امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه در ایران رمان فعالیت کنیم؟
عالی بودoad
عاشق زندگیمم
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام اگه بخوام رمان از نویسنده های دیگه بدارم باید چه کار کنم لطفا مراحلشو بهم بگیدmara
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۹-۰۷-۹۳، ۰۴:۵۹ ب.ظ)ماریانا نوشته: سلام اگه بخوام رمان از نویسنده های دیگه بدارم باید چه کار کنم لطفا مراحلشو بهم بگیدmara

سلام
میتونی تو بخش رمان زیربخش مربوطه رمان رو بزاری
اول اینکه بررسی کن که رمان تکراری نباشه
اسم رمان و اسم نویسنده بدون کوچکترین تغییری ذکر بشه
در صورت درخواست نویسنده ذکر منبع الزامیستmara
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام ...ممنون از راهنماییهاتون...Angel
پاسخ
سپاس شده توسط:
خيلي ممنون كه راهنماييم كردي
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
من هم تازه عضو شدم امیدوارم بتونم با ایران رمان در ارتباط باشم
ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط:
SALAM MER30.......HAMINTongue
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام تورو خدا بگیدجلددوم رمان ادم وحوا کی اماده میشه؟؟؟؟؟؟؟؟!؟!
پاسخ
سپاس شده توسط:
میشه یکی به من بگهچجوری رمانمو تایپ کنم؟Huh
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۲-۰۱-۹۴، ۰۳:۳۰ ب.ظ)رخسار نوشته: میشه یکی به من بگهچجوری رمانمو تایپ کنم؟Huh

کتاب و رومان نویسندگان دیگر

کتاب و رومان نوشته خودتون
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  با اینستا و یاهو و واتس‌اپ خداحافظی کنیم؟ صنم بانو 2 589 ۲۸-۰۸-۰، ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: azitashirani
  چگونه مشکلات کامپیوتر را تشخیص دهیم؟ ♥Aria♥ 0 242 ۱۴-۰۲-۰، ۰۸:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: ♥Aria♥
  چگونه می‌توان با پرینتر معمولی، پرینت پشت و رو گرفت؟ admin 1 436 ۲۷-۰۶-۹۷، ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: نیـایــش

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۴-۰۵-۹۸, ۰۷:۴۲ ب.ظ)، nafas (۲۹-۰۲-۰, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، لیلی (۱۰-۰۱-۹۶, ۰۶:۴۵ ب.ظ)، sadaf (۱۴-۰۶-۹۹, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، baran (۱۸-۱۰-۹۴, ۰۲:۱۳ ق.ظ)، ~mahdis~ (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۱-۰۸-۹۶, ۰۴:۰۱ ب.ظ)، v.a.y (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، zahra97(baran) (۱۰-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۳ ب.ظ)، N!rvana (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، lovestory (۱۳-۰۲-۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۵ ب.ظ)، poyapedram (۱۴-۱۰-۹۶, ۱۰:۲۶ ق.ظ)، Tasnim (۲۷-۱۱-۹۶, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، zahra16 (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۸:۰۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۷-۰۸-۹۶, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، mehrnoush_re (۲۲-۰۵-۹۷, ۰۱:۰۰ ق.ظ)، vajiheh (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، elena.r (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ)، shadinn (۲۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، hadis hpf (۰۹-۱۱-۹۵, ۱۲:۱۸ ق.ظ)، Katayoon (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۱:۱۵ ب.ظ)، sara66 (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۰ ق.ظ)، خانوم معلم (۰۳-۰۶-۹۵, ۱۰:۱۶ ب.ظ)، Ar.chly (۰۳-۰۴-۹۵, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، Bita2198 (۱۱-۰۳-۹۵, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، .مليكا. (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۰:۵۶ ق.ظ)، SilentCity (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۱:۲۰ ب.ظ)، hedy (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۶:۳۵ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۴-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۶ ق.ظ)، • Niha • (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۱ ب.ظ)، tanin93 (۲۸-۰۱-۹۵, ۰۵:۳۹ ب.ظ)، mercede (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۴ ب.ظ)، ghazaleh (۰۵-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ)، Elina76 (۲۰-۰۷-۹۴, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۱ ب.ظ)، asma123 (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۲:۲۴ ب.ظ)، سرنای را (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۱ ب.ظ)، heliia (۲۴-۰۸-۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، عسلک(s.g) (۰۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، ماه کوچولو (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، eris (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۰ ق.ظ)، zeinab.r.1999 (۰۳-۰۴-۹۵, ۰۴:۴۳ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۳ ب.ظ)، za79 (۱۸-۰۶-۹۴, ۱۲:۱۰ ب.ظ)، Death (۲۰-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، deli67 (۰۹-۰۸-۹۴, ۱۱:۲۱ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۵-۰۸-۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، ببار بارون (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، T a R a N e (۰۸-۰۳-۹۵, ۰۹:۴۶ ب.ظ)، رزبیتا (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۷:۱۴ ب.ظ)، elMira.j (۲۵-۰۷-۹۵, ۱۰:۰۸ ب.ظ)، خیات (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ)، mania (۰۳-۰۹-۹۴, ۰۳:۳۶ ب.ظ)، satin (۲۵-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، parisa1367 (۱۳-۰۶-۹۴, ۰۹:۴۳ ق.ظ)، hasti.mehr (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۷:۲۴ ب.ظ)، nza3380 (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۶:۱۸ ب.ظ)، revota1999 (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۷ ب.ظ)، لاله.A (۰۴-۰۷-۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، fatemeh . R (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، *hasti* (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۰:۴۴ ب.ظ)، nasim30 (۰۳-۱۰-۹۴, ۰۲:۵۶ ب.ظ)، avapars (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، bahar-77 (۱۱-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۷ ب.ظ)، محدثه بانو (۰۹-۰۸-۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، barooni (۲۱-۰۴-۹۶, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، armiti (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، لیلا خفن (۲۳-۰۸-۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، ****نگار**** (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ)، صنم بانو (۰۲-۱۲-۹۶, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، فاطماه (۱۳-۰۶-۹۶, ۰۴:۵۰ ب.ظ)، لیلی تکلیمی (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، atiyeh2015 (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۰۴ ب.ظ)، عطرا (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، نفس2015 (۰۶-۰۹-۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ)، sahar* (۰۳-۰۹-۹۴, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، توکا (۱۳-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، محبوب (۱۵-۰۹-۹۴, ۰۲:۱۰ ق.ظ)، eli267 (۲۰-۰۴-۹۵, ۰۸:۰۹ ق.ظ)، mahlabolandi79 (۱۸-۰۹-۹۴, ۱۱:۵۷ ق.ظ)، ӄoCholOo (۰۳-۱۰-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، mahsa aminipour (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۵:۳۹ ب.ظ)، *Azin* (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، bahari (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۲:۲۵ ب.ظ)، pari5136 (۱۶-۰۱-۹۵, ۰۲:۵۱ ب.ظ)، zahra_ayyar (۲۸-۰۴-۹۶, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، malihe95 (۲۰-۰۲-۹۵, ۰۴:۲۰ ب.ظ)، گیسـو (۱۱-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۱ ب.ظ)، deli_amini (۰۴-۰۹-۹۵, ۰۷:۲۰ ق.ظ)، الینا قاسمی (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۶:۴۸ ب.ظ)، الی نجفی (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۸:۵۶ ق.ظ)، paria80 (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۳:۵۷ ب.ظ)، متین رجبی (۲۰-۰۳-۹۵, ۱۲:۳۴ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان