امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه در ایران رمان فعالیت کنیم؟
بلغور جونم زدم نشد.یه سری قانون اورد بعد گفت باید بری تو قسمت تایپ منم روش کلیک کردم ولی یه سری زیر مجموعه داشت همه چی بود به جز تایپ
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۲-۰۱-۹۴، ۰۴:۰۶ ب.ظ)رخسار نوشته: بلغور جونم زدم نشد.یه سری قانون اورد بعد گفت باید بری تو قسمت تایپ منم روش کلیک کردم ولی یه سری زیر مجموعه داشت همه چی بود به جز تایپ
خب بالای اونا نوشته پاسخ جدید اون رو بزنی میاد
پاسخ
سپاس شده توسط:
Huhنــــِــــســــــتـــــ
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام. من میخوام رمان کامل بخونم کلی فصل به فصل هست اما وارد نمیشه که بخونم.لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۰-۰۱-۹۴، ۰۳:۱۱ ب.ظ)maysa نوشته: سلام. من میخوام رمان کامل بخونم کلی فصل به فصل هست اما وارد نمیشه که بخونم.لطفا راهنمایی کنید

تو بخش رمان زیربخش رمانهای کامل شده ایرانی و خارجی داریم
شما میتونید هر کدوم رو خواستید انتخاب کنید و بخونید
درسته بصورت پستهای متوالی گذاشته شده اند ولی کامل هستند
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۲-۰۱-۹۴، ۰۴:۰۶ ب.ظ)رخسار نوشته: بلغور جونم زدم نشد.یه سری قانون اورد بعد گفت باید بری تو قسمت تایپ منم روش کلیک کردم ولی یه سری زیر مجموعه داشت همه چی بود به جز تایپ

http://forum.iranroman.com/forumdisplay.php?fid=157
شما تو این زیربخش موضوع جدید رو میزنید
تو کادر بزرگ رمانتون رو تایپ میکنید
عنوان رمانتون رو مینویسید
و ارسال موضوع رو میزنید
فقط چون رمان ها معمولا طولانی هستند بصورت تاپیکهای متعدد گذاشته میشن
مقداری از رمان رو که تایپ و ارسال کردید دوباره زیر همون تاپیک توی کادر به تایپ و ارسال ادامه میدهید
پاسخ
سپاس شده توسط:
لطفا یه لینک آپلود عکس به من معرفی کنید!mara
هیچ دلیلی وجود نداره که بخاطر چیزی که نمی تونم تغییرش بدم
خودم را دچار استرس کنم !
به پیش می روم و قوی تر می شوم!
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۴-۰۲-۹۴، ۱۱:۴۵ ق.ظ)fateme.zrk نوشته: لطفا یه لینک آپلود عکس به من معرفی کنید!mara

سلام
زیر امضای ادمین ولیلی چند تا سایت آپلود هست

علاوه بر اونها من سه تا سایت دیگه رو هم بهت معرفی میکنم

http://p30up.ir/

http://uupload.ir/

http://8pic.ir/
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام منم عضو جدیدم خوشحالم که عضو شدم امیدوارم که
همه چی خوب پیش بره
عطای دنیا را به لقایش بخشیدم
اگر قرار است
دنیایم تو باشی
پاسخ
سپاس شده توسط:
maramaramaraفدات خواهری عالیییی
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  با اینستا و یاهو و واتس‌اپ خداحافظی کنیم؟ صنم بانو 2 574 ۲۸-۰۸-۰، ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: azitashirani
  چگونه مشکلات کامپیوتر را تشخیص دهیم؟ ♥Aria♥ 0 239 ۱۴-۰۲-۰، ۰۸:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: ♥Aria♥
  چگونه می‌توان با پرینتر معمولی، پرینت پشت و رو گرفت؟ admin 1 418 ۲۷-۰۶-۹۷، ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: نیـایــش

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۴-۰۵-۹۸, ۰۷:۴۲ ب.ظ)، nafas (۲۹-۰۲-۰, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، لیلی (۱۰-۰۱-۹۶, ۰۶:۴۵ ب.ظ)، sadaf (۱۴-۰۶-۹۹, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، baran (۱۸-۱۰-۹۴, ۰۲:۱۳ ق.ظ)، ~mahdis~ (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۱-۰۸-۹۶, ۰۴:۰۱ ب.ظ)، v.a.y (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، zahra97(baran) (۱۰-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۳ ب.ظ)، N!rvana (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، lovestory (۱۳-۰۲-۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۵ ب.ظ)، poyapedram (۱۴-۱۰-۹۶, ۱۰:۲۶ ق.ظ)، Tasnim (۲۷-۱۱-۹۶, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، zahra16 (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۸:۰۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۷-۰۸-۹۶, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، mehrnoush_re (۲۲-۰۵-۹۷, ۰۱:۰۰ ق.ظ)، vajiheh (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، elena.r (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ)، shadinn (۲۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، hadis hpf (۰۹-۱۱-۹۵, ۱۲:۱۸ ق.ظ)، Katayoon (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۱:۱۵ ب.ظ)، sara66 (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۰ ق.ظ)، خانوم معلم (۰۳-۰۶-۹۵, ۱۰:۱۶ ب.ظ)، Ar.chly (۰۳-۰۴-۹۵, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، Bita2198 (۱۱-۰۳-۹۵, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، .مليكا. (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۰:۵۶ ق.ظ)، SilentCity (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۱:۲۰ ب.ظ)، hedy (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۶:۳۵ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۴-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۶ ق.ظ)، • Niha • (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۱ ب.ظ)، tanin93 (۲۸-۰۱-۹۵, ۰۵:۳۹ ب.ظ)، mercede (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۴ ب.ظ)، ghazaleh (۰۵-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ)، Elina76 (۲۰-۰۷-۹۴, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۱ ب.ظ)، asma123 (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۲:۲۴ ب.ظ)، سرنای را (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۱ ب.ظ)، heliia (۲۴-۰۸-۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، عسلک(s.g) (۰۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، ماه کوچولو (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، eris (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۰ ق.ظ)، zeinab.r.1999 (۰۳-۰۴-۹۵, ۰۴:۴۳ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۳ ب.ظ)، za79 (۱۸-۰۶-۹۴, ۱۲:۱۰ ب.ظ)، Death (۲۰-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، deli67 (۰۹-۰۸-۹۴, ۱۱:۲۱ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۵-۰۸-۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، ببار بارون (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، T a R a N e (۰۸-۰۳-۹۵, ۰۹:۴۶ ب.ظ)، رزبیتا (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۷:۱۴ ب.ظ)، elMira.j (۲۵-۰۷-۹۵, ۱۰:۰۸ ب.ظ)، خیات (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ)، mania (۰۳-۰۹-۹۴, ۰۳:۳۶ ب.ظ)، satin (۲۵-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، parisa1367 (۱۳-۰۶-۹۴, ۰۹:۴۳ ق.ظ)، hasti.mehr (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۷:۲۴ ب.ظ)، nza3380 (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۶:۱۸ ب.ظ)، revota1999 (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۷ ب.ظ)، لاله.A (۰۴-۰۷-۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، fatemeh . R (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، *hasti* (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۰:۴۴ ب.ظ)، nasim30 (۰۳-۱۰-۹۴, ۰۲:۵۶ ب.ظ)، avapars (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، bahar-77 (۱۱-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۷ ب.ظ)، محدثه بانو (۰۹-۰۸-۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، barooni (۲۱-۰۴-۹۶, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، armiti (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، لیلا خفن (۲۳-۰۸-۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، ****نگار**** (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ)، صنم بانو (۰۲-۱۲-۹۶, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، فاطماه (۱۳-۰۶-۹۶, ۰۴:۵۰ ب.ظ)، لیلی تکلیمی (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، atiyeh2015 (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۰۴ ب.ظ)، عطرا (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، نفس2015 (۰۶-۰۹-۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ)، sahar* (۰۳-۰۹-۹۴, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، توکا (۱۳-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، محبوب (۱۵-۰۹-۹۴, ۰۲:۱۰ ق.ظ)، eli267 (۲۰-۰۴-۹۵, ۰۸:۰۹ ق.ظ)، mahlabolandi79 (۱۸-۰۹-۹۴, ۱۱:۵۷ ق.ظ)، ӄoCholOo (۰۳-۱۰-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، mahsa aminipour (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۵:۳۹ ب.ظ)، *Azin* (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، bahari (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۲:۲۵ ب.ظ)، pari5136 (۱۶-۰۱-۹۵, ۰۲:۵۱ ب.ظ)، zahra_ayyar (۲۸-۰۴-۹۶, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، malihe95 (۲۰-۰۲-۹۵, ۰۴:۲۰ ب.ظ)، گیسـو (۱۱-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۱ ب.ظ)، deli_amini (۰۴-۰۹-۹۵, ۰۷:۲۰ ق.ظ)، الینا قاسمی (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۶:۴۸ ب.ظ)، الی نجفی (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۸:۵۶ ق.ظ)، paria80 (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۳:۵۷ ب.ظ)، متین رجبی (۲۰-۰۳-۹۵, ۱۲:۳۴ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان