امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاتینی: بلاتر دیگر مناسب ریاست نیست
خبرگزاری ایسنا: میشل پلاتینی معتقد است که سپ بلاتر فیفا را به فساد کشانده است و دیگر نباید او را به عنوان رئیس فدراسیون بین‌المللی فوتبال انتخاب کرد. او گفت: این کاملا روشن است که بلاتر فیفا را به جایگاه بسیار بسیار بدی رسانده است. من در سال 1998 به او رای دادم؛ چرا که معتقد بودم که بهترین گزینه است اما الان دیگر چنین نظری ندارم.

او ادامه داد: بلاتر 5 دوره پیاپی است که ریاست فیفا را بر عهده گرفته است. دیگر زمان خداحافظی او فرا رسیده است. زمان آن فرا رسیده است که فیفا کمی هوای پاک تنفس کند. بسیاری معتقدند که چهره فیفا در زمان بلاتر لکه‌دار شده است و من حق را به آنها می دهم. بلاتر باید در سریع ترین زمان ممکن از ریاست فیفا کنار برود و دیگر خود را برای انتخابات نامزد نکند. او دیگر شخص شایسته ای برای این پست نیست.

بلاتر برای نخستین بار در سال 1998 به عنوان ریاست فدراسیون بین المللی فوتبال انتخاب شد. او از آن زمان تا کنون ریاست فیفا را بر عهده دارد. بلاتر پیش از این گفته بود که بعد از پنجمین دوره ریاست خود دیگر برای همیشه از فیفا خداحافظی خواهد کرد اما از این گفته خود سرباز زد و می خواهد بار دیگر در انتخابات شرکت کند.
پاسخ
سپاس شده توسط: