امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی و نقد رمان ییلاق دلپذیر/اسماء کرمی پور کاربر انجمن ایران رمان
(۱۷-۰۵-۹۹، ۰۸:۲۱ ق.ظ)Independent نوشته: سلام عليكم
بسى خوشحال گشتيم بالاخره انشاالله كه هميشه موفق باشى اسماء خانم گل.
اقا من از اول از منوچهر خوشم نميومد ولى نميدونم يه ذره شك دارم كه ايا ممكنه سرلشكر هم بله يا نه و اينكه ما همچنان به غزال شك داريم اصلا هم دليلشو نميدونم.  يه جورايى حس ميكنم وجودش بى دليل كه نبوده حتما يه رسالتى داشته. 
قلمت مانا اسماء جان

سلام به دوست با معرفتم. مهسای گل گلاب و عرق بیدمشک
فدای تو دختر مهربون
خب درباره سرلشکر باید صبر کرد و دید که قضیه چی بوده xcvb
غزال هم ... رسالتش فقط زجر دادن عرفان بوده asna
پاسخ
سپاس شده توسط: minaa ، minaa ، sadaf
(۱۷-۰۵-۹۹، ۱۰:۰۱ ب.ظ)Bahara نوشته: سلام وقتتون بخیر خانم کرمی پور
واقعا خدا قوت بابت رمان  mara
از اولین روزی که این رمانو خوندم حدودا ۴ سال میگذره  ، وقتی بعد از کلی گشتن متوجه شدم دوباره دارید ادامه ش میدید خیلی خوشحال شدم
الانم که هر روز چک میکنم ببینم گذاشتین پست جدید یا خیر
ممنون میشم فاصله بین پستارو کمتر کنید xcvb
این چندتا پست آخرم که نفس گیر بودن واقعا ، پس لطفا مارو منتظر نذارید زیاد
در ضمن بهکامم خیلی دوس دارم aag
ممنون از زحمتاتون ‌ gggh
سلام دوست عزیز و با معرفت
چقدر شرمنده ام که چند ساله این رمان نصفه مونده. امیدوارم بتونم هر چه سریع تر تمومش کنم. حلال کنید بابت این همه انتظار twol
منم بهکام رو می دوستم. رفاقت رو در حق عرفان تموم کرد ieir
پاسخ
سپاس شده توسط: minaa ، sadaf

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
26 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۷-۰۵-۹۹, ۰۱:۱۳ ب.ظ)، sadaf (۲۱-۰۵-۹۹, ۱۰:۲۹ ق.ظ)، ملکه برفی (۲۲-۰۲-۹۹, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، hadis hpf (۲۷-۰۲-۹۹, ۱۱:۰۹ ب.ظ)، دخترشب (۲۸-۰۲-۹۹, ۰۱:۳۹ ق.ظ)، d.ali (۱۹-۰۵-۹۹, ۱۰:۱۰ ق.ظ)، Shasosa (۱۹-۰۳-۹۹, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، ایانا (۱۲-۰۱-۹۹, ۰۲:۲۷ ق.ظ)، مرادی2 (۱۵-۰۵-۹۹, ۰۵:۳۹ ب.ظ)، آبشار طلایی (۱۷-۰۵-۹۹, ۰۴:۲۰ ب.ظ)، minaa (۲۰-۰۵-۹۹, ۰۱:۱۰ ق.ظ)، اسماء کرمی پور (دیروز, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، کریسی (۳۱-۰۴-۹۹, ۰۱:۲۰ ب.ظ)، Parsasaboori (۰۴-۰۵-۹۹, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، ghaaseedaak (۰۲-۰۵-۹۹, ۰۳:۵۳ ق.ظ)، Armanasade (دیروز, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، عسل ناز (۲۱-۰۵-۹۹, ۰۹:۰۵ ق.ظ)، 4323518447 (۱۶-۰۵-۹۹, ۱۱:۰۴ ق.ظ)، 09171273756 (۲۱-۰۵-۹۹, ۰۴:۲۵ ب.ظ)، mojgan ss (۱۲-۰۱-۹۹, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، آوا7 (۱۷-۰۵-۹۹, ۱۰:۱۹ ب.ظ)، itsmady (۱۵-۰۵-۹۹, ۱۱:۱۲ ق.ظ)، Bahara (۲۰-۰۵-۹۹, ۰۶:۰۰ ب.ظ)، unique i (۱۸-۰۴-۹۹, ۱۲:۵۹ ق.ظ)، Independent (۱۷-۰۵-۹۹, ۰۸:۲۱ ق.ظ)، Rahalotfan (۱۵-۰۵-۹۹, ۱۱:۴۶ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان