امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میثاقی بدون فردوسی‌پور در «آسیا 2015»
محمد حسین میثاقی که چندی پیش در کنار عادل فردوسی‌پور و رضا جاودانی برنامه «2014» را اجرا کرده بود، اعلام کرد که برای اجرای برنامه «آسیا 2015» از سوی رضا جاودانی - تهیه‌کننده برنامه - انتخاب شده است.

خبرگزاری ایسنا: میثاقی درباره‌ی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا گفت: با وجود اینکه حساسیت این بازی‌ها به اندازه جام‌جهانی نیست، اما داستان برای مردم ایران فرق می‌کند، چون تنها تورنمنتی است که مردم این شانس را برای تیمشان متصور می‌شوند تا چیزی شود، همه دوست دارند ایران جزو چهار تیم باشد و حتی امید به قهرمانی دارند؛ البته دور از تصور نیست، هنوز هم تیم ما جزو سه تیم پرافتخار این رقابت‌هاست با سه قهرمانی مردم ما با این امید این رقابت‌ها را بسیار دنبال می‌کنند.

مجری جوان برنامه‌های ورزشی به بخش‌های متنوع برنامه اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه استرالیا تدارک گسترده‌ای برای پوشش خبری و ویدئویی برنامه دیده است، دست ما هم خیلی نسبت به دوره‌های پیش بازتر است، بخش‌های ویدئویی سایت AFC را آماده کرده‌ایم، آیتم نوستالژیک برنامه، بینندگان را به سال‌های دور می‌برد، جایی که حتما خیلی از فوتبال دوستان با آن خاطره دارند، تک تک تیم‌های حاضر در مسابقات را معرفی و درادامه تحلیل آماری می‌کنیم.

میثاقی در پاسخ به اینکه ممکن است در تیم اعزامی به استرالیا حضور داشته باشی؟ گفت: از همین الان برای گزارش‌هایم برنامه‌ریزی کردم و مدام آنها را در ذهنم تصویرسازی می‌کنم، اگر به استرالیا بروم سعی می‌کنم گزارش‌های خاص و متفاوت بگیرم و بیشتر هم ورزش را در حوزه‌های اجتماعی واکاوی کنم.

در ادامه میثاقی به همکاری خوب با رضا جاودانی در برنامه «2014» اشاره کرد و گفت: در جام جهانی تیم برنامه‌سازی ما خیلی خوب بود و بخشی از این حسن به رضا جاودانی برمی‌گردد. این بار هم او در مقام تهیه‌کننده خیلی به من امید داده و از ابتدا اعتمادش به من بی نهایت بوده، رضا جاودانی کارش را بلد است و می‌داند در برنامه به دنبال چیست.

در انتها مجری برنامه «آسیا 2015» ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ایران و گروه برنامه‌ساز «آسیا 2015» به این نکته اشاره کرد که با توجه به اینکه بازی‌ها در ساعات ابتدایی روز به وقت ایران انجام می‌شود، ممکن است خیلی از بینندگان نتوانند دیدارها را دنبال کنند ولی این امکان مهیا شده که خلاصه تمام بازی‌ها، حواشی مسابقات و خبرهای روز کاملا در برنامه تحلیلی پایان روز پوشش داده شود.

برنامه «آسیا 2015» ویژه پوشش بازی‌های جام ملت‌های آسیا از جمعه - 19 دی ماه - همزمان با آغاز این رقابت‌ها با پخش مستقیم فوتبال استرالیا و کویت از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
پاسخ
سپاس شده توسط: