امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هســـ ــــتی جـ ــــان (" *hasti*") گـــ ــــلکم تولــــ ـــدت مبــ ـــ
gggpxcvk
تــــــــــــولــــــــــــد یکــــــــــــی از بهــــــــــترین بچه های سایـــــــــــــــت هست...ak

[عکس: 2ope_27.jpg]

تولـــــــ ـــــــــــــدتــــــ ــــــــــــ مبــــــــ ــــــــــارکــــــــــــــ ـــــــ برتــــــــــ ـــــــرینـــــــــ ــــــــمــــــــــ ــــــ....ieir

[عکس: lbry_happy-birthday-photos-8.jpg]

یــــــــک بغـــــــل گــــــل یــــــــــاس
یـــــــــک سبــــــــد ستــــــــــاره
و یــــــــــک دنـــــــیا عــــــــشق پیشکش تــــــــو
به خــــــــــاطر زیـــــــــــــباتــــــــرین روز دنــــــــیا که روز تولـــــــــــد توست... bcmq
"تولدت مبارک"..hv.

[عکس: n7p5_toptoop.irکادو_تولد_دوست.jpg]

ســــــــــال ها پیــــــــــــش که صــــــــــــدا بـــــــــود و آســـــــــــــمان روشـــــــــن چشـــــــــمان زیــــــــبایت را باز کـــــــــــردی و اکـــــــــــــنون هر بار که پلـــــــــک می زنـــــــــی وجــــــــودم را لبــــــــریز از عشـــــق می کــــنی.
"تولدت مبارک"... bmct

[عکس: lyx_toptoop.irدانلود_عکس_های_تولدت_مبارک_دنیام.jpg]

زیــــــــباترین تبـــــــریک ها را برایــــــــت به دســـــت فرشــــــته ها سپــــــرده ام،نگاهــــــت به آســــمان باشد. Angel "تولدت مبارک" bmco

[عکس: cpc4_toptoop.irتبریک_تولد_به_دوست.jpg]

هــــــــمیشه به قـــــــــداست چشـــــــــمای تـــــــــو ایــــــــــمان دارم؛چه کـــــــــــسی چشــــــــــم های تو را رنـــــــــــگ کــــــــــرده اســــــــــت؟چه وقــــــــــت دیگر گیــــــــــتی توانــــــــــد چون تویــــــــــی خـــــــــلق کند؟فرشـــــــــــــــــته ای فقط در قالــــــــــب یک انســــــــــــــان...
فقط ســــــــــــــاده می توانـــــــــم بگویــــــــــــم "تولـــــــــــدت مبـــــــــــارک". aau

[عکس: rdc9_278505f62ec09dfd5ea45cfbf9bb2d23.jpg]

ســــــــــــــلام هســـــــــــــــتی جــــــــــان!!!
پـــــــــــــیشاپیـــــــــــــــش تولـــــــــــــــــدت مبـــــــــــــــارک...
خیلــــــــــــی قدر خودتــــــــــــــو بــــــــــــدون و به خـــــــــــودت افتخــــــــــــار کن
روز تولــــــــــــدت آرزو کــــــــــن کــــــــــه از سخــــــــــــت ترین موانـــــــــــع زنـــــــــــــدگی عبــــــور کنی و به بالاتــــــــــــرین درجـــــــــــه ها برســــــــــی و همــــــــــــواره شــــــــاد و خوشـــــحال و موفـــــق باشی...
برای دوستانـــــــــت هـــــــــم دعـــــــــــا کـــــــــن،دعا کـــــــــــن که هیـــــــــچ گـــــــــاه تنــــــــها نمانند و طعـــــــــــــم لذتــــــــــ بخـــــــش زنــــــــــدگی را بچـــــــــــــــشند...
اگر وقـــــــــــتت شــــــــــد برای من هم دعــــــــــــا کن...
امــــــــــــیدوارم به بهــــــــــترین درجــــــــــــات بـــــــــــــرســـــــــــــی...به امـــــــــید آن روز...
زاد روزت مبــــــــ ـــــارکـــــــــــ ـــــــــ بهتـــــــ ـــــــــرینــــــــــــ ـــــــــــم...

بی نـــــــــــ ـــــــــهــــــ ـــــــــایــــــــ ــــــــــت دوســـــــ ــــــتت دارمــــــــــــــ ــــــــــــ :)
aae
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
پاسخ
سپاس شده توسط:
تولدت مبارک عزیزم Tonguemara
پاسخ
سپاس شده توسط:
تولدت مبارك خانمي...
بهترين ها رو برات آرزو دارم ...mara
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
تولدت مبارک xcvkmara
پاسخ
سپاس شده توسط:
ieirieirieirieirieirieirieirieirieirdfgadfgadfgadfgadfgadfgahvhvhvhvhvdlkddlkddlkddlkdaaeaaraaeaaraaeaarbcmwbcmwbcmwbcmwbcmdbcmdbcmdbcmdbcmdbcmibcmibcmibcmibmctbmctbmct
اونم چه شبی!!مبارکت باشه عزیزمbmctbmct
تصویرقشنگیست که در صحنه ی محشر مادورحسینیم(ع) و بهشت است که مات است!
پاسخ
سپاس شده توسط:
مبارك باشهmara
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
ميلآدتون شآد بآش maramara
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 2nar7v4.jpg]
هستی گلی تولدت مبارکhvdfgabcmwbcmdbcmcbmctbmcq
[عکس: Neghzan-Tavalod-Hasti.gif]
خدای اطلسی ها با تو باشد
پناه بی کسی ها با تو باشد
تمام لحظه های خوب یک عمر
به جز دلواپسی ها با تو باشد .
تولدت مبارک
[عکس: l0g3je3gzx1feievoadg.gif]
انچه که ازسر گذشت ؛ شد سرگذشت!!!