امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد و بررسی رمان "سه تفنگ دار شیطون" توسط شورای نقد انجمن
به نام او...

این هفته نقد و بررسی

رمان سه تفنگدار شیطون

لینک رمان:

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=126715

اسامی اعضای شورای نقد ایران رمان

آیداموسوی

€ستايش€

FaAEzZe

برف سیاه

fatemeh . R

maryamix

sadaf

samin banoo

Niha

_AYNAZ_

لطفا اعضای شورای نقد، حداکثر تا روز یکشنبه مورخ (95/6/7)
نقدهاشون رو در همین تاپیک قرار بدن

پیشاپیش از تک تک اعضای محترم
بابت لطف و دقت نظرشون سپاسگزاریم
[عکس: mara.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
درود بر همه mara
يعنى هيشكى اين رمان رو نميخونه نقد كنه !؟ Huh
خب من مى ترسم بيام اينجا Tongue ترور نشم يه وقت ؟! xcvb والا dfgh
لامصب نويسنده ش هم همكار انجمنه آدم نمى تونه چهارتا نقد تپل بزنه asna

خب لودگى كافيه :)
بريم سراغ نقد هفته Tongue

1- رمان خيلى بانمكه آيدا :) دختره از اون زبون درازاى شيطونه كه دلم ميخواد جر واجرش كنم :))

2- خدايى اين آيدا نمى ترسه به مأمور قانون اونجور ميگه ؟! Huh منكه از ده فرسخى يه سرباز ميبينم ماستامو كيسه مى كنم Tongue

3- بعد تازه با پر رويى تمام باهاشون كل كل هم مى كنه ، اونا هم هرهر ميخندن ؟! Huh جلى الخالقا Tongue الان همچين كارى بكنى به جرم تمسخر مأمور دولت ميوفتى هلفدونى بيچاره dfgh

4- اون اوايل رمانت كه آيدا ميره داخل مدرسه رو متوجه نشدم ! منظورش از اين گنده ها و اينها چى بود ؟؟؟

5- بنظرم بايد يكمى رفتار هاى آيدا رو كنترل مى كردى Tongue آخه يه جاهايى مثل برخوردش با كيوان و متين درست نبود يا بهتر بگم ، غير واقعى بود :)

6- يه دو سه جا هم ايراد تايپى داشتى كه خودت زحمت بكش تو صفحه ى اول رمانت پيدا كن ! حال ندارم asna

سخن آخر mara
شجاعت و جسارتت در نوشتن قابل تحسين ـه mara اينجور ايراد هاى كوچيك هم به مرور زمان و با تمرين بيشتر درست ميشه mara
قلم ت خوبه و با ارزش mara
بآ آرزوى موفقيت بيشتر نويسنده ى جوان maramara
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام خدمت آیدای عزیز و تبریک بابت رمان زیبا

آیدا جان شما طبع طبع طنز فوق العاده ای داری عزیزم.این یه استعداد خدادادی ویژه هست که بتونی با قلمت اینقدر شیرین بنویسی و خواننده رو بخندونی

فقط چند نکته به ذهنم اومد و اون اینکه شیوه نوشتارتون شبیه به خاطره نویسی بود اگه سعی کنی از عامیانه نویسی کمی فاصله بگیری ارزش ادبی نوشته ات بالاتر خواهد رفت

اینکه برای خواننده توضیحاتی در پرانتز مینویسی در رمان های مجازی زیاد دیده میشه اما جای هر صحبتی با مخاطب خارج از پست رمان هست و اگه این موارد رو رعایت کنی اعتبار نوشته ات بالاتر خواهد رفت.

خیلی ازت ممنونم که اینقدر شیرین هستی و شکر کلامت رو با ما خواننده ها به اشتراک میگذاری.اگه دیر نقدمو گذاشتم عذر میخوام چون در سفرم و دسترسی به لپ تاپ عزیزم ندارم .از این راه دور میبوسمت و بهترین ها رو واست آرزو دارم.موفق باشی نویسنده جوان موفق.mara
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۳-۰۶-۹۵، ۰۵:۳۴ ب.ظ)• Niha • نوشته: درود بر همه mara
يعنى هيشكى اين رمان رو نميخونه نقد كنه !؟ Huh
خب من مى ترسم بيام اينجا Tongue ترور نشم يه وقت ؟! xcvb والا dfgh
لامصب نويسنده ش هم همكار انجمنه آدم نمى تونه چهارتا نقد تپل بزنه asna

خب لودگى كافيه :)
بريم سراغ نقد هفته Tongue

1- رمان خيلى بانمكه آيدا :) دختره از اون زبون درازاى شيطونه كه دلم ميخواد جر واجرش كنم :))

2- خدايى اين آيدا نمى ترسه به مأمور قانون اونجور ميگه ؟! Huh منكه از ده فرسخى يه سرباز ميبينم ماستامو كيسه مى كنم Tongue

3- بعد تازه با پر رويى تمام باهاشون كل كل هم مى كنه ، اونا هم هرهر ميخندن ؟! Huh جلى الخالقا Tongue الان همچين كارى بكنى به جرم تمسخر مأمور دولت ميوفتى هلفدونى بيچاره dfgh

4- اون اوايل رمانت كه آيدا ميره داخل مدرسه رو متوجه نشدم ! منظورش از اين گنده ها و اينها چى بود ؟؟؟

5- بنظرم بايد يكمى رفتار هاى آيدا رو كنترل مى كردى Tongue آخه يه جاهايى مثل برخوردش با كيوان و متين درست نبود يا بهتر بگم ، غير واقعى بود :)

6- يه دو سه جا هم ايراد تايپى داشتى كه خودت زحمت بكش تو صفحه ى اول رمانت پيدا كن ! حال ندارم asna

سخن آخر mara
شجاعت و جسارتت در نوشتن قابل تحسين ـه mara اينجور ايراد هاى كوچيك هم به مرور زمان و با تمرين بيشتر درست ميشه mara
قلم ت خوبه و با ارزش mara
بآ آرزوى موفقيت بيشتر نويسنده ى جوان maramara

گنده هارو توضیح دادم داخل رمان
بابا من خودم تو اداره که با داداشم میرم اینقدر سربه سر مامورا میزارم که نگوووو .
اینقدر ها هم بد نیستن .
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۵-۰۶-۹۵، ۰۳:۲۵ ب.ظ)samin banoo نوشته: سلام خدمت آیدای عزیز و تبریک بابت رمان زیبا

آیدا جان شما طبع طبع طنز فوق العاده ای داری عزیزم.این یه استعداد خدادادی ویژه هست که بتونی با قلمت اینقدر شیرین بنویسی و خواننده رو بخندونی

فقط چند نکته به ذهنم اومد و اون اینکه شیوه نوشتارتون شبیه به خاطره نویسی بود اگه سعی کنی از عامیانه نویسی کمی فاصله بگیری ارزش ادبی نوشته ات بالاتر خواهد رفت

اینکه برای خواننده توضیحاتی در پرانتز مینویسی در رمان های مجازی زیاد دیده میشه اما جای هر صحبتی با مخاطب خارج از پست رمان هست و اگه این موارد رو رعایت کنی اعتبار نوشته ات بالاتر خواهد رفت.

خیلی ازت ممنونم که اینقدر شیرین هستی و شکر کلامت رو با ما خواننده ها به اشتراک میگذاری.اگه دیر نقدمو گذاشتم عذر میخوام چون در سفرم و دسترسی به لپ تاپ عزیزم ندارم .از این راه دور میبـ ـوسمت و بهترین ها رو واست آرزو دارم.موفق باشی نویسنده جوان موفق.mara

چشم مرسی از نقدت
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
21 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۸:۲۳ ب.ظ)، zahra97(baran) (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۸:۴۱ ق.ظ)، N!rvana (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۳-۰۶-۹۵, ۰۶:۱۱ ب.ظ)، hadis hpf (۰۷-۱۱-۹۵, ۰۴:۰۲ ق.ظ)، گلاره (۱۳-۰۶-۹۵, ۰۸:۲۶ ب.ظ)، Ar.chly (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۱:۵۲ ق.ظ)، • Niha • (۰۳-۰۶-۹۵, ۰۵:۳۴ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۱-۰۶-۹۵, ۰۵:۰۴ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۲:۰۷ ب.ظ)، برف سیاه (۲۰-۰۶-۹۵, ۱۲:۰۱ ق.ظ)، محـmahyaـیا (۳۱-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، ثـمین (۲۴-۱۰-۹۵, ۱۰:۵۶ ق.ظ)، maryamix (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۱:۵۷ ق.ظ)، ft.samadi (۲۰-۰۶-۹۵, ۰۱:۴۰ ب.ظ)، M_Rرسولی (۲۴-۱۰-۹۵, ۱۰:۵۶ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۲۰-۰۶-۹۵, ۰۱:۳۸ ب.ظ)، d.ali (۲۴-۱۰-۹۵, ۱۰:۰۱ ق.ظ)، * م .عباس زاده* (۳۰-۰۷-۹۵, ۱۲:۵۶ ب.ظ)، Amira (۲۲-۰۲-۹۷, ۰۵:۲۵ ب.ظ)، asal84sh (۱۶-۰۶-۹۹, ۱۱:۵۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان