نام کلیک کنید:لینک ثبت نام
[*]<<*****مسابقه بزرگ داستان کوتاه ِ کوتاه ِ انجمن ایران رمان ****>>

<<*****مسابقه بزرگ داستان کوتاه ِ کوتاه ِ تابستان 97 ایران رمان ****>>
زمان کنونی: ۲۶-۰۸-۹۷، ۱۲:۳۷ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ثـمین
آخرین ارسال: ثـمین
پاسخ 18
بازدید 1491

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
<<*****مسابقه بزرگ داستان کوتاه ِ کوتاه ِ تابستان 97 ایران رمان ****>>
(۰۴-۰۷-۹۷، ۰۱:۵۶ ب.ظ)minaa نوشته: سلام.داستان نویسی و تخیلاتم خوبه(تعریف از خود نباشه تا حالا معلمای زیادی بهم گفتن) Shy ‌.امیدوارم اگه وقت گیر اوردم بتونم شرکت کنم.تمام تلاشمو میکنم تا 30 مهرماه
منتظر خوندن داستانت هستیم.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط: minaa ، minaa ، sadaf ، ثـمین ، ثـمین ، دخترشب ، دخترشب ، دخترشب
(۰۴-۰۷-۹۷، ۱۰:۲۵ ب.ظ)دخترعلی نوشته:
(۰۴-۰۷-۹۷، ۰۱:۵۶ ب.ظ)minaa نوشته: سلام.داستان نویسی و تخیلاتم خوبه(تعریف از خود نباشه تا حالا معلمای زیادی بهم گفتن) Shy ‌.امیدوارم اگه وقت گیر اوردم بتونم شرکت کنم.تمام تلاشمو میکنم تا 30 مهرماه
منتظر خوندن داستانت هستیم.
حالا خوبه بدترین داستان جهان و زندگیم رو بدم بهتون.مثلا ی کرمه داشت برگ میخورد ی بز خوردش رفت تو شکمه بزه.بعد زندگیشو از تو شکم بزه براتون میگم asna
هیچ  اتفاقی ،اتفاقی اتفاق نمی افتد.
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، ثـمین ، دخترعلی ، دخترشب
سلام دوستان عزیز ، خسته نباشین 
[font]نوشتن داستان کوتاه رو خیلی دوست دارم
منم شرکت میکنم [/font]
پاسخ
سلام
دوستان عزیز که اعلام امادگی کردن و قصد شرکت در مسابقه را دارند لطفا زودتر داستان ها را برای ثمین عزیز ارسال نمایند
با تشکر.
Shy
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط: دخترشب ، sadaf ، نیـایــش ، ثـمین ، ثـمین
مسابقه خوبیه خوشحالم که شرکت کردم .
پاسخ
منم حتما شرکت میکنم

پاسخ
ای بابا من دیر رسیدم هنوزم میشه فرستاد؟
عربده هارو زدیم 
خودمونو خالی کردیم
حالا فقط باید منتظر باشیم ببینیم تهش چی میشه؟
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترعلی ، ثـمین
سلام 

آخرین مهلت ارسال اثار  Tongue

لطفا داستان هاتون رو تا آخر همین هفته (یازدهم آبان )
                برای من بفرستید .
                                            هفته آینده برندگان معرفی میشن و جوایز اهدا میشه .ممنون 
maramaramara
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی : مسابقه عکس | سفره ی رمضان taranomi 17 441 ۳۰-۰۳-۹۷، ۱۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: admin
Wink مسابقه عکس | سفره ی رمضان taranomi 22 1,875 ۱۹-۰۳-۹۷، ۰۸:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: taranomi
Heart مسابقه ی بهترین سفره هفت سین سال ۹۷ ♥صنم♥ 24 1,008 ۰۲-۰۲-۹۷، ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر ستاره
  اعلام نتیجه ی مسابقه"طرح از تو ، داستان از من" دخترعلی 7 197 ۱۹-۰۱-۹۷، ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sadaf
  نظر سنجی مسابقه"طرح از تو ، داستان از من" دخترعلی 18 1,690 ۰۷-۰۱-۹۷، ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: دخترشب
  مسابقه ی:طرح از تو ، داستان از من دخترعلی 59 2,169 ۲۵-۱۲-۹۶، ۱۰:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: بهار نارنج
  فراخوان مسابقه عکس یلدا AsαNα 10 376 ۲۷-۱۰-۹۶، ۰۷:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nafas
  مسابقه ی داستان کوتاه:شب یلدا با دانه های انار و برش های هندوانه دخترعلی 10 389 ۰۲-۱۰-۹۶، ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: دخترعلی
  نظرسنجی مسابقه کدبانوی سال 96 AsαNα 36 1,152 ۰۴-۰۸-۹۶، ۱۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: admin
  مسابقه ی : با امام حسین (ع)حرف بزن دخترعلی 13 551 ۱۹-۰۷-۹۶، ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: دخترعلی

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
71 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۷-۰۷-۹۷, ۰۹:۲۶ ب.ظ)، sadaf (۰۵-۰۸-۹۷, ۱۲:۵۰ ق.ظ)، زینب سلطان (۰۸-۰۸-۹۷, ۱۱:۰۵ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۶-۰۸-۹۷, ۱۱:۵۶ ق.ظ)، ملکه برفی (۱۹-۰۸-۹۷, ۰۲:۵۶ ب.ظ)، tanin93 (۱۵-۰۸-۹۷, ۱۰:۳۵ ق.ظ)، heliia (۲۴-۰۸-۹۷, ۱۱:۵۴ ق.ظ)، مارکیز (۲۹-۰۳-۹۷, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، avapars (۲۹-۰۳-۹۷, ۰۸:۱۶ ب.ظ)، پیگیر (۲۸-۰۷-۹۷, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، sahar05 (۰۴-۰۷-۹۷, ۰۴:۳۰ ق.ظ)، ثـمین (۱۹-۰۸-۹۷, ۰۴:۴۹ ب.ظ)، mahla_nazari (۳۰-۰۳-۹۷, ۱۱:۰۷ ق.ظ)، حلیمه (۰۸-۰۷-۹۷, ۰۴:۱۹ ب.ظ)، دخترشب (۲۸-۰۷-۹۷, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، mehrmahi (۱۲-۰۷-۹۷, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، منتظر (۰۵-۰۷-۹۷, ۰۴:۲۶ ب.ظ)، دخترعلی (۱۲-۰۸-۹۷, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، * م .عباس زاده* (۱۶-۰۸-۹۷, ۰۸:۱۶ ب.ظ)، ایانا (۲۱-۰۸-۹۷, ۱۰:۵۸ ب.ظ)، نارسیس (۱۹-۰۸-۹۷, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، !!Tina!! (۲۹-۰۳-۹۷, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۹-۰۳-۹۷, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، Elesa (۱۳-۰۸-۹۷, ۰۷:۴۳ ب.ظ)، ماه رو (۲۶-۰۷-۹۷, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، maryamalikhani (۱۴-۰۸-۹۷, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، ژاله صفری (۲۴-۰۸-۹۷, ۰۴:۰۴ ب.ظ)، taranomi (۰۴-۰۷-۹۷, ۰۲:۵۱ ب.ظ)، دهقانی (۲۸-۰۷-۹۷, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، author (۲۱-۰۵-۹۷, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، 79reza79 (۰۴-۰۷-۹۷, ۰۱:۵۰ ق.ظ)، ♥sokot♥ (۰۴-۰۷-۹۷, ۰۹:۴۶ ب.ظ)، دختر زمستان (۱۱-۰۸-۹۷, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، نگـnegarـار (۳۰-۰۳-۹۷, ۰۹:۱۱ ق.ظ)، saba1387 (۱۸-۰۸-۹۷, ۱۰:۰۳ ب.ظ)، مهدی سهرابی (۰۲-۰۸-۹۷, ۱۲:۴۶ ق.ظ)، نیـایــش (۲۴-۰۸-۹۷, ۰۷:۰۶ ق.ظ)، BTS_ARMY (۱۲-۰۷-۹۷, ۱۲:۴۴ ق.ظ)، zahraahmadi1376 (۱۰-۰۷-۹۷, ۰۶:۰۳ ب.ظ)، ستـی (۱۳-۰۴-۹۷, ۱۱:۲۹ ب.ظ)، Amen (۲۹-۰۳-۹۷, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، ثمامشکات (۲۱-۰۸-۹۷, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، set@yesh (۲۱-۰۵-۹۷, ۱۰:۰۴ ق.ظ)، راستا (۰۸-۰۷-۹۷, ۰۱:۲۰ ق.ظ)، سیما صفویان (۱۱-۰۷-۹۷, ۰۶:۱۱ ب.ظ)، میناm2 (۲۷-۰۶-۹۷, ۰۱:۲۶ ب.ظ)، ایلمان سایمان (۱۵-۰۸-۹۷, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، sama494360 (۰۹-۰۶-۹۷, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، nafas_78 (۰۹-۰۷-۹۷, ۰۷:۰۵ ب.ظ)، hasenat (۰۳-۰۷-۹۷, ۱۰:۴۵ ب.ظ)، minaa (۲۲-۰۸-۹۷, ۰۱:۴۶ ب.ظ)، Yasimki (۰۷-۰۷-۹۷, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، Hadadimohades (۰۸-۰۷-۹۷, ۰۵:۳۹ ب.ظ)، شادی محمدزاده (۰۹-۰۷-۹۷, ۱۲:۰۰ ق.ظ)، فهیمه سیدنظری (۱۰-۰۷-۹۷, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، باران555 (۲۶-۰۷-۹۷, ۰۳:۳۶ ب.ظ)، ساراي (۱۴-۰۷-۹۷, ۱۲:۰۴ ق.ظ)، خزان1360 (۱۳-۰۷-۹۷, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، kati113 (۱۵-۰۷-۹۷, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، maria71farsi (۲۶-۰۷-۹۷, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، عرشیا (۰۵-۰۸-۹۷, ۰۳:۰۳ ب.ظ)، solamani (۰۵-۰۸-۹۷, ۰۸:۵۲ ق.ظ)، *Tannaz* (۱۰-۰۸-۹۷, ۰۴:۲۰ ب.ظ)، flower (۱۱-۰۸-۹۷, ۰۹:۲۵ ب.ظ)، Badgirl (۱۲-۰۸-۹۷, ۰۴:۲۳ ب.ظ)، Mahya1372 (۱۷-۰۸-۹۷, ۰۹:۴۱ ب.ظ)، Maryam280 (۲۲-۰۸-۹۷, ۱۱:۳۶ ب.ظ)، negar.moj (۱۹-۰۸-۹۷, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، makaneamn (۲۱-۰۸-۹۷, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، Farzannn2598 (۲۲-۰۸-۹۷, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، Ha75kh (دیروز, ۰۱:۳۲ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان