امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ندادن توپ طلا به رونالدو جنايت است
سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد اعطاي جايزه مرد سال اروپا را به مهاجم بارسلونا همچون جنايت ميداند.

به نقل از آبولا، به باور کارشناسان، رقباي جدي براي کسب عنوان بهترين بازيکن فوتبال دنيا در پايان سال جاري ميان کريستيانو رونالدو و ليونل مسي خواهد بود.

به گزارش فارس،ژوزه مورينيو، سرمربي رئال مادريد در اين مورد نظري خاص و بحثانگيز دارد. وي در تازهترين اظهار نظر خود به انتخابکنندگان هشدار داده به اعجوبه آرژانتيني کاتالانها اين عنوان را ندهند زيرا هموطن و شاگردش در رئال، بيشترين استحقاق را براي احراز اين عنوان دارد.

وي گفت: اگر کريس مرد سال نشود و بخواهند براي چهارمين مرتبه عنوان بهترين بازيکن دنيا را به مسي بدهند، اين کار مثل جنايت خواهد بود. نمي توان گفت رونالدو بهتر است يا مسي آنچه مسلم بوده، اين نکته است که گويي هيچ يک از اين دو به کره زمين تعلق ندارند.

مورينيو افزود: اگر هر دو اينها، بهترين بازيکنان دنيا هستند، چرا بايد يکي (مسي) چهار بار و ديگري (رونالدو) فقط يک بار برگزيده شوند؟ فکر ميکنم براي انتخاب بهترين بازيکن، همه راهها به کريس ختم شود.

اين اظهارات در حالي از سوي مربي کهکشانيها مطرح مي شود که دو مدعي کسب عنوان فوق، عملکرد خيرهکنندهاي از خود به جاي گذاشته اند. مسي در فصل گذشته در 37 بازي 50 گل در رقابتهاي باشگاهي زد. رونالدو هم 46 گل به نام خود ثبت کرد.

مورينيو ادامه داد: اگر رونالدو امسال صاحب توپ طلا نشود، احتمالا به اين خاطر است که چهرهاش زياد مهربان نبوده و در زمين با هم تيميهايش بحث و جدل ميکند. در حالي که مسي خوب بلد است مقابل دوربينها چهره خوبي از خود ترسيم کند.

انتخاب بهترينها در پايان سال جاري ميلادي انجام خواهد شد.

منبع:ورزش3
حکایت من ، حکایت کسی ست که عاشق دریا بود اما قایق نداشت.
دلباخته سفر بود همسفر نداشت
زخم داشت اما ننالید گریه کرد اما اشک نریخت .
حکایت من ، حکایت چوپان بی گله .
 و ساربان بی شتر است ...
حکایت کسی که پر از فریاد بود .......
اما سکوت کرد ...
پاسخ
سپاس شده توسط:
هر دوتاشون لیاقتشو دارن ولی مسی با اخلاق تره.

سَر بِه سَر من نَذارید ادمـــــــــــــــــــــآ ....

پارتیِم خداستــــــــــــــــــــ ـــــــــــِِِِِ

پاسخ
سپاس شده توسط:
به نظر منم حق مسیه
حکایت من ، حکایت کسی ست که عاشق دریا بود اما قایق نداشت.
دلباخته سفر بود همسفر نداشت
زخم داشت اما ننالید گریه کرد اما اشک نریخت .
حکایت من ، حکایت چوپان بی گله .
 و ساربان بی شتر است ...
حکایت کسی که پر از فریاد بود .......
اما سکوت کرد ...
پاسخ
سپاس شده توسط: