معرفی کاربران تازه وارد انجمن
بازم تو کشیدی و پاره شد من تا حالا نشنیده بودم اسمشو.خخخ
هوو جان تو اگه این واژه برات اشناست راهنمایی کن خب[عکس: asna.gif]
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۶-۰۳-۹۶، ۱۱:۳۰ ق.ظ)*صنم* نوشته: دقيقا الان مى خواستم هميتنو بگم.
اين زهره چميدونه خجالت چيه.خخخ
کلا با اين واژه بيگانست.asna
چ خوب شناختیش.خخخخ دقیقا جمله خودشو گفتی
تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی بخاطر هیچ چیزی جواب پس بدی
جز وجدانت...
پاسخ
سپاس شده توسط:
درود توران جون
خوش اومدىmara
چند سالته گلم؟؟
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام منم فریبا هستم 15 ساله از ارومیه
قطار نباش که از ریل پیروی کنی

کشتی باش تا عظمت دریا زیر پاها یت باشد
پاسخ
سپاس شده توسط:
fariba") dateline='[url=tel:1499350284' نوشته: 1499350284[/url]']
با سلام منم فریبا هستم 15 ساله از ارومیه

قبلا با هم اشنا شديم
اما خوش اومدى به انجمن خودت
مى دونم با بچه ها اشنا شدى
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۵-۰۴-۹۶، ۰۶:۴۱ ب.ظ)fariba") نوشته: با سلام منم فریبا هستم 15 ساله از ارومیه

سلام فری جون خوش اومدیxcvk

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
سهلام،من ترونم19سالمه تهرونیمxcvk
لب کارووووووون چه گل بارووووون حالا دس دس بیا وسطططط
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۷-۰۵-۹۶، ۰۵:۲۳ ب.ظ)Taraneh76 نوشته: سهلام،من ترونم19سالمه تهرونیمxcvk
سلامممممممم خوش اومدیxcvk
هم سنیمTongue

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
Taraneh76 dateline='[url=tel:1501332787' نوشته: 1501332787[/url]']
سهلام،من ترونم19سالمه تهرونیمxcvk
سلام
خوش اومدى ترانه ى عزيز
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۷-۰۵-۹۶، ۰۵:۲۳ ب.ظ)Taraneh76 نوشته: سهلام،من ترونم19سالمه تهرونیمxcvk
درود ترانهxcvk

منم صنمم 22 ساله. خوشوقتمmara
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مى خواى عكس چه كسى رو تو انجمن ببينى ؟ d.ali 23 1,030 ۲۵-۰۴-۰، ۱۰:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  صبح جمعه انجمن بخیر d.ali 38 4,079 ۲۹-۱۰-۹۹، ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sadaf
  امضا های جالب کاربران ایران رمان d.ali 9 509 ۰۱-۰۷-۹۹، ۰۲:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: دخترشب

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۵-۰۱-۹۹, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، لیلی (۲۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ)، sadaf (۲۷-۰۱-۹۷, ۱۰:۵۹ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۸-۰۸-۹۶, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، v.a.y (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۵:۲۸ ب.ظ)، N!rvana (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۲:۱۳ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۸-۰۲-۹۷, ۱۲:۵۰ ق.ظ)، hadis hpf (۰۵-۰۳-۹۹, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۳:۵۰ ق.ظ)، Katayoon (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۹:۰۸ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۴-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ)، .مليكا. (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۶ ق.ظ)، SilentCity (۲۰-۰۴-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۴ ب.ظ)، • Niha • (۱۶-۰۹-۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، mercede (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، raha22 (۲۸-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، elham zelzele (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۲ ق.ظ)، الهه ی شب (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۴:۲۹ ب.ظ)، سرنای را (۰۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، heliia (۱۰-۰۹-۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، eris (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، nobody (۲۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۴۸ ق.ظ)، 2okhtarak (۱۲-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۲۰-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۸ ق.ظ)، آشوب (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، asi_0098 (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۳:۳۱ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۱۹-۰۹-۹۴, ۱۱:۵۸ ق.ظ)، فاطمه27 (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۴ ق.ظ)، hannaneh (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۳:۱۰ ب.ظ)، مارکیز (۰۴-۱۱-۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، Death (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، deli67 (۱۴-۰۹-۹۴, ۱۱:۳۷ ب.ظ)، f-samiee-g (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۰ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۴-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، Scαяєcяσω × (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۴ ق.ظ)، RASHNOU (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ)، saman22 (۲۷-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ)، parysa7 (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ)، مهسا هسدم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۴ ق.ظ)، #*Ralya*# (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، avapars (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، barooni (۱۶-۰۴-۹۶, ۰۸:۳۴ ب.ظ)، زهرا خانم (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۲:۱۲ ق.ظ)، mar°_°mar (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ)، صنم بانو (۲۷-۱۰-۹۹, ۰۴:۳۴ ق.ظ)، شقایق سرخ (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۶ ق.ظ)، فری دات کام (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۶-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، عطرا (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، آق جمشید (۲۸-۱۰-۹۴, ۰۴:۲۸ ق.ظ)، hanane (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۵:۵۴ ب.ظ)، ӄoCholOo (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، زی زی خانم (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۱:۰۸ ق.ظ)، برف سیاه (۰۸-۰۸-۹۶, ۱۲:۲۰ ق.ظ)، عسل6 (۲۷-۰۶-۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، پژمان فروزش راد (۲۶-۰۲-۹۶, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، Maral76 (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۴:۳۳ ب.ظ)، M@rzi (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، نازنين (۰۵-۰۴-۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، ثـمین (۱۶-۰۲-۹۶, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، Amir ALI (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، 1232Tarannom (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۷ ق.ظ)، zo68 (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۲:۵۱ ب.ظ)، Melinaw (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۸-۹۶, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، AsαNα (۲۳-۰۴-۹۶, ۰۱:۳۲ ب.ظ)، طلسم شده (۳۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، ارام ارامش (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۰۰ ب.ظ)، sara bano (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، Tamana (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۹-۰۷-۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ)، d.ali (۰۲-۰۲-۹۷, ۱۲:۵۴ ب.ظ)، * م .عباس زاده* (۱۴-۰۷-۹۵, ۰۳:۳۰ ق.ظ)، negar81 (۰۱-۰۸-۹۵, ۰۲:۵۹ ب.ظ)، daryaeearam (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۱:۲۵ ب.ظ)، .AtenA. (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۸:۳۲ ب.ظ)، ایانا (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، دختربهار (۰۹-۰۹-۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ)، میثم 7 (۱۸-۰۹-۹۵, ۰۹:۱۵ ب.ظ)، •Vida• (۲۰-۰۳-۹۶, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، M*I*N*A (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۴:۲۸ ق.ظ)، :)nafas (۲۰-۱۰-۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۴۱ ب.ظ)، یاس امینالدوله (۰۷-۰۲-۹۶, ۰۳:۰۳ ب.ظ)، ساسی (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۹-۱۱-۹۷, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، Elesa (۲۶-۰۳-۹۶, ۱۱:۵۳ ق.ظ)، دلسا موسوی (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، Atoosa Rad (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، P.A✔ (۳۰-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، من تنها (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، -paria- (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، امید.ج (۰۱-۰۲-۹۶, ۰۷:۴۵ ب.ظ)، karen-A (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۹:۲۲ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان