امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کرمی: دوست دارم جشنواره به برج میلاد برگردد
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۷   

احسان کرمی: «من شخصا دوست دارم جشنواره به برج‌ میلاد برگردد.»
خبرگزاری صبا: احسان کرمی مجری و بازیگر در ارتباط با سی و ششمین جشنواره فجر به «صبا» گفت: فکر می کنم تفکیک هنرمندان از اهالی رسانه برای صرفه جویی در مسائل مالی بوده و اینجا مرتب و منظم به کار خود ادامه می دهد ولی به دلیل فرم اینجا و جدا شدن اهالی رسانه از هنرمندان به ضرر خود جشنواره است، چون خبرهای زیادی نیست و محدودیت پیدا می کند و بهره برداری هایی که از نظر رسانه ای از جشنواره می شد دیگر وجود ندارد.

وی در ارتباط با فیلم های حاضر در جشنواره توضیح داد:تا اینجا همه فیلم هایی را که دیدم دوست داشتم و به نظرم فیلمی نبوده است که من را اذیت کند و خوشحالم که امسال سینم ای قصه محور داریم و این خیلی خوشحال کننده خواهد بود.

کرمی در پاسخ به این سوال که سطح کیفی فیلم ها باعث کمتر دیده شدن حواشی جشنواره می شود یا خیر توضیح داد: همیشه حاشیه با جشنواره همراه بوده است و فکر نمیکنم حاشیه ها زیاد اذیت کننده باشد و کم و کسری هایی وجود دارد که می تواند وجود نداشته باشد اما من شخصا دوست دارم جشنواره به برج‌ میلاد برگردد.

این بازیگر تئاتر که اجرای افتتاحیه فجر را برعهده داشت در ارتباط با حواشی این مراسم عنوان کرد:حاشیه ای وجود نداشت و تلاش کردند برایم حاشیه بسازند.در ارتباط با شوخی که با نام فیلم آقای حاتمی کیا شد هم من با ایشان در پشت صحنه تماس گرفتم و از طریق فرزندان ایشان که از دوستان من هستند به من گفتند که اصلا ایشان از این موضوع خبر نداشتند.
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط: