امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل بعد از ارتقا
من همش وارد یوزر این و اون میشم  azsx
حوصله هم ندارم یکی بیاد بگه چرا وارد یوزرم شدی

این مشکل رو حل کنید 
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۵-۱۱-۹۶، ۰۴:۰۰ ب.ظ)AsαNα نوشته: من همش وارد یوزر این و اون میشم  azsx

این مشکل رو حل کنید 

کسی که وارد یوزرش میشی متوجه نمیشه مگر اینکه خودت بهش بگی 
​​​​​​پس اگر حوصلشو نداری نرو و بهش نگو

از این به بعد اگر کسی به من بگه که عمد یا غیر عمد وارد یوزر کس دیگه ای شده یوزرش بسته خواهد شد‌.

این تنها راه حلشه
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۵-۱۱-۹۶، ۰۶:۱۱ ب.ظ)sadaf نوشته:

این مشکل رو حل کنید 

از این به بعد اگر کسی به من بگه که عمد یا غیر عمد وارد یوزر کس دیگه ای شده یوزرش بسته خواهد شد‌.

این تنها راه حلشه

‌اوکی پس 
راحت وارد یوزر دیگران میشیم و بهشونم نمیگیم 
مرسی از راهنماییت عزیزم  mara
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۵-۱۱-۹۶، ۰۶:۱۵ ب.ظ)AsαNα نوشته:
(۱۵-۱۱-۹۶، ۰۶:۱۱ ب.ظ)sadaf نوشته:

این مشکل رو حل کنید 

این تنها راه حلشه

‌اوکی پس 
راحت وارد یوزر دیگران میشیم و بهشونم نمیگیم 
مرسی از راهنماییت عزیزم  mara

‌گفتی این مشگل رو حل کنید حلش کردم

تنها راه حلش اینه

احتمالا یوزر کسی که دائما وارد یوزر دیگران میشه مشگل داره
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
چه یوزر تو یوزر شد asna
دوستان خدا رو شکر من فعلا مشکلی ندارم
همگی یه صلوات بفرستین asna
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
منم گاهی دچار این مشکل می شم
مثل اشتباه افتادن شماره تلفنه
مهم اینه که کسی نمی تونه پیامهای خصوصی رو بخونه.
به قول صنم باجی صلوات.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
66 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۵-۰۷-۹۶, ۰۳:۴۳ ب.ظ)، nafas (۱۰-۰۶-۹۸, ۰۶:۲۰ ب.ظ)، sadaf (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۶:۳۸ ب.ظ)، Tasnim (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۶:۱۸ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۷-۱۱-۹۶, ۰۸:۰۶ ب.ظ)، nady48 (۰۶-۰۶-۹۶, ۰۴:۱۲ ق.ظ)، alaa (۱۱-۰۶-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، Aiden22 (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۱:۱۸ ب.ظ)، heliia (۲۳-۰۵-۹۶, ۰۸:۳۲ ب.ظ)، avapars (۱۶-۱۱-۹۶, ۰۳:۳۵ ب.ظ)، barooni (۲۴-۰۵-۹۶, ۰۱:۱۵ ق.ظ)، صنم بانو (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۷:۰۵ ب.ظ)، برف سیاه (۲۶-۰۵-۹۶, ۰۹:۲۳ ب.ظ)، عسل6 (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، amir2001 (۱۰-۰۶-۹۶, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، ثـمین (۰۷-۰۶-۹۶, ۰۱:۱۰ ب.ظ)، tabarakrayaneh (۰۴-۰۶-۹۶, ۰۱:۵۹ ب.ظ)، دخترشب (۱۶-۱۱-۹۶, ۱۲:۴۲ ق.ظ)، Jimsho (۲۶-۰۵-۹۶, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، AsαNα (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، اسمانی ها (۰۷-۰۶-۹۶, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، vaziri (۱۳-۰۶-۹۶, ۰۳:۲۶ ب.ظ)، d.ali (۱۶-۱۱-۹۶, ۱۲:۳۳ ق.ظ)، daryaeearam (۰۷-۰۶-۹۶, ۰۱:۴۷ ب.ظ)، .AtenA. (۲۶-۰۵-۹۶, ۰۵:۳۶ ب.ظ)، دختربهار (۱۶-۱۱-۹۶, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، آنیتای (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۹:۰۴ ب.ظ)، *Mahshid* (۳۱-۰۵-۹۶, ۱۱:۵۵ ق.ظ)، elviz (۲۹-۰۵-۹۶, ۰۹:۱۷ ب.ظ)، الهه مهدی (۰۳-۰۶-۹۶, ۱۰:۲۸ ب.ظ)، minoo_f (۳۰-۰۵-۹۶, ۰۵:۱۸ ق.ظ)، azizi (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۶:۵۷ ق.ظ)، mona39 (۰۳-۰۶-۹۶, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۵-۰۷-۹۶, ۰۲:۴۱ ب.ظ)، مامان فاطمه (۲۸-۰۵-۹۶, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، Elesa (۲۶-۰۵-۹۶, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، alirezaa_shah (۲۳-۰۵-۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، ونوووس (۰۴-۰۶-۹۶, ۰۱:۰۰ ب.ظ)، taranomi (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، بهار نارنج (۱۶-۱۱-۹۶, ۰۲:۱۷ ب.ظ)، شورانگیز (۰۲-۰۶-۹۶, ۱۱:۲۶ ب.ظ)، Donia.rr (۲۸-۰۵-۹۶, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، Zohrebanoo (۰۷-۰۶-۹۶, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۰۵-۰۷-۹۶, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، *Banooye eshgh* (۲۶-۰۵-۹۶, ۰۴:۴۰ ق.ظ)، anijoojook (۰۸-۰۶-۹۶, ۱۱:۰۵ ق.ظ)، آووووین (۲۸-۰۵-۹۶, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، فریده اسدی (۱۴-۰۶-۹۶, ۰۹:۴۵ ق.ظ)، Tofighi (۲۵-۰۵-۹۶, ۰۵:۳۰ ب.ظ)، vajiheh88888888 (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، fatemeh13751375 (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، سروه23 (۲۶-۰۵-۹۶, ۰۶:۴۷ ب.ظ)، nilo.gh (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۱:۳۹ ق.ظ)، kkkk (۱۱-۰۶-۹۶, ۰۱:۳۷ ب.ظ)، Mona133 (۱۰-۰۶-۹۶, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، Fateemeh (۲۹-۰۵-۹۶, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، Ati_mary (۲۹-۰۵-۹۶, ۰۶:۳۹ ب.ظ)، Shirin79 (۰۶-۰۶-۹۶, ۰۱:۱۸ ق.ظ)، setare66 (۰۶-۰۶-۹۶, ۰۱:۴۲ ق.ظ)، Arram6640 (۱۳-۰۶-۹۶, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، dokhi-sheyton (۱۳-۰۶-۹۶, ۰۴:۴۹ ب.ظ)، author (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۷:۳۱ ب.ظ)، نیـایــش (۳۱-۰۶-۹۷, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، minaa (۰۱-۰۶-۹۸, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، محمدر (۰۸-۰۲-۹۹, ۰۷:۴۵ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان