امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هركى مى خواد بياد داخل محفل ما .
سلام Shy
محفل شعر و مشاعره برپا كرده ايم ieir
هر كس علاقمنده يا مثل خودم سر سوزنى ذوق داره بياد جلو.
فقط شعر "هرنوع "باشد سفيد و كلاسيك و… مجاز است ،مى توانيد حتى از شعر وسروده ى خودتان هم استفاده كنيد.
به جز شعر مطلب ديگرى نوشته شود حذف خواهد شد.giva
با مشاعره اشنا هستيد.اخرين حرف شعر قبلى ،مى شود اولين حرف شعر بعدى!
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
دلم بى قرار يار ديرينه
رفته ودلم براش ميميره
شدم خسته از اين دل لجوج

كه هر زمان بخواد،مى گيره
سروده ى خودم
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
قانون منحصر به فرد
درصورتى كه پس از ٤ساعت شعر نوشته شده ،پاسخى در برنداشت ،كاربر يا كاربرشاعر مى تواند با شعرى ديگر ،ادامه دهد.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
هرگزم امید و بیم از وصل هجر یار نیست
عاشقم عاشق مرا با وصل وهجران کار نیست
هاتف اصفهانی
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط:
توانا بود هركه دانا بود
ز دانش دل پیربرنا بود

خخخخخ منم در همين حد بلدم
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
پاسخ
سپاس شده توسط:
در ره خانه ى ليلى که خطرهاست در آن
شرط اول قدم آن است که مجنون باشى.

حافظ
ي بده.dfgh
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط:
يك عمر به دنبال دلم راهى شدم
تا بجويم بهر خود يك مهربان
س.خ
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
نمك در نمكدان شوری ندارد
دله من طاقت دوری ندارد

د بده
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
پاسخ
سپاس شده توسط:
دردا كه اسير ننگ و ناميم هنوز
در گفت و شنود خاص و عاميم هنوز
شد عمر تمام و ناتماميم هنوز
صدبار بسوختيم و خاميم هنوز
باباطاهر
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
ز اندازه بيرون تشنه ام، ساقى بيار آن آب را
اول مرا سيراب کن وان گه بده اصحاب را

سعدىmara

الف بدهxcvl
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
94 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۵-۱۱-۹۷, ۰۸:۲۳ ق.ظ)، nafas (۲۷-۱۱-۹۹, ۱۰:۳۶ ب.ظ)، لیلی (۰۸-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، sadaf (۰۶-۰۹-۹۸, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۵-۰۲-۹۷, ۰۹:۵۳ ق.ظ)، v.a.y (۱۸-۰۲-۹۶, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۱-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۳ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۴-۰۹-۹۸, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، نويد (۲۱-۰۲-۹۹, ۰۲:۰۱ ق.ظ)، خانوم معلم (۱۵-۰۲-۹۶, ۱۱:۰۵ ق.ظ)، Mahdiye (۱۶-۰۱-۹۶, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، heliia (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۴۳ ب.ظ)، *گیسو* (۲۸-۰۶-۹۶, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۶-۰۱-۹۶, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، avapars (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۱:۴۷ ب.ظ)، barooni (۰۴-۰۱-۹۶, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، صنم بانو (۲۷-۱۱-۹۹, ۰۶:۴۱ ب.ظ)، zahra_ayyar (۲۹-۰۳-۹۶, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، خانم ریزه (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، ثـمین (۰۸-۰۳-۹۶, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، دخترشب (۲۱-۰۶-۹۹, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، AsαNα (۱۳-۱۰-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، ft.samadi (۰۵-۰۲-۹۶, ۰۹:۳۴ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، hananee (۰۴-۰۱-۹۶, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، Living Corpse (۱۵-۰۳-۹۶, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۲:۲۸ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۶-۰۲-۹۶, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، shab mahtabi (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۵:۱۱ ب.ظ)، farnaz83 (۲۴-۰۲-۹۶, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، d.ali (۲۶-۱۲-۹۷, ۱۱:۴۶ ق.ظ)، .AtenA. (۰۵-۰۸-۹۶, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، ایانا (۲۴-۱۰-۹۶, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، دختربهار (۲۹-۱۰-۹۶, ۱۲:۲۵ ق.ظ)، Land star (۰۶-۰۲-۹۷, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، •Vida• (۱۵-۰۳-۹۶, ۱۰:۰۸ ب.ظ)، minoo_f (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۳۹ ب.ظ)، :)nafas (۲۰-۰۱-۹۶, ۰۸:۰۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۹-۰۴-۹۶, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، salina (۱۵-۱۰-۹۶, ۰۴:۵۴ ق.ظ)، فرشته E (۱۱-۰۱-۹۶, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، "Ava" (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، ساسی (۰۳-۰۳-۹۶, ۰۶:۳۳ ب.ظ)، ژوان (۱۶-۰۲-۹۶, ۰۲:۰۰ ق.ظ)، !!Tina!! (۲۸-۰۹-۹۶, ۱۲:۴۷ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۱۲-۱۰-۹۶, ۰۶:۱۴ ب.ظ)، Elesa (۰۷-۰۴-۹۶, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۱۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۲۵ ق.ظ)، ϻσπλ (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، Nadia hz (۳۱-۰۱-۹۶, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، امید.ج (۰۳-۰۲-۹۶, ۱۰:۰۸ ق.ظ)، alirezaa_shah (۱۹-۰۶-۹۶, ۱۲:۰۱ ق.ظ)، kiyani (۲۹-۰۲-۹۶, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، taranomi (۱۵-۱۱-۹۷, ۰۶:۴۴ ب.ظ)، رزمین رولینگ (۳۱-۰۲-۹۶, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، maTisA (۰۸-۰۳-۹۶, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، yasamin.077 (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، "فاطیما79" (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۸:۴۷ ق.ظ)، بهار نارنج (۲۱-۰۹-۹۶, ۰۴:۳۱ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۳۰-۰۳-۹۶, ۱۱:۰۲ ق.ظ)، hedeyh2002 (۱۹-۰۴-۹۶, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، rain12 (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۰ ب.ظ)، *MahLa* (۲۰-۰۴-۹۶, ۰۳:۴۱ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۹:۵۸ ق.ظ)، فرزانه نصیری (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۱۵ ق.ظ)، N-A-F-A-S (۳۰-۰۷-۹۶, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، مهدا امیری (۱۵-۰۷-۹۶, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، QaseDak (۱۹-۰۷-۹۶, ۰۹:۴۳ ب.ظ)، Unknown:) (۱۲-۱۰-۹۶, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، دختر ستاره (۰۶-۰۲-۹۷, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، دهقانی (۰۶-۰۹-۹۶, ۱۲:۵۹ ب.ظ)، مامان سجاد (۲۳-۰۹-۹۶, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، author (۲۰-۱۱-۹۶, ۱۲:۲۷ ق.ظ)، DOR3A (۱۲-۱۰-۹۶, ۰۳:۴۴ ب.ظ)، ♥sokot♥ (۱۱-۱۲-۹۷, ۰۸:۴۴ ب.ظ)، نگـnegarـار (۲۵-۰۲-۹۷, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، نیـایــش (۰۸-۰۷-۹۷, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، Vanya (۲۱-۰۲-۹۷, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، Amira (۲۳-۰۲-۹۷, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، hasenat (۰۴-۰۷-۹۷, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، minaa (۲۱-۰۲-۰, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، redwriter (۱۵-۱۱-۹۷, ۱۲:۵۷ ق.ظ)، فاطمه 1231 (۰۸-۰۱-۹۸, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، hasanJamali (۰۴-۰۹-۹۸, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، pouriyaAlavi (۰۵-۰۹-۹۸, ۰۷:۳۰ ب.ظ)، baharehRazavi (۰۵-۰۹-۹۸, ۰۷:۴۵ ب.ظ)، زهرا زاهديان (۱۶-۱۰-۹۸, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، عین‌الله‌باقرزا (۲۲-۰۲-۹۹, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، mahour. m (۰۷-۰۵-۹۹, ۰۱:۳۷ ب.ظ)، ♥Aria♥ (۲۱-۰۵-۰, ۰۳:۳۶ ب.ظ)، _RaHa_ (۳۰-۱۱-۹۹, ۰۸:۱۹ ق.ظ)، شماره مجازی (۱۱-۱۲-۹۹, ۰۷:۱۱ ق.ظ)، Mr. pickle (۲۱-۰۲-۰, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، arom (۱۲-۰۵-۰, ۰۵:۴۷ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان