امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واکنش پورحیدری به حضور مظلومی در هیات مدیره/ مشکلات را نمی‌دانند

26 مرداد 1394
[b]

[/b]
[عکس: 94-05-gh2137.jpg]

سرپرست تیم فوتبال استقلال با تاکید براینکه پرویز مظلومی باید به هیات مدیره برود تا این اعضا متوجه مشکلات تیم شوند، گفت: نمی‌دانم بر چه اساسی می‌گویند استقلال برای قهرمانی بسته شده است.
در مورد دعوت جهانیان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال از پرویز مظلومی جهت پاسخگویی در هیات مدیره این باشگاه، بعد از نخستین شکست این تیم در لیگ پانزدهم، ضمن بیان مطلب فوق گفت: ایشان سخنگوی هیات مدیره هستند و حتما از طرف هیات مدیره برنامه داشته‌ و مظلومی را دعوت کرده‌اند.

وی در ادامه افزود: البته یکی دو مرتبه پرویز مظلومی به جلسه هیات مدیره رفته است و مشکلی از این بابت وجود ندارد اما تصور می‌کنم دعوت اخیر مقداری از روی ناراحتی بوده است.

سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران در این مورد که خودش با این نوع دعوت موافق است یا نه، تاکید کرد: به اعتقادم هرچقدر صحبت بیشتر باشد، بهتر است و بنده استقبال می‌کنم پرویز مظلومی به این جلسات برود، چرا که می‌تواند از کمبود‌ها و مشکلات تیم در آن جلسات حرف بزند و به برطرف شدن آن کمبودها کمک کند. شاید خیلی‌ها اطلاع نداشته باشند که چه مشکلاتی در استقلال وجود دارد.

وی در این رابطه که سبک دست اعلام کرده استقلال امسال برای قهرمانی بسته شده است، نیز اظهار کرد: نمی‌دانم ایشان بر چه اساسی این حرف را ‌زده است، البته استقلال در هر لیگ و جامی که به میدان می‌رود، باید برای رسیدن به قهرمانی تلاش کند زیرا هدف نهایی همین است.

پورحیدری اضافه کرد: حتی همین استقلال با این‌همه تغییر و جوانگرایی هم باید برای قهرمانی به میدان برود ولی باید با این تیم که جوان شده و تغییرات زیادی هم داشته، باحوصله‌تر برخورد کنیم، اگر فشار بیاوریم، ممکن است جواب معکوس بگیریم. به هر حال با این کمبود‌ها و گرفتاری‌ها من فکر می‌کنم باید ارتباطات بیشتر باشد.

[عکس: 94-05-gh2138.jpg]

وی در مورد اینکه سال گذشته نخستین نفری بود که اعلام کرد تیم مشکل بدنی دارد و آیا باز هم چنین نقصی را در تیم می‌بیند، خاطرنشان کرد: به نظرم هنوز این تیم مشکل بدنی دارد. در این رابطه نشستی با اعضای فنی تیم داشتیم، برخی بازیکنان هم البته انرژی خود را به دلیل جوانی تقسیم نمی‌کنند و در نیمه اول آنقدر می‌دوند که در نیمه دوم کم می‌آورند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران همچنین تاکید کرد: بعد از این هفته لیگ بیست روز تعطیل می‌شود و کادر فنی برای این روزها برنامه‌ریزی کرده‌اند تا ضعف بدنی نفرات تیم را حل کنند.

وی در ادامه در مورد کند بودن و ناهماهنگی دو دفاع وسط استقلال نیز اینگونه توضیح داد: شاید این مهم به آن دلیل باشد که این دو بازیکن و البته روزبه چشمی در این چند بار و برای نخستین مرتبه کنار هم بازی می‌کنند اما من فکر می‌کنم ساختار دفاعی ما ایراد دارد و بازیکنان زمانی که توپ را از دست می‌دهند، نمی‌دانند باید چه کنند.

پورحیدری در مورد وضعیت پرو پیچ هم تصریح کرد: کمی کم تحرک بود اما جا بیافتد بهتر می‌شود. در مورد شایعه شکایت ذوب‌آهن هم باید بگویم خودشان می‌دانند که چه می‌خواهند انجام بدهند، ما به هر حال مجوز بازی این بازیکن را دریافت کرده‌ایم اما باز هم منتظر نامه فیفا ماندیم و بعد او را به میدان فرستادیم.

وی در مورد بازی تیم فوتبال استقلال تهران با استقلال اهواز در هفته چهارم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور هم اینگونه صحبت کرد: استقلال اهواز تیم خوبی است، البته همه تیم‌ها امسال خوب هستند اما در اهواز کار سختی داریم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران در پایان گفت: امیدوارم پاسخ محبت ۳۵ هزار هواداری که ورزشگاه آمده‌اند، را در آینده‌ای نزدیک بدهیم زیرا حیف است این تماشاگر به ورزشگاه بیاید و تیم نتیجه نگیرد.

اخبار ورزشی - مهر
پاسخ
سپاس شده توسط: