امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پسر 8 ساله حساب بانکى مادرش را هک کرد!!
Rainbow 

به گزارش جام‌جم، روز‌های پایانی هفته گذشته زنی با حضوردر پلیس فتای شهر نیشابور از سرقت اینترنتی از حسابش خبر داد.
شاکی به افسر تحقیق گفت: من مدت‌هاست در دفترخانه‌ای کار می‌کنم. کارت بانکی مربوط به نقل و انتقالات حساب مالی آنجا در اختیار من بود. از مدتی پیش متوجه‌شدم پول‌هایی از این حساب کم شده و پیامک‌هایی از بانک به دستم می‌رسید. ابتدا گمان می‌کردم شاید به خاطر حساب‌های شرکت پول جا‌به‌جا شده است. مدتی گذشت تا این‌که چند روز پیش زمانی که وضعیت مالی دفترخانه را بررسی کردم، متوجه شدم مبلغ هفت و نیم میلیون تومان کسری در حساب‌ها وجود دارد. مانده بودم این همه مبلغ چطور جا‌به‌جا شده است. زمانی که به بانک رفتم و موضوع را پیگیر شدم، پی بردم رمز اینترنتی حساب فعال شده و این مبلغ به طور اینترنتی برداشت شده است. گمان می‌کنم کسی به این حساب دسترسی پیدا کرده و با برداشتن این مبلغ مرا به دردسر انداخته است.
همزمان با این شکایت ، تحقیقات پلیسی برای شناسایی و بازداشت سارق اینترنتی آغاز شد تا این‌که ماموران فتا ردپای پسری هشت ساله را در این پرونده به دست آوردند. زمانی که هویت او مشخص شد، ماموران دریافتند، وی پسر شاکی پرونده است. متهم هشت ساله به افسر تحقیق گفت: مدتی است کلش آف کلنز بازی می‌کنم. باید برای رفتن به مراحل بعدی این بازی پولی پرداخت می‌کردم اما چون پولی برایم نمانده بود، وسوسه شدم از پول‌های موجود در کارت بانکی مادرم برداشت کنم. به همین خاطر رمز اینترنتی این کارت را فعال کرده و به دفعات از این حساب پول برداشت کردم. طی چند ماه از این حساب هفت و نیم میلیون تومان پول برداشتم. فکر نمی‌کردم کسی متوجه شود و مادرم به دردسر بیفتد.
سرهنگ حسین بیات مختاری، فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور با هشدار به خانواده‌ها از آنها خواست نظارت بیشتری بر کارهای فرزندان خود داشته باشند و حضور آنها در فضای مجازی را کنترل کنند تا ناخواسته آنها دست به چنین اشتباه‌هایی نزنند و خود و دیگران را به دردسر نیندازند.
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط:
واقعا هوش واستعداد بالایی داره ولی اگه ازش درست استفاده کنه.xcvl
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط:
نگاه کن اين بازى کلش چه کرده با ملتasna
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط:
منم یه مدت بازی کردم.خخخ
ولی تنبلی نجاتم داد ادامه ندادم حالا هی بگن تنبلی بده.خخخ
نعمته بخدا[عکس: asna.gif]
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
کلش عالیه.
من به شخصه معتادشم
پاسخ
سپاس شده توسط:
یا خدا
اینا دیگه کی هستن!!!!dvia
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
ووویی منم عاشق کلشم دیوونشم
دلم یک کلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توکاها
من و یک رود
من و یک کلبه پردود
من وچای و کتاب حافظ و خیام
پاسخ
سپاس شده توسط: