امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هركى مى خواد بياد داخل محفل ما .
در دلم بود كه بي دوست نباشم هرگز
چه توان كرد كه سعي من و دل باطل بود

حافظ
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط:
در آن نفس که بمیرم در آرزوی تو باشم ♥ بدان امید دهم جان که خاک کوی تو باشم
پاسخ
سپاس شده توسط:
منم و دلی که دانم به دو دست دارم او را
اگرش نگاه داری به تو می سپارم او را

میر صبری اصفهانی
پاسخ
سپاس شده توسط:
اگر شاهی ، گدایی آخرش مگ

اگر زرین کلاهی آخرش مرگ
پاسخ
سپاس شده توسط:
گر مقتداى تو على است
صبرى جميل زيبد تو را
س خ
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
از وصل تو نیست نصیبم عجب ی نیست
هم ظلمت و هم نور به یک جا نتوان دید

عبدالله الفت
پاسخ
سپاس شده توسط:
دل اگر خدا شناسی همه در رخ علی بین
به علی شناختم من به خدا قسم خدارا
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
پاسخ
سپاس شده توسط:
ای که دایم به خویش مغروری

گر ترا عشق نیست معذوری

حافظ
عشق آن است،که یوسف بخورد شلاقی،
       درد تا مغزه سرُ جانِ زلیخا برود!
پاسخ
سپاس شده توسط:
يكى تو را به ياد من مى اورد
يكى كه از همه كسان
به من نزديكتراست
س خ
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
تنها بودن توست که حالم را بهتر می کند
حس رسیدن به تو مرا به زندگی امیدوارمی کند
س خ
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
94 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۵-۱۱-۹۷, ۰۸:۲۳ ق.ظ)، nafas (۲۷-۱۱-۹۹, ۱۰:۳۶ ب.ظ)، لیلی (۰۸-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، sadaf (۰۶-۰۹-۹۸, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۵-۰۲-۹۷, ۰۹:۵۳ ق.ظ)، v.a.y (۱۸-۰۲-۹۶, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۱-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۳ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۴-۰۹-۹۸, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، نويد (۲۱-۰۲-۹۹, ۰۲:۰۱ ق.ظ)، خانوم معلم (۱۵-۰۲-۹۶, ۱۱:۰۵ ق.ظ)، Mahdiye (۱۶-۰۱-۹۶, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، heliia (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۴۳ ب.ظ)، *گیسو* (۲۸-۰۶-۹۶, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۶-۰۱-۹۶, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، avapars (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۱:۴۷ ب.ظ)، barooni (۰۴-۰۱-۹۶, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، صنم بانو (۲۷-۱۱-۹۹, ۰۶:۴۱ ب.ظ)، zahra_ayyar (۲۹-۰۳-۹۶, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، خانم ریزه (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، ثـمین (۰۸-۰۳-۹۶, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، دخترشب (۲۱-۰۶-۹۹, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، AsαNα (۱۳-۱۰-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، ft.samadi (۰۵-۰۲-۹۶, ۰۹:۳۴ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، hananee (۰۴-۰۱-۹۶, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، Living Corpse (۱۵-۰۳-۹۶, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۲:۲۸ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۶-۰۲-۹۶, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، shab mahtabi (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۵:۱۱ ب.ظ)، farnaz83 (۲۴-۰۲-۹۶, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، d.ali (۲۶-۱۲-۹۷, ۱۱:۴۶ ق.ظ)، .AtenA. (۰۵-۰۸-۹۶, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، ایانا (۲۴-۱۰-۹۶, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، دختربهار (۲۹-۱۰-۹۶, ۱۲:۲۵ ق.ظ)، Land star (۰۶-۰۲-۹۷, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، •Vida• (۱۵-۰۳-۹۶, ۱۰:۰۸ ب.ظ)، minoo_f (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۳۹ ب.ظ)، :)nafas (۲۰-۰۱-۹۶, ۰۸:۰۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۹-۰۴-۹۶, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، salina (۱۵-۱۰-۹۶, ۰۴:۵۴ ق.ظ)، فرشته E (۱۱-۰۱-۹۶, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، "Ava" (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، ساسی (۰۳-۰۳-۹۶, ۰۶:۳۳ ب.ظ)، ژوان (۱۶-۰۲-۹۶, ۰۲:۰۰ ق.ظ)، !!Tina!! (۲۸-۰۹-۹۶, ۱۲:۴۷ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۱۲-۱۰-۹۶, ۰۶:۱۴ ب.ظ)، Elesa (۰۷-۰۴-۹۶, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۱۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۲۵ ق.ظ)، ϻσπλ (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، Nadia hz (۳۱-۰۱-۹۶, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، امید.ج (۰۳-۰۲-۹۶, ۱۰:۰۸ ق.ظ)، alirezaa_shah (۱۹-۰۶-۹۶, ۱۲:۰۱ ق.ظ)، kiyani (۲۹-۰۲-۹۶, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، taranomi (۱۵-۱۱-۹۷, ۰۶:۴۴ ب.ظ)، رزمین رولینگ (۳۱-۰۲-۹۶, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، maTisA (۰۸-۰۳-۹۶, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، yasamin.077 (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، "فاطیما79" (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۸:۴۷ ق.ظ)، بهار نارنج (۲۱-۰۹-۹۶, ۰۴:۳۱ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۳۰-۰۳-۹۶, ۱۱:۰۲ ق.ظ)، hedeyh2002 (۱۹-۰۴-۹۶, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، rain12 (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۰ ب.ظ)، *MahLa* (۲۰-۰۴-۹۶, ۰۳:۴۱ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۹:۵۸ ق.ظ)، فرزانه نصیری (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۱۵ ق.ظ)، N-A-F-A-S (۳۰-۰۷-۹۶, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، مهدا امیری (۱۵-۰۷-۹۶, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، QaseDak (۱۹-۰۷-۹۶, ۰۹:۴۳ ب.ظ)، Unknown:) (۱۲-۱۰-۹۶, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، دختر ستاره (۰۶-۰۲-۹۷, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، دهقانی (۰۶-۰۹-۹۶, ۱۲:۵۹ ب.ظ)، مامان سجاد (۲۳-۰۹-۹۶, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، author (۲۰-۱۱-۹۶, ۱۲:۲۷ ق.ظ)، DOR3A (۱۲-۱۰-۹۶, ۰۳:۴۴ ب.ظ)، ♥sokot♥ (۱۱-۱۲-۹۷, ۰۸:۴۴ ب.ظ)، نگـnegarـار (۲۵-۰۲-۹۷, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، نیـایــش (۰۸-۰۷-۹۷, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، Vanya (۲۱-۰۲-۹۷, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، Amira (۲۳-۰۲-۹۷, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، hasenat (۰۴-۰۷-۹۷, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، minaa (۲۱-۰۲-۰, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، redwriter (۱۵-۱۱-۹۷, ۱۲:۵۷ ق.ظ)، فاطمه 1231 (۰۸-۰۱-۹۸, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، hasanJamali (۰۴-۰۹-۹۸, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، pouriyaAlavi (۰۵-۰۹-۹۸, ۰۷:۳۰ ب.ظ)، baharehRazavi (۰۵-۰۹-۹۸, ۰۷:۴۵ ب.ظ)، زهرا زاهديان (۱۶-۱۰-۹۸, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، عین‌الله‌باقرزا (۲۲-۰۲-۹۹, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، mahour. m (۰۷-۰۵-۹۹, ۰۱:۳۷ ب.ظ)، ♥Aria♥ (۲۱-۰۵-۰, ۰۳:۳۶ ب.ظ)، _RaHa_ (۳۰-۱۱-۹۹, ۰۸:۱۹ ق.ظ)، شماره مجازی (۱۱-۱۲-۹۹, ۰۷:۱۱ ق.ظ)، Mr. pickle (۲۱-۰۲-۰, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، arom (۱۲-۰۵-۰, ۰۵:۴۷ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان