امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وزیر کشور: اقدامات هوشمندانه توأم با آمادگی پلیس در مأموریت‌ها/مد
Bug 
تاریخ انتشار : دوشنبه, 25 دی 1396 15:35

[عکس: 9610-47t2770.jpg]

وزیر کشور با اشاره به اقدامات هوشمندانه توأم با برنامه ریزی، آمادگی کامل پلیس و مدیریت خوب فرمانده ناجا در رخدادهای مختلف به ویژه ناآرامی های اخیر گفت: شاهد مدیریت خالصانه ، فداکارانه و مدبرانه ناجا در اغتشاشات اخیر بودیم.

به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در همایش فصلی فرماندهان ناجا با تسلیت درگذشت خدمه کشتی نفت کش سانچی به ملت عزیز ایران اسلامی و خانواده داغدار درگذشتگان اظهار داشت: برگزاری چنین جلساتی در بهبود روند مأموریتی ، تقویت نقاط قوت ، احصاء نقاط ضعف و کاستی ها و رفع آنها بسیار موثر و نقش آفرین است.

وی با تقدیر از زحمات و تلاش های شبانه روزی فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی به ویژه فرمانده ناجا ادامه داد: انصافا نیروی انتظامی در عمل به وظیفه و اجرای مأموریت ها به خوبی ایفای نقش می کند.

وزیر کشور ادامه داد: نیروی انتظامی در رخدادهای مهم گذشته چون انتخابات ، راهپیمایی بزرگ اربعین، زلزله کرمانشاه و ... اقدامات هوشمندانه توأم با برنامه ریزی داشته و همواره با آمادگی کامل ورود و ایفای نقش کرده است.

وی با اشاره به ناآرامی های اخیر تأکید کرد: نیروی انتظامی در حوادث اخیر ؛ سربلند ، سرافراز و به واقع موفق ظاهر شد و این عملکرد ناجا تقدیر و تشکر مسئولان و در رأس همه مقام معظم رهبری را در پی داشته است.

رحمانی فضلی تأکید کرد: مدیریت اغتشاشات و ناآرامی های اخیر توسط نیروی انتظامی صبورانه ، هوشمندانه و با خویشتنداری توأم با اقتدار بود، همه از پلیس تشکر کردند ، من هم به سهم خود از تلاش بی وقفه و عملکرد نیروی انتظامی قدردانی می کنم.

وی با اشاره به مدیریت خالصانه ، فداکارانه، مدبرانه و مقتدرانه نیروی انتظامی در ناآرامی های اخیر ، خاطر نشان کرد: مدیریت اغتشاشات و ناآرامی های اخیر؛ نمایش و صحنه ای از هماهنگی ، همدلی ، رفاقت و تعامل میان نیروی انتظامی ، سپاه پاسداران، بسیج و سایر دستگاه ها بود.

وزیر کشور، آرام سازی فضا و جداسازی صف مردم از اغتشاش گران را از سیاست ها و رویکردهای قابل تحسین نیروی انتظامی برشمرد و گفت: مأموران پلیس چونان پاسدارانی شیردل از نظم و امنیت کشور و آرامش مردم صیانت کردند.

وی خطاب به فرماندهان ناجا تأکید کرد: من با تمام سوابق چندین ساله خدمتی و سیاسی‌ام به شما اعتقاد و اعتماد دارم و همواره مدافع پلیس بوده و هستم.

رحمانی فضلی در ادامه با اشاره به نقش موثر نیروی انتظامی در کاهش و ساماندهی آسیب های اجتماعی با اقدامات هوشمندانه توأم با برنامه ریزی گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مواد مخدر دو مأموریت محوری نیروی انتظامی است و باید دستاوردهای این دو حوزه را ارتقاء دهیم.

وزیر کشور افزود: باید در انجام مأموریت‌ها با سرعت عمل، برنامه ریزی، بهره گیری از تجربیات، اشراف اطلاعاتی، توجه به اقدامات پیشگیرانه و پیش دستانه و با اتکاء به روش های هوشمند پیش رفت.

بر اساس گزارش سایت پلیس، وزیر کشور در پایان با بیان اینکه مأموریت های نیروی انتظامی مختص به برهه و زمان خاصی نیست و همواره و در تمام مقاطع زمانی شاهد فعالیت های پلیس هستیم، گفت: باید رضایت خداوند ، مقام معظم رهبری و مردم را در نظر بگیریم، مردم ما ؛ مردمانی بی نظیر و قدرشناس هستند و در همه ادوار پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی بوده اند، خدمت به چنین مردمی توفیقی بس بزرگ است.

منبع: بیتوته
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: