امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گله کارگردان «آینه [color=#ff0000]بغل[/color]» از جواد عزتی
۰۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۵   

منوچهر هادی، کارگردان «آینه بغل» می‌گوید خیلی‌ها سوال می‌کنند چرا عکسی از جواد عزتی در تبلیغات فیلم نیست و برای پاسخ به این پرسش توضیحاتی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
خبرآنلاین:‌ منوچهر هادی، کارگردان «آینه بغل» می‌گوید خیلی‌ها سوال می‌کنند چرا عکسی از جواد عزتی در تبلیغات فیلم نیست و برای پاسخ به این پرسش توضیحاتی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

منوچهر هادی، کارگردان فیلم سینم ایی «آینه بغل» در واکنش به این که چرا تصویری از جواد عزتی در تبلیغات این فیلم نیست ضمن انتشار عکس‌های تست گریم او برای فیلم «آینه بغل» در صفحه اینستاگرامش نوشت: «خیلی‌ها سوال می‌کنن که چرا عکسی از جواد عزتی نمی‌ذاری و در تبلیغات فیلم نیستند. این سوال زیاد پرسیده شده و به احترام شما پاسخ می‌دم.

بعد از آماده شدن فیلم در هیچ کدام از مراسم‌ها و اکران‌ها ایشان نه پاسخ تلفن‌ها رو دادند نه شرکت کردند. از طریق همسرشان متوجه شدم که با من هیچ مشکلی ندارن. چندین پیام به ایشان دادم و بعد از یک هفته جواب مختصری دادند. در هر صورت من و گروه به خاطر همزمانی کار ایشان با فیلم «هزارپا»ی آقای داودی بسیار اذیت شدیم و روزای سخت ولی شیرینی رو تجربه کردیم. ایشان تا این لحظه نه تنها هیچ تبلیغی در صفحه شخصی خودشان از «آینه بغل» نکردن در هیچ مراسمی هم شرکت نکردن و جواب تلفن من و بچه‌های گروه رو هم ندادند.

بعد از پیگیری‌های من یک بار با فاصله یک هفته‌ای تماسی با من داشتند که به دلیل دلخوری جواب ایشان را ندادم. این دلخوری همچنان ادامه دارد و از ایشان گله دارم. به هر دلیلی اگر از تهیه‌کنندگان ناراحت هستین یا هر کسی در گروه باید به احترام فیلمی که برایش زحمت کشیدیم همگی در اکران کمک کنیم که بهتر دیده شود. در آخر صمیمانه از حضور جواد عزتی عزیز و همسر محترمشان در فیلمم ممنونم و هنوز کنجکاوم مثل مردم عزیز و هواداران محترم ایشان که پاسخی برای بی‌توجهی و بی‌مهری‌اش به فیلم «آینه بغل» بدهد که بی‌شک یکی از بهترین بازی‌های اوست به گواه همین مردم و مخاطبان فیلم که جواد عزیز و بازی درجه یک او را در فیلم دوست داشتن .

این هم عکس جواد دوست‌داشتنی و عزیزم. امیدوارم من و فیلممون رو دوست داشته باشی و دلیل ناراحتی تو رو روزی بفهمم. دوستت دارم. هرجا هستی موفق باشی.»
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط: