امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه کوچولو خنده
18. پذیرایی نکردن با شیرینی ای که خودت بردی، در صدر لیست خشونت علیه مهمان قرار میگیره! :))
19. ‏اینترنتی کتاب 101 راه پولدار شدن رو خریدم، بعد یه ماه کتاب نرسید دم خونه. زنگ زدم به یارو میگم آقا سفارش من نرسیده ها، گفت کتابی که در کار نیست ولی یکی از راههای پولدار شدنو بهت یاد دادم دیگه، اینترنتی از مردم پول بگیر، پشم هم دستشون نده!

20.‏ الان که دلار آمریکا داره گرون میشه، مهدی طارمی میره دلار کانادا رو میگیره پس انداز میکنه!
احترام که میزاری فکر میکنن لایق احترامن!
نه عزیزم! مارو مادرمون درست تربیت کرده..
پاسخ
سپاس شده توسط:
. شما چه جوري پولاتونو پس انداز ميكنيد؟من يبار دويست تومن دادم به بابام. گفتم هرچقدرم اصرار كردم بهم ندهدوروز بعدش گفتم بده گفت نه. نزديك بود اولين قتل زندگيم رو مرتكب بشم كه آخر سر پولو داد بهم!

2. ⁣‏‏‏با وی پی ان وصل شدم به سرور ژاپن، هر دو دقیقه یه بار یه ژاپنی رو صفحه گوشی ظاهر میشد میگفت عذرخواهی میکنم سرعت پایینهچند دقیقه گذشت، ترسیدم وزیر ارتباطات و نخست وزیر ژاپن استعفا کنن. وی پی انو قطع کردم خارج شدم!

پاسخ
سپاس شده توسط:

3. همیشه بابام پای تلوزیون خوابش میبره و بمب هم کنارش منفجر کنی بیدار نمیشه ولی کافیه دستت به کنترل تلوزیون بخوره بیدار میشه میگه چرا کانالو عوض کردی داشتم اخبار گوش میدادم :/

4. الان وضعیت اقتصادی جوریه که حتی وقتی میخوای یکم از فضای نا امیدی دوربشی داری واسه خودت شماعی‌زاده گوش میدی هم اونجا که میگه داماد مورد نظرش باید دو سه میلیونی اندوخته باشه یاد سقوط ارزش پول و تورم میفتی باز ناراحت میشی میزنی داریوش!

5. ‏اومدم نمایندگی ایرانخودرو، میگه ماشین مشکل داره؟گفتم نه عزیزم ۸ صبح اومدم اینجا ازتون بخاطر تولید کالای باکیفیت ایرانی تشکر کنم :/!

پاسخ
سپاس شده توسط:

6.‏ یارو اومد گفت فندک داری؟ دادم بهش، شروع کرد به دوئیدن. داد زدم: اون فندک هزار تومن بود اما اعتماد چیز گرونیه برادر. خیلی پشیمون برگشت فندک رو داد بهم، گرفتم مثل سگ زدمش. گفت چرا می‌زنی؟ گفتم: دروغ گفتم فندکه هزار و پونصد بود.!

7. ‏رفتم نوتلا بگیرم زیر قفسه لیبل خورده بود 9 تومن دیدم مفته 3 تا برداشتم رفتم پای صندوق یارو گفت 72تومن پشمام ریخت اومدم ببرم بذارم سر جاش دیدم 3 تا دختر دارن بم میخندن با حفظ خونسردی 2 تا دیگه برداشتم بردم صندوق.الان دو سه روزه جای کرایه ماشین یه قاشق نوتلا میذارم دهن راننده تاکسیا!
پاسخ
سپاس شده توسط:

8. ‏تنظیم زیر نویس فیلمو سریال فقط اونجا که میزنی جلو ببینی زیر نویسش درسته یا نه، بعد میبینی بازیگرا کلاً لال شدن دیگه دیالوگ نمیگن!

9. ‏بعد از ماه‌ها آیفون خونم به صدا دراومد، یه آقایی بود گفت با شما کار ندارم داشتم آیفون واحدهای دیگه را تعمیر میکردم دستم خورد.. کاش دستت نمیخورد لعنتی این رکورد حفظ میشد :/

10. ‏وقتى به ستايش ميگيم سريال! گيم آو ترونز ميره يه گوشه مگنا ميكشه و اشك ميريزه!
پاسخ
سپاس شده توسط:

11. ‏سریال‌های ایرانی خیلی تخیلی شده‏پدر خانواده صبح رفت نون خرید و اومد، املت درست کرد و بعد بقیه بیدار شدن تا با هم صبحانه بخورن‏تو خونه ما بابام منو با لگد میفرسته نونوایی و مادرم هم با غرغر یه سفر پهن میکنه و نون پنیر میخوریم‏فکر کنم اون خانواده‌ها از فضا اومدن :|

12. ‏هنوز غرورم اجازه نمیده از بابام پول تو جیبی بگیرم برای همین وقتی خوابه میرم از جیبش برمیدارم!
پاسخ
سپاس شده توسط:

13. من اگه خونمون تو برج خلیفه دبی باشه و شیرامون جنس طلا باشه بازم مامانم یه جوراب شیشه زنونه میکشه رو شیر حموم:/
14. ‏صنعت موسیقی بعد از اومدن حامد همایون و حمید هیراد دیگه داشت نفسای آخرشو میکشید که بهاره رهنما اومد و آخرین ضربه رو زد!

15. ‏تو كشوراي اروپايي دماي هوا بالاي ٤٥ درجه ميشه ميميرن، تو ايران الان همكار ما گفت بيا دو دقيقه بشين پيش ما چاييمون تازه دمه يه چايي با هم بخوريم :|
پاسخ
سپاس شده توسط:

16. ‏یکبار تو یک جمعی اومدم آواز بخونم، یهو رفیقم قیمت دلار رو گفت، زبونم بند اومد دیگه نفهمیدم چی دارم میگم...فقط نمیدونم چرا آخرش همه اشکاشونو پاک کردن گفتن بازم از کاکوبند واسمون بخون :|

17. ‏طرف تو تلویزیون میگه تو شکم مادرم بود، مادرم میخواست غذای حرام بخوره من ده بار به شکم مادرم چنان لگد زدم تا لقمه‌ی حروم از دستش افتاد و نخورد.
این فیلمنامه ش حتی تو کلید اسرار هم قفله!

18. رفتم سر سفره عقد عاقد اومد گفت آیا بنده وکیلم؟
گفتم نمیدونم والا, چیزی از خودت نگفتی برامون بدونیم چکاره ای
پشمای خانواده عروس ریخت!
پاسخ
سپاس شده توسط:
19. ﺩﯾروز ﺭﻓﺘﻢ ﻋﺎﺑﺮ ﺑﺎﻧﮏ ﭘﻮﻝ ﺑﮕﯿﺮﻡ ﺩﮐﻤﻪ ﯼ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﺭﻭ ﮐﻪ ﺯﺩﻡ ﻋﮑﺲ ﯾﻪ ﻗﺒﺮ ﺭﻭ ﺻﻔﺤﻪ ﯼ ﻋﺎﺑﺮ ﺑﺎﻧﮏ ﻧﺸﻮﻥ ﺩﺍﺩ!!!
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺭﻓﺘﻢ ﺑﻪ ﺭﯾﯿﺲ ﺑﺎﻧﮏ ﻣﯿﮕﻢ: ﺁﺧﻪ ﺍﯾﻦ ﭼﻪ ﻭﺿﻌﯿﻪ!!! ﻋﮑﺲ ﻗﺒﺮ ﻣﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻋﺎﺑﺮ ﺑﺎﻧﮏ
ﻣﯿﮕﻪ: ﻣﻨﻈﻮﺭ عابر بانک اینه وقتی پول توحسابت نیست از سرقبرت بیارم.. عابربانکا چه فهمیده شدن!

20.‏ ‏شما یه دونه بیسکوییت ساقه طلایی رو بذار زیر میکروسکوپ، میبینی تک تک ذراتش حلقشونو باز کردن میگن آب آب!
پاسخ
سپاس شده توسط:
عالی بودی مرسی
همه چیز از یک رویا آغاز میشود
حامی
 رویاهایتان باشید.
پاسخ
سپاس شده توسط: