امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 4.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادات و انتقادات
سلام خدمت مدیریت محترم انجمن خوب ایران رمان-خواستم ببینم آیا امکانش هست که توانایی گذاشتن موزیک رو به پروفایل ها اضافه کنید.
باتشکر فراوان موفق باشید

پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی ، .RaHa. ، nafas ، taranomi
(۰۳-۰۴-۹۲، ۰۲:۵۵ ب.ظ)م کریمی نوشته: سلام خدمت مدیریت محترم انجمن خوب ایران رمان-خواستم ببینم آیا امکانش هست که توانایی گذاشتن موزیک رو به پروفایل ها اضافه کنید.
باتشکر فراوان موفق باشید

سلام
این پیشنهادتون در بخش مدیران مطرح خواهد شد ....ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط: bumblebee ، .RaHa. ، ~ MoOn ~ ، taranomi ، صنم بانو
azsxazsxazsxazsxazsxجای هیچ انتقادی وجود نداره ولی کلی پیشنهاد هستتتتتتتتتتxcvbxcvbxcvbxcvbxcvb
All day, all night, I’ll be waitin’ standby
Can’t stop because I love it, hate the way I love you
All day all night, maybe I’m addicted for life, no lie.
I’m not too shy to show I love you, I got no regrets
I love you much, too much to hide you, this love ain’t finished yet.
پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی ، .RaHa. ، nafas ، ~ MoOn ~ ، taranomi ، صنم بانو
والا چندتا نظر و در واقع خواسته داشتم..

یکی اینکه امکان بستن پروفایل باشه..
که البته میدونم با توجه به نرم افزار انجمن فعلا نمیشه..

یکی دیگه حجم امضا ها زیاد باشه..
من خودم میشه گفت اصلی ترین و سرگرم کننده ترین نکته ای که تو انجمن اهمیت میدم امضا کاربره..

بعدم شکلک های بیشترب بزارید که ضروری تره..

ممنونmara

اهان تو اون حالت من یه حالت طبق معمول بنظرم جالب میشه...
پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی ، .RaHa. ، nafas ، ~ MoOn ~ ، taranomi ، صنم بانو
(۰۳-۰۴-۹۲، ۰۳:۰۴ ب.ظ)barane نوشته: azsxazsxazsxazsxazsxجای هیچ انتقادی وجود نداره ولی کلی پیشنهاد هستتتتتتتتتتxcvbxcvbxcvbxcvbxcvb

از شنیدن پیشنهاداتتون خوشحال میشیم ... هدف ما ارتقاء انجمن در تمام ضمینه هاست و برای رسیدن به این هدف به کمک تمام دوستان نیاز داریم
پاسخ
سپاس شده توسط: .RaHa. ، sadaf ، maedeh ، ~ MoOn ~ ، taranomi ، صنم بانو
پیشنهاد:
اگه امکانش هست
تو بخش عکس/کاریکاتو و ترول رو از هم جدا کنید
یکم شلوغ شده
mara
پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی ، sadaf ، ~ MoOn ~ ، taranomi ، صنم بانو
(۰۳-۰۴-۹۲، ۰۵:۳۰ ب.ظ).RaHa. نوشته: پیشنهاد:
اگه امکانش هست
تو بخش عکس/کاریکاتو و ترول رو از هم جدا کنید
یکم شلوغ شده
mara

پیشنهادتون بررسی میشه ...ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط: .RaHa. ، sadaf ، admin ، ~ MoOn ~ ، taranomi ، صنم بانو
خوب من یه چند تا پیشنهاد دارم که به نظرم باید خوب باشه.اول:هر کی که تایپیک میزنه تایپیکا همین جوری وارد سایت میشن.یه کاری بکنید که هر کی مطلبی میزنه(به استثنای مدیر و ناظر و ...)وارد سایت نشه.جمع بشه توی کنترل پنل ناظم.هر کی که اون پنلو داره تاییدش کنه بعد اون تایپیکو باز کنه و بعد از پست اصلی یه پست بده و بنویسه
تایید شد
اینجوری باعث میشه اگه جاش اشتباه باشه اون مدیر جاشو درست میکنه.اگه تکراریه حذف میشه.اگه باید ادغام بشه.ادغام میکنه.اون وقت سایت منظم میشه.نا منظم نمیشه.دوم:قابلیت حذف ارسال رو هر چه زود تر درست کنید.یه ارسالی رو میفرستیم اشتباه باشه همون جا میمونه.سوم:اینو جزو قوانین بزارین بد نیست.همه کاربرا میتونن اعتبار منفی بدن ولی بگین که اجازه ندارن.فقط مدیران و ناظما حق دارن به کاربری اعتبار منفی بدن و اگه کاربریمنفی بده تذکر و یا اخطار داده میشه.چهارم:تا اونجایی که من میدونم اگه اعتبار زیاد داده بشه به سایت فشار میاد.به نظرم کاری کنین که کاربرا روزی 5 تا اعتبار و مدیران 10 تا اعتبار بدن.و مدیر کلم تا مثبت 2 و 10 تا بتونه اعتبار بده.نه تا 20 و 50 و اینا.اینا چیزایی بود که من شنیدم.به نظرم خوب بود اینا رو بگم.اینا رو پیاده کنین به نظرم خیلی بهتره.دیگه بقیش با مدیران محترم.
پاسخ
سپاس شده توسط: .RaHa. ، sadaf ، لیلی ، ~ MoOn ~ ، taranomi ، صنم بانو
(۰۹-۰۴-۹۲، ۰۳:۱۸ ب.ظ)maedeh نوشته: خوب من یه چند تا پیشنهاد دارم که به نظرم باید خوب باشه.اول:هر کی که تایپیک میزنه تایپیکا همین جوری وارد سایت میشن.یه کاری بکنید که هر کی مطلبی میزنه(به استثنای مدیر و ناظر و ...)وارد سایت نشه.جمع بشه توی کنترل پنل ناظم.هر کی که اون پنلو داره تاییدش کنه بعد اون تایپیکو باز کنه و بعد از پست اصلی یه پست بده و بنویسه
تایید شد
اینجوری باعث میشه اگه جاش اشتباه باشه اون مدیر جاشو درست میکنه.اگه تکراریه حذف میشه.اگه باید ادغام بشه.ادغام میکنه.اون وقت سایت منظم میشه.نا منظم نمیشه.دوم:قابلیت حذف ارسال رو هر چه زود تر درست کنید.یه ارسالی رو میفرستیم اشتباه باشه همون جا میمونه.سوم:اینو جزو قوانین بزارین بد نیست.همه کاربرا میتونن اعتبار منفی بدن ولی بگین که اجازه ندارن.فقط مدیران و ناظما حق دارن به کاربری اعتبار منفی بدن و اگه کاربریمنفی بده تذکر و یا اخطار داده میشه.چهارم:تا اونجایی که من میدونم اگه اعتبار زیاد داده بشه به سایت فشار میاد.به نظرم کاری کنین که کاربرا روزی 5 تا اعتبار و مدیران 10 تا اعتبار بدن.و مدیر کلم تا مثبت 2 و 10 تا بتونه اعتبار بده.نه تا 20 و 50 و اینا.اینا چیزایی بود که من شنیدم.به نظرم خوب بود اینا رو بگم.اینا رو پیاده کنین به نظرم خیلی بهتره.دیگه بقیش با مدیران محترم.
سلام
ممنون از پيشنهادت
1-انجمن شلوغ بشه مجبورا همون كاري انجام ميشه كه شما پيشنهاد دادين ولي در حال حاضر تعداد ارسالي اونقدر زياد نيست كه از كنترل خارج بشه پس براي رفاه حال كاربرا در حال حاضر اينكار نشه بهتره
2-ارسال كه صورت بگيره اگه شخص بتونه حذف كنه پس به همه ارسالي هاي خودش دسترسي پيدا ميكنه و حذفشون ميكنه
3-يكي از زيبايي هاي انجمن همون مثبت و منفي دادنه
حذف منفي كاري نداره ولي تا حالا كه سوء استفاده نشده و اگر استفاده نادرست بشه برداشته ميشه
4-روزهاي اول تعداد اعتبار دادن در همون حدي كه گفتي بود و كاربرا خواستن و منم زياد كردم
تعداد 20تا و 50تا اعتبار هم فقط براي بخش رمان هستش كه معمولا هم براي رمان نويسهاست ولي گاهي براي كاربران تازه وارد كه اعتبار ندارن براي دلگرم شدن 10تا يا 20تا اعتبار ميدم
در هر صورت ممنون از پيشنهاداتتون و اميدوارم از پيشنهادات بهره مند بشيم maramaramaramara
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، nafas ، .RaHa. ، لیلی ، fire boy ، ~ MoOn ~ ، taranomi ، صنم بانو
(۰۹-۰۴-۹۲، ۰۸:۱۷ ب.ظ)admin نوشته: ولي گاهي براي كاربران تازه وارد كه اعتبار ندارن براي دلگرم شدن 10تا يا 20تا اعتبار ميدم
پس چرا به من ندادین؟Tongue
میدونی بهشت کجاست؟؟؟
یه فضای چن وجب در چن وجب که بین بازوهای کسی که دوسش داریه!!!
پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی ، ~ MoOn ~ ، maedeh ، taranomi ، صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
57 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۹-۰۳-۹۶, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، لیلی (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، sadaf (۰۸-۰۷-۹۷, ۰۸:۰۹ ب.ظ)، v.a.y (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۷:۴۴ ق.ظ)، maedeh (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۸:۴۰ ب.ظ)، N!rvana (۰۳-۰۸-۹۴, ۰۲:۳۸ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۷:۱۴ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۲۶ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ)، elena.r (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۴۹ ق.ظ)، hadis hpf (۲۴-۱۱-۹۵, ۰۴:۲۱ ق.ظ)، نويد (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۵-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۷ ق.ظ)، *setare* (۱۶-۰۵-۹۴, ۱۲:۴۱ ب.ظ)، Ar.chly (۱۲-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ)، Mahdiye (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، hedy (۱۲-۰۵-۹۴, ۱۲:۳۷ ب.ظ)، • Niha • (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، zr2014 (۱۲-۰۵-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، s@mir@ (۰۹-۰۷-۹۴, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، ghazaleh (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۱۱ ب.ظ)، raha22 (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۳۲ ق.ظ)، asma123 (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۹:۴۲ ق.ظ)، heliia (۱۲-۰۹-۹۴, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، eris (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۷ ق.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۹:۱۴ ب.ظ)، mehdi.sh (۰۵-۰۴-۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، یکتا (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، hannaneh (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، deli67 (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، *گیسو* (۱۷-۰۶-۹۶, ۰۶:۵۶ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۱-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۵ ب.ظ)، pani1989 (۰۳-۰۸-۹۴, ۱۰:۵۸ ق.ظ)، صنم بانو (۲۶-۰۸-۹۶, ۱۲:۴۶ ب.ظ)، فری دات کام (۰۷-۱۰-۹۴, ۰۵:۰۰ ب.ظ)، Sh@mim (۱۶-۰۲-۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ)، f.sh (۱۳-۰۴-۹۵, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، پریا14 (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، مهناز 45 (۰۴-۰۳-۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، miladtavakoli (۰۴-۰۳-۹۵, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، shani (۰۶-۰۳-۹۵, ۰۳:۰۵ ق.ظ)، دخترشب (۱۷-۰۶-۹۶, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، AsαNα (۲۱-۰۶-۹۶, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، d.ali (۱۷-۰۶-۹۶, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، محمد۲۳۰ (۲۹-۰۷-۹۵, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، Black_rose (۰۸-۱۱-۹۵, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، fativln007 (۱۲-۱۱-۹۵, ۱۲:۴۱ ب.ظ)، ساسی (۲۱-۰۲-۹۶, ۰۲:۴۹ ب.ظ)، نورانگیز (۲۶-۰۲-۹۶, ۰۳:۵۶ ب.ظ)، taranomi (۱۷-۰۶-۹۶, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۰۷-۰۷-۹۶, ۰۹:۳۸ ق.ظ)، author (۰۶-۱۰-۹۶, ۱۲:۵۱ ب.ظ)، Fahimeh.a (۱۴-۱۰-۹۶, ۱۰:۰۶ ق.ظ)، minaa (۰۱-۰۶-۹۸, ۰۶:۲۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان