امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارتون‌های ونگوکی هنرمند ایرانی
برترین‌ها: در این مطلب آثار هنری یکی از هنرمندان ایرانی را می‌بینید که می‌گوید از دوران پیش از دانشگاه به آثار ونگوک علاقه‌مند بوده است.

بخشی از اظهارات این هنرمند، علیرضا کریمی مقدم برگرفته از مصاحبه او با هنرآنلاین را در ادامه بخوانید:
علاقه من به ونگوگ به دوران پیش از دانشگاه برمی‌گردد. زمانی که به کلاس کنکور می‌رفتم در ویترین یک انتشارات کتاب مجموعه آثار و نامه‌های ونگوگ را می‌دیدم.
جدا از بحث تکنیکی، سبک کار و شیوه زندگی او، چیزی که همیشه برایم جالب بود پشتکار کم‌نظیر ونگوگ است. با وجود آن‌که بهترین نقاشان آن دوره دوستان او بودند، اما هیچ حامی نداشت و کسی کارهایش را جدی نمی‌گرفت. با این‌حال کار خودش را می‌کرد. او مشاغل زیادی را تجربه کرد، اما در اواخر عمر به این نتیجه رسید که نقاش شود و تازه خودش را کشف کرد.
چه بخواهیم و چه نخواهیم ونگوگ معروف‌ترین نقاش این دوران است، آنقدر که مردم او را می‌شناسند، دیگر نقاشان مهم دنیا را نمی‌شناسند. من هم به این فکر کردم که او می‌تواند کاراکتر اصلی کارهایم باشد که ایده‌های مرا بازگو می‌کند، زیرا عده زیادی ونگوگ را می‌شناسند و او می‌تواند حرف‌های من را بزند. کار‌های ابتدایی شخصیت و سبک کاری قدیمی خودم کاملا دیده می‌شد، اما هرچه پیش رفتم سعی کردم شخصیت و کار ونگوگ را بیشتر وارد کار کنم. به‌این‌ترتیب ظاهر کار متعلق به ونگوگ و پیام آن از من است.
با ما همراه باشید تا برخی از آثار این هنرمند را ببینیم:

[عکس: 2621427_287.jpg]

[عکس: 2621428_385.jpg]

[عکس: 2621429_137.jpg]

[عکس: 2621430_600.jpg]

[عکس: 2621431_513.jpg]

[عکس: 2621432_199.jpg]

[عکس: 2621433_586.jpg]

[عکس: 2621435_921.jpg]
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق