امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هركى مى خواد بياد داخل محفل ما .
حضور من تپش قلب توست ببين
مرا دگر مواخذه ى غيبت مكن اى دوست
س خ
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
دوستی فصل قشنگیست پر از لاله سرخ
دوستی تلفیق شعور من و توست
دوستی رنگ قشنگیست به رنگ خدا
دوستی حس عجیبیست میان من و تو
دارم تقاص پوچی دنیارو میدم
پاسخ
سپاس شده توسط:
رفت از بر من آنکه مرا مونس جان بود
دیگر به چه امید در این شهر توان بود
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط:
دلت آبی تر از دریا رفیقم
به کامت شادی دنیا رفیقم
الهی دائما چون گل بخندی
شب و روزت خوش و زیبا رفیقم . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
ستاره ی احساس dateline='[url=tel:1490422224' نوشته: 1490422224[/url]']
گل دختر ت بود
تا تو را ديدم به خود گفتم كه او مى داند
او برايم قصه ى پرغصه ى راه سفر مى خواند
س خ
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
وعده ی دیدار نزدیک است یاران مژده باد
روز وصلش میرسد ایام هجران میرود
پاسخ
سپاس شده توسط:
دیده را فایده آن است
که دلبر بیند
ور نبیند
چه بود فایده بینایی را.
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۵-۰۱-۹۶، ۱۰:۴۳ ق.ظ)دخترعلى نوشته:
ستاره ی احساس dateline='[url=tel:1490422224' نوشته: 1490422224[/url]']
گل دختر ت بود
تا تو را ديدم به خود گفتم كه او مى داند
او برايم قصه ى پرغصه ى راه سفر مى خواند
س خ
دیدار یار غایب دانی چه ذوقی دارد /ابری که در بیابان بر تشنه ای ببارد
پاسخ
سپاس شده توسط:
دلی که پیش تو ره یافت
باز پس نرود
هوا گرفته ی عشق
از پی هوس نرود
به بوی زلف تو دم می زنم
در این شب تار
وگرنه چون سحرم
بی تو
یک نفس نرود.
پاسخ
سپاس شده توسط:
دوست آن باشد که گیرد دست دوست/ در پریشان حالی ودرماندگی
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
94 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۵-۱۱-۹۷, ۰۸:۲۳ ق.ظ)، nafas (۲۷-۱۱-۹۹, ۱۰:۳۶ ب.ظ)، لیلی (۰۸-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، sadaf (۰۶-۰۹-۹۸, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۵-۰۲-۹۷, ۰۹:۵۳ ق.ظ)، v.a.y (۱۸-۰۲-۹۶, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۱-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۳ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۴-۰۹-۹۸, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، نويد (۲۱-۰۲-۹۹, ۰۲:۰۱ ق.ظ)، خانوم معلم (۱۵-۰۲-۹۶, ۱۱:۰۵ ق.ظ)، Mahdiye (۱۶-۰۱-۹۶, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، heliia (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۴۳ ب.ظ)، *گیسو* (۲۸-۰۶-۹۶, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۶-۰۱-۹۶, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، avapars (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۱:۴۷ ب.ظ)، barooni (۰۴-۰۱-۹۶, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، صنم بانو (۲۷-۱۱-۹۹, ۰۶:۴۱ ب.ظ)، zahra_ayyar (۲۹-۰۳-۹۶, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، خانم ریزه (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، ثـمین (۰۸-۰۳-۹۶, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، دخترشب (۲۱-۰۶-۹۹, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، AsαNα (۱۳-۱۰-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، ft.samadi (۰۵-۰۲-۹۶, ۰۹:۳۴ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، hananee (۰۴-۰۱-۹۶, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، Living Corpse (۱۵-۰۳-۹۶, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۲:۲۸ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۶-۰۲-۹۶, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، shab mahtabi (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۵:۱۱ ب.ظ)، farnaz83 (۲۴-۰۲-۹۶, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، d.ali (۲۶-۱۲-۹۷, ۱۱:۴۶ ق.ظ)، .AtenA. (۰۵-۰۸-۹۶, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، ایانا (۲۴-۱۰-۹۶, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، دختربهار (۲۹-۱۰-۹۶, ۱۲:۲۵ ق.ظ)، Land star (۰۶-۰۲-۹۷, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، •Vida• (۱۵-۰۳-۹۶, ۱۰:۰۸ ب.ظ)، minoo_f (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۳۹ ب.ظ)، :)nafas (۲۰-۰۱-۹۶, ۰۸:۰۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۹-۰۴-۹۶, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، salina (۱۵-۱۰-۹۶, ۰۴:۵۴ ق.ظ)، فرشته E (۱۱-۰۱-۹۶, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، "Ava" (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، ساسی (۰۳-۰۳-۹۶, ۰۶:۳۳ ب.ظ)، ژوان (۱۶-۰۲-۹۶, ۰۲:۰۰ ق.ظ)، !!Tina!! (۲۸-۰۹-۹۶, ۱۲:۴۷ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۱۲-۱۰-۹۶, ۰۶:۱۴ ب.ظ)، Elesa (۰۷-۰۴-۹۶, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۱۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۲۵ ق.ظ)، ϻσπλ (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، Nadia hz (۳۱-۰۱-۹۶, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، امید.ج (۰۳-۰۲-۹۶, ۱۰:۰۸ ق.ظ)، alirezaa_shah (۱۹-۰۶-۹۶, ۱۲:۰۱ ق.ظ)، kiyani (۲۹-۰۲-۹۶, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، taranomi (۱۵-۱۱-۹۷, ۰۶:۴۴ ب.ظ)، رزمین رولینگ (۳۱-۰۲-۹۶, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، maTisA (۰۸-۰۳-۹۶, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، yasamin.077 (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، "فاطیما79" (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۸:۴۷ ق.ظ)، بهار نارنج (۲۱-۰۹-۹۶, ۰۴:۳۱ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۳۰-۰۳-۹۶, ۱۱:۰۲ ق.ظ)، hedeyh2002 (۱۹-۰۴-۹۶, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، rain12 (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۰ ب.ظ)، *MahLa* (۲۰-۰۴-۹۶, ۰۳:۴۱ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۹:۵۸ ق.ظ)، فرزانه نصیری (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۱۵ ق.ظ)، N-A-F-A-S (۳۰-۰۷-۹۶, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، مهدا امیری (۱۵-۰۷-۹۶, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، QaseDak (۱۹-۰۷-۹۶, ۰۹:۴۳ ب.ظ)، Unknown:) (۱۲-۱۰-۹۶, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، دختر ستاره (۰۶-۰۲-۹۷, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، دهقانی (۰۶-۰۹-۹۶, ۱۲:۵۹ ب.ظ)، مامان سجاد (۲۳-۰۹-۹۶, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، author (۲۰-۱۱-۹۶, ۱۲:۲۷ ق.ظ)، DOR3A (۱۲-۱۰-۹۶, ۰۳:۴۴ ب.ظ)، ♥sokot♥ (۱۱-۱۲-۹۷, ۰۸:۴۴ ب.ظ)، نگـnegarـار (۲۵-۰۲-۹۷, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، نیـایــش (۰۸-۰۷-۹۷, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، Vanya (۲۱-۰۲-۹۷, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، Amira (۲۳-۰۲-۹۷, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، hasenat (۰۴-۰۷-۹۷, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، minaa (۲۱-۰۲-۰, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، redwriter (۱۵-۱۱-۹۷, ۱۲:۵۷ ق.ظ)، فاطمه 1231 (۰۸-۰۱-۹۸, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، hasanJamali (۰۴-۰۹-۹۸, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، pouriyaAlavi (۰۵-۰۹-۹۸, ۰۷:۳۰ ب.ظ)، baharehRazavi (۰۵-۰۹-۹۸, ۰۷:۴۵ ب.ظ)، زهرا زاهديان (۱۶-۱۰-۹۸, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، عین‌الله‌باقرزا (۲۲-۰۲-۹۹, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، mahour. m (۰۷-۰۵-۹۹, ۰۱:۳۷ ب.ظ)، ♥Aria♥ (۲۱-۰۵-۰, ۰۳:۳۶ ب.ظ)، _RaHa_ (۳۰-۱۱-۹۹, ۰۸:۱۹ ق.ظ)، شماره مجازی (۱۱-۱۲-۹۹, ۰۷:۱۱ ق.ظ)، Mr. pickle (۲۱-۰۲-۰, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، arom (۱۲-۰۵-۰, ۰۵:۴۷ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان