امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میناوند: فردوسی‌پور گاهی ۲۰ متر در آفساید است
‌خبرگزاری فارس: مهرداد میناوند در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل پیکان، گفت: پیکان یک تیم بسیار خوب است که در سال‌های اخیر شرایط خوبی داشته است. پرسپولیس مقابل پیکان همیشه کار سختی داشته است. در این چند روز اتفاقات عجیبی برای پرسپولیس رخ داد. پرسپولیس چند مهره خود را در اختیار نداشت. پرسپولیس آنقدر تیم خوبی شده که بازیکنان جایگزین از نفرات اصلی عملکرد بهتری دارند. پرسپولیس بازی را طوفانی شروع کرد. به عنوان یک پرسپولیسی یک مقدار نگران هستم. جایگاه ما در صدر امن است اما در هر بازی کاری سختی داریم.  بازی را به خوبی اداره کردیم. در نیمه دوم پیکان کار را بهتر آغاز کرد. البته باز هم شانس‌های گل داشتیم. بعد از دریافت گل  کار کمی سخت شد اما گل سوم تیر خلاص را به پیکان زد. در این بازی مستحق برد بودیم.

وی در مورد شوت‌زنی بازیکنان پرسپولیس در دیدار مقابل پیکان، عنوان کرد: چیزی که در پرسپولیس خیلی کم شده بود شوت زنی بود. در این بازی این خصلت خیلی خوب دیده شد. سیامک نعمتی، محسن مسلمان، منشا و علی علیپور خیلی خوب شوت زدند. خوشحالم علیپور خیلی خوب گلزنی می‌کند. منشا هم دوباره گلزنی کرد که واقعا گل او زیبا بود.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه خیلی‌ها از جمله مجید جلالی قهرمانی پرسپولیس را قطعی می‌دانند، اظهار داشت:‌ این حرف را قبول ندارم. در تیم ملی جوانان شاگردان جلالی بود. باید بگویم در فوتبال هیچ چیزی معلوم نیست. خیلی اوقات  اتفاقات غیر قابل پیش‌بینی در فوتبال رخ داده است. دو سال قبل پرسپولیس در انتهای جدول حضور داشت. همان موقع در مصاحبه‌هایم گفتم هیچ چیزی معلوم نیست. در ادامه تیم آنقدر خوب نتیجه گرفت که با دو تفاضل گل نتوانست قهرمان شود. هیچ چیزی معلوم نیست. البته جایگاه پرسپولیس در حال حاضر خوب است و تیم خیلی خوب فوتبال بازی می‌کند. در کل دوست دارم تیم تا لحظه آخر بجنگند. می‌گویند رکورد اهمیتی ندارد اما اگر  تیم بتواند خیلی از رکوردها را جا به جا کند خوب است.

میناوند در مورد حواشی که بعد از مصاحبه مهدی طارمی به وجود آمد و خیلی‌ها می‌گفتند این مسئله روی کار تیم تاثیر می‌گذارد، عنوان کرد:‌ دو روز قبل در صفحه شخصی‌ام پستی در واکنش به این مسئله گذاشتم. متاسفانه تا کی باید شاهد این اتفاقات باشیم. تخلفات زیادی در فوتبال این کشور رخ می‌دهد که هیچ وقت این مسائل به چشم نیامدند. متاسفانه باشگاه تراکتورسازی و یکی از مسئولان استقلال حرف‌هایی زدند که باعث تعجب است. از حرف‌های طارمی شاخ در آوردم. عادل فردوسی‌پور خودش فوتبال بازی می‌کند. او گاهی خیلی در آفساید می‌ایستد در برخی اوقات 20 متر و به اندازه کل زمین در آفساید است. او حرف‌هایی می‌زند گاهی که باعث تعجب است. او آدم درستی است که خیلی اوقات به فوتبال کمک کرده است. تلفن خصوصی فردی به فرد دیگر را پخش کرد. نبش قبر این موضوع برایم نامشخص است. این بحث تمام شده بود. این اتفاق به آدم فروشی بیشتر شباهت دارد. این مسائل فوتبال را نا امن می‌کند.

وی افزود: در این چند روز خیلی‌ها به من فحش دادند. سال‌های قبل این مسئله برای استقلال و تراکتورسازی رخ داد ولی کسی آنها را ندید اما اینبار برنامه‌ای برای این موضوع درست شده است. برای من که فوتبالی هستم این مسئله شبهه ایجاد می‌کند. فکر می‌کنم در این اتفاق تخلفی رخ نداده و فقط تاریخ را اشتباه گفته است. آنقدر اتفاقات بدتر در این فوتبال رخ می‌دهد. انگار امسال همه برای پرسپولیس از رو شمشیر بستند.  این توان را ندارند که ببینند یک تیم موفق شده است و همه یک شمشیر گرفتند و مقابلش ایستادند تا به این ترتیب با آن مقابله کنند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد صحبت‌های دآکروز مربی تیم ملی در مورد اینکه باشگاه‌ها در لیگ قهرمانان آسیا از بازیکنان ملیپوش خود استفاده نکنند و همچنین اشاره او به دو صعود تیم ملی در 7 سال اخیر به جام جهانی و عدم توفیق‌ باشگا‌‌ه‌ها در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: به عنوان یک ایرانی با شنیدن این حرف‌ها خونم به جوش می‌آید. دستیار کارلوس کی‌روش کی هست که به خودش بخواهد اجازه بدهد این حرف‌ها را بزند. باشگا‌ه‌ها به تیم ملی بازیکن می‌دهند. این حرف‌ منطقی نیست. در سال جام جهانی باید به تیم ملی کمک کرد اما این مصاحبه‌ها جز اینکه همه چیز را خراب کند و افراد را رو به رو هم قرار دهد نتیجه دیگری ندارد. این افراد اگر حرفه‌ای هستند نظراتشان را پیش خودشان نگه دارند.این حرف‌ها فقط تیم ملی را عقب می‌اندازد. پرسپولیس و باشگاه‌ها  خیلی به تیم ملی کمک کردند. تیم ملی هر وقت بازیکنان خواسته باشگاه‌ها همکاری کردند. لیگ امسال با چه فشردگی انجام می‌شود؟ پرسپولیس امسال اصلا نیم فصل نداشته است. این مصاحبه‌ها خوب نیست.

میناوند در پایان با اشاره به مبارزه مهدی شادمانی خبرنگار ورزشی با بیماری سرطان، اظهار داشت: بسیار ناراحت هستم اما مطمئنم او به خوبی با بیماری اش مبارزه خواهد کرد. همه فوتبالیست‌ها و ورزشکاران باید بدانند اهالی رسانه همیشه عملکرد ما را انعکاس دادند و کمک کردند. شادمانی خودش یک پرسپولیسی نویس است و همیشه منطقی نوشته و پاکدست بوده است. از آقا مهدی می‌خواهم با این بیماری محکم مقابله کند و سلامتی‌اش را بازیابد چرا که همسر و فرزندانش منتظر این مسئله هستند.
پاسخ
سپاس شده توسط: