امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یادداشت فریدون جیرانی درباره بازیگر «دختر لر»
 ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۱

یادداشت فریدون جیرانی درباره بازیگر «دختر لر»

فریدون جیرانی، کارگردان باسابقه سینم ای ایران در سالروز درگذشت «صدیقه سامی نژاد»، اولین بازیگر زن تاریخ سینم ای ایران، یادداشتی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.
برترین‌ها: فریدون جیرانی، کارگردان باسابقه سینم ای ایران در سالروز درگذشت «صدیقه سامی نژاد»، اولین بازیگر زن تاریخ سینم ای ایران، یادداشتی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.
جیرانی نوشت:
"امروز دهم اردیبهشت سالروز درگذشت «صدیقه سامی نژاد» اولین بازیگر زن تاریخ سینم ای ایران است.همه فکر می کردند زمان بسیاری از درگذشت روح انگیز (صدیقه) سامی نژاد می گذرد، در حالی که او سال ۷۶ فوت کرد. شخصی به دفتر هفته نامه سینم ا به من زنگ زد و از درگذشت او خبر داد که من گفتم که مگر او زنده بود؟
هنگامی که من به خانه سامی نژاد رفتم، تمام میراث او یک نایلون بود که در آن یک جلد شناسنامه، یک بسته سیـ ـگار، مبلغ شش هزار تومان پول و یک بروشور نو نو نو و تانخورده فیلم «دختر لر» بود. واقعا دل آدم می گیرد که هیچکس نمی‌دانست که اولین بازیگر زن تاریخ سینم ای ایران در این سالها اینجا زندگی می کرده و زنده بوده است."

[عکس: 2596594_928.jpeg]
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط: