امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{ پاراگراف کتاب}
مرا محبت تو بس است آلنی اوجا!در دلم،هوای طلا نیست،و هرگز نبوده است.بزرگترین دستبند طلای جواهر نشان دنیا برای من آن است که صدایت را تا دم مرگ برایم بلند نکنی و از آن عربده ها که سر دیگران می کشی،سر من نکشی.

آتش بدون دود.جلد چهارم:واقعیت های پر خون ص56
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
آدمی زمانی می میرد که بخواهد بمیرد ، نه وقتی که باید بمیرد!

"صد سال تنهایی - گابریل گارسیا مارکز"
تا وقتی عشق آسمونی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
لحظه های موثر.... لحظه هایی که همچون مهر،محکم بر پای ورقه زندگی ما فرود می آیند،و تا سالین سال می مانند،و نقش موثر خود را پیوسته،به ما ابلاغ می کنند.

آتش بدون دود.جلد چهارم:واقعیت های پر خون ص166
تا وقتی عشق آسمونی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
در زندگی زخــــــــــم هایی هست که مثل خوره روح را آهســــــــته و در انـــــــــزوا می خورد و می تـــــــــــراشد.
این درد هارا نمی تــــــــــوان به کســــــــــــی اظهار کرد، چون عمومــــــــاً عادت دارنــد که این دردهای بـــــاور نکـــــــردنی را جزو اتفاقــــــات و پیش آمــــــــد های نادر و عجیب بشـــــــــمارند.
" صادق هدایت ــ بوف کور "
تا وقتی عشق آسمونی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
تصمیم ها تنها آغاز یک ماجرا هستند،هنگامی ک آدم تصمیمی میگیرد،در حقیقت به درون جریان نیرومندی پرتاب می شود که او را به مکانی می برد که زمان تصمیم گیری خوابش را هم نمی دیده است.

ص 113,کیمیاگر,پائولو کوئلیو...
تا وقتی عشق آسمونی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
بر باد رفته-مارگارت میچل
اسکارلت ، من هیچ وقت در زندگی آدمی نبودم که قطعات شکسته ظرفی را با حوصله زیاد جمع کنم و به هم بچسبانم و بعد خودم را فریب بدهم که این ظرف شکسته همان است که اول داشته ام .
آنچه که شکست شکسته و من ترجیح می دهم که در خاطره خود همیشه آن را به همان صورتی که روز اول بود حفظ کنم تااینکه آن تکه ها را به هم بچسبانم و تا وقتی زنده ام آن ظرف شکسته را مقابل چشمم ببینم.....
تا وقتی عشق آسمونی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
هیچ راه حلی در زندگی وجود ندارد. نیروهایی در جریانند ، نیروهایی که آدم ها باید به راهشان بیندازند و آن وقت ، راه حل ها به دنبال آن می آیند.

پرواز شبانه ــ آنتوان دو سنت اگزوپری
تا وقتی عشق آسمونی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
دو چیز رویاروی رویاهای آدمی می ایستند. یکی باور این که غیرقابل دسترس هستند و دیگر این که چرخ سرنوشت به ناگاه وقتی چرخید دریابد درست در لحظه ای نامنتظره دارند به حقیقت می پیوندند.

" شیطان و دوشیزه پریم- پائولو کوئیلو
تا وقتی عشق آسمونی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
هر آنچه در آفرینش وجود داشت ، در وجود انسان نیز بود . در درون انسان هم ستیزه هایی بود که تمامی نداشت و هم دلتنگی هایی برای صلح و خوشبختی که هرگز آرام نمی گرفتند.
در این دنیا به جز محبت ، همه چیز می رود.

وقتی چراغ های زندگی روشن می شوند ــ سردار ازکان
تا وقتی عشق آسمونی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
فقط مرغ های دریایی اند که از طوفان نمی هراسند، حتی وقتی در میان دریاها جهت خود را گم می کنند و جایی برای نشستن پیدا نمی کنند ، آن قدر بال می زنند که توفان فرونشیند و زمینی برای نشستن بیابند یا در همان اوج جان می دهند، آن که در میان امواج می افتد مرغ دریایی نیست...

مرغ دریایی در اوج می میرد... آخرین توان خود را صرف اوج گرفتن می کند تا سقوط را نبیند...!

آندره مالرو ــ ضد خاطرات
تا وقتی عشق آسمونی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
21 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۷:۱۲ ب.ظ)، v.a.y (۲۵-۱۲-۹۶, ۰۴:۵۶ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۴-۱۰-۹۶, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، نويد (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۲:۳۶ ق.ظ)، faramarzi (۰۷-۰۴-۹۴, ۰۵:۴۷ ق.ظ)، avapars (۲۳-۰۲-۹۶, ۱۱:۰۵ ب.ظ)، armiti (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۱:۲۰ ب.ظ)، صنم بانو (۱۰-۱۲-۹۶, ۰۷:۰۸ ق.ظ)، فائزه 2 (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۶:۴۰ ب.ظ)، ثـمین (۲۳-۰۲-۹۶, ۱۰:۵۲ ب.ظ)، دخترشب (۱۲-۱۱-۹۶, ۰۱:۱۹ ق.ظ)، AsαNα (۰۵-۱۱-۹۶, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۴-۱۰-۹۵, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، d.ali (۲۱-۰۲-۹۷, ۰۶:۴۲ ب.ظ)، دختربهار (۲۳-۰۹-۹۶, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، •Vida• (۰۴-۰۲-۹۶, ۰۸:۵۴ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۴-۰۲-۹۶, ۰۷:۵۴ ب.ظ)، salina (۱۳-۰۲-۹۶, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، taranomi (۱۲-۱۱-۹۶, ۰۱:۲۷ ق.ظ)، Raana123 (۱۴-۱۲-۹۷, ۰۱:۳۵ ق.ظ)، arom (۰۱-۰۵-۰, ۰۷:۵۶ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان