امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نيستى اماهستى
اى همه هستى زتو پيدا شده

انكه تغيير نپذيرد تويى
انكه نمرده است و نميرد تويى
هزار بار هم اين نوا را با صداى اصفهانى گوش كنم ،نم اشكى به چشمم مى نشيند.
خدايا تو كجايى ؟
درعراق ،يا نيجريه يا اسرائيل ؟كجايى ؟
درقلب بيمارى سرطانى ،يا چشمان كودكى گرسنه ،يا پشت پلك پدرى افليج يا نم اشك زنى تن فروش اما پاك،خدايا تو كجايى؟
ميان قلب پر هوس ،دلى اكنده از غم ،روانى كه انكار مى كند تو را،دهانى كه با نفرت ياد مى كند اسمت را ،روحى بيرحم كه مى ستيزد با تقديرش،خدايا تو كجايى؟
ميان شراب سرخ سفره ى نا اهلان،رژ لب دختركان غافل،صفحات قران مجتهد بى عمل،بازوان خسته ى رفتگر محل،گريه ى دخترك ترسيده از تنهايى ،دلهاى خالى از عشق،
نفسهاى ممتد پس از گناه،هق هق سجاده ى نماز،خدايا تو كجايى ؟
ميان زخم بستر پيرمرد فقير،منبع اكسيژن خالى شده ى مادرى بيمار،انفجار ناسزاهاى كارفرماى ستمگر،نگاه هرزه ى جماعت ناموس فروش و نامردى خر،دستان فرتوت گداى محل ،خدايا تو كجايى؟
ميان وسوسه ى گناه من،نم اشك اشتياق ايمان من ،قلب پر رفت و امد روسياه من ،نوشته ى سرگردان و بيگناه من ،خدايا تو كجايى ؟
اى همه ى نيستى و هستى من ،تو كجايى ؟
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
38 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۵-۱۱-۹۵, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، sadaf (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۹:۵۸ ق.ظ)، .M!!NoO. (۰۳-۱۰-۹۵, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۴-۰۸-۹۵, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، hadis hpf (۲۲-۱۱-۹۵, ۰۷:۰۳ ق.ظ)، نويد (۲۱-۰۸-۹۹, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۸:۵۹ ق.ظ)، • Niha • (۱۰-۱۰-۹۵, ۰۷:۱۵ ب.ظ)، barooni (۰۳-۰۱-۹۶, ۰۴:۰۱ ب.ظ)، صنم بانو (۰۴-۰۱-۹۶, ۰۲:۱۸ ق.ظ)، ariel (۲۳-۰۸-۹۵, ۰۱:۳۸ ب.ظ)، ثـمین (۰۱-۱۲-۹۵, ۱۱:۲۵ ب.ظ)، AsαNα (۲۲-۱۱-۹۵, ۰۵:۲۸ ب.ظ)، ft.samadi (۰۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، m@hshid (۰۶-۰۹-۹۵, ۰۱:۱۱ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۲-۰۹-۹۵, ۰۲:۰۷ ق.ظ)، d.ali (۱۶-۰۱-۹۶, ۱۰:۱۳ ق.ظ)، * م .عباس زاده* (۲۹-۰۸-۹۵, ۱۲:۵۰ ق.ظ)، Apameh Banoo (۲۴-۰۹-۹۵, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، daryaeearam (۰۶-۰۹-۹۵, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، .AtenA. (۰۴-۱۱-۹۵, ۰۲:۳۷ ق.ظ)، ایانا (۲۲-۰۸-۹۵, ۰۳:۲۲ ب.ظ)، دختربهار (۲۷-۱۱-۹۵, ۰۶:۰۰ ب.ظ)، Land star (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۱ ب.ظ)، مهر دخت (۰۵-۰۹-۹۵, ۱۰:۳۶ ق.ظ)، Eman14 (۱۳-۱۱-۹۵, ۱۲:۵۴ ب.ظ)، •Vida• (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۱:۰۸ ب.ظ)، فریحا (۱۸-۰۹-۹۵, ۰۹:۰۴ ب.ظ)، :)nafas (۰۱-۱۲-۹۵, ۰۳:۳۳ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۱۵-۰۱-۹۶, ۰۷:۱۹ ب.ظ)، "Ava" (۰۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، ساسی (۰۵-۰۱-۹۶, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، !!Tina!! (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۳:۱۰ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۲:۴۳ ق.ظ)، taranomi (۳۰-۰۳-۹۶, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۳۰-۰۳-۹۶, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، هویدا مهرزاد (۱۵-۱۱-۹۹, ۰۸:۲۷ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان