انجمن ايران رمان

♥ کمک در انتخاب اسم رمان ♥
زمان کنونی: ۰۱-۰۸-۹۶، ۰۹:۰۴ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ملکه برفی
آخرین ارسال: AsαNα
پاسخ 76
بازدید 11105

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
♥ کمک در انتخاب اسم رمان ♥
(۲۲-۱۱-۹۵، ۰۹:۵۵ ب.ظ)defo83 نوشته: من میخوام یه رمان بنویسم با ژانر عاشقانه/اجباری داستانم درباره آوادیس هستش که باراد رو دوست داره ولی مجبور میشه با کس دیگه ای ازدواج کنه......پ=ایان خوش.کمک لطفاااااااااااااااا
عشق فراموش شده
عشق اجباري
شروع اجباري
خواستن اجباري
خداوندا...
توخيلي بزرگی ومن خيلي کوچـک، ولي جالب اينجاســـت
تـــوبه ايـــن بزرگـي من کوچک را فراموش نميکني ؛
ولـــــي من به اين کوچـکي تورا فرامـوش کرده ام
وجالب تر اينجاست كه نعمتهايت را نديده ميگيريم و
حكمت هايت را تحليل و زير سوال ميبريم!!!
به بزرگي ات همه را ببخش...

پاسخ
سپاس شده توسط: AsαNα ، دخترعلی ، taranomi
(۲۲-۱۱-۹۵، ۰۹:۵۵ ب.ظ)defo83 نوشته: من میخوام یه رمان بنویسم با ژانر عاشقانه/اجباری داستانم درباره آوادیس هستش که باراد رو دوست داره ولی مجبور میشه با کس دیگه ای ازدواج کنه......پ=ایان خوش.کمک لطفاااااااااااااااا

اونی که دل نمی خواست...
a day without you is like a year without rain  (i need you)
پاسخ
سپاس شده توسط: ستاره ی احساس ، ایانا ، taranomi ، دخترعلی
من کمک می خوام.
رمان من درباره ی دختری که پدرش سیاست مدار بوده. توی بچگی می دزدنش و مادر و پدرش رو جلوی چشماش می کشن اونم بزرگ می شه و می خواد از قاتل پدر و مادرش انتقام بگیره برای همین سعی میکنه به پسر قاتل نزدیک بشه و....
پاسخ
سپاس شده توسط: taranomi ، دخترعلی
(۱۳-۰۷-۹۶، ۰۵:۱۲ ب.ظ)Zeinab.Niko نوشته: من کمک می خوام.
رمان من درباره ی دختری که پدرش سیاست مدار بوده. توی بچگی می دزدنش و مادر و پدرش رو جلوی چشماش می کشن اونم بزرگ می شه و می خواد از قاتل پدر و مادرش انتقام بگیره برای همین سعی میکنه به پسر قاتل نزدیک بشه و....

‌کیفر خونین

انتقامجو

در پی خون

همینا به ذهنم رسید با توجه به خلاصه کم xcvb
مثل آدمی شده‌ام که آتش گرفته...
اگر بایستد می‌سوزد...
اگر بدود بیشتر می‌سوزد...
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترعلی
(۱۳-۰۷-۹۶، ۰۵:۱۲ ب.ظ)Zeinab.Niko نوشته: من کمک می خوام.
انتظار خونین
عاشقی هرگز
عشق بی سرانجام
سراب
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط: taranomi
غنچه زخمی

فقط همین به ذهنم رسید xcvl
روزى هم میرسد؛
که در کافه اى پُر از دود،
یا خیابانى پر از نبود،
گذرم به گذرت مى افتد ..
آن روز شاید تـو پشیمان باشى،
اما من تازه 
به حماقتم پى برده ام!
پاسخ
سپاس شده توسط: taranomi

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رمان چه سبکی رو میپسندید؟؟ nazanin_prsh 9 380 ۱۳-۰۷-۹۶، ۰۵:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Zeinab.Niko
Rainbow زیباترین رمانی که خوندیدو پیشنهاد میکنید به دوستان خود کدام رمان بوده؟ بانو 151 47,418 ۲۰-۰۵-۹۶، ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: *فاطمه*
   رمانی که میخونید رو بر چه اساسی انتخاب میکنید انیس جن گیر 43 1,777 ۰۱-۰۴-۹۶، ۰۹:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: *صنم*
  زیبا ترین رمان تخیلی که خوندین.. armiti 18 1,538 ۳۱-۰۳-۹۶، ۰۷:۰۷ ب.ظ
  برای شخصیت مذکر کدوم رمان دلتون سوخت؟ mikina 57 4,573 ۲۸-۰۳-۹۶، ۰۶:۳۸ ق.ظ
  رمان هایی که شخصیت اولشون پسر باشه معرفی کنید. Elina76 11 945 ۲۶-۰۳-۹۶، ۰۷:۵۲ ق.ظ
  اسم کدام رمان قشنگ تر بوده؟ سرنای را 12 949 ۲۷-۱۰-۹۵، ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ستاره ی احساس
  واسه کدوم شخصیت دختر تو رمان سوخته؟ hadis hpf 45 2,750 ۲۳-۱۰-۹۵، ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: ستاره ی احساس
  تا حالا خودتونو باکدوم از شخصیت های پسر رمان تصور کردید ؟؟ mahsa.b 13 1,330 ۱۷-۰۶-۹۵، ۱۲:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: vida_shamari
Heart به نظر شما چه موضوعی واسه رمان خوبه ؟؟ roksana aaa 17 958 ۲۳-۰۵-۹۵، ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: آسیل

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۳-۱۱-۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، sadaf (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، ~mahdis~ (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، v.a.y (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۵۷ ب.ظ)، N!rvana (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۲-۰۷-۹۵, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۷-۰۶-۹۴, ۱۲:۱۱ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۹-۰۷-۹۶, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، فاطمه سادات 97 (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، hadis hpf (۲۱-۱۱-۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، نويد (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۲۴ ب.ظ)، nika_beny (۰۹-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۳ ب.ظ)، سوگل بنی (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۵:۰۶ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۱۸-۰۶-۹۴, ۱۱:۲۰ ق.ظ)، FaAEzZe (۲۶-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، .مليكا. (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۸:۵۹ ب.ظ)، Mahdiye (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۱ ق.ظ)، SilentCity (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۵:۳۴ ب.ظ)، hasti794 (۱۸-۰۶-۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ)، hedy (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۴:۳۹ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۰-۰۵-۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، • Niha • (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، s@mir@ (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۳۷ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۱:۳۴ ق.ظ)، mercede (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۲ ب.ظ)، "MJ" (۱۴-۰۳-۹۵, ۱۱:۰۵ ب.ظ)، ghazaleh (۳۰-۰۸-۹۴, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، نیاز (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۶ ب.ظ)، raha22 (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۹ ق.ظ)، elham zelzele (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، Elina76 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۴:۵۳ ب.ظ)، roksana aaa (۱۶-۰۵-۹۴, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، heliia (۰۷-۰۷-۹۴, ۰۶:۲۷ ب.ظ)، م.اسلامی (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۱ ق.ظ)، عسلک(s.g) (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۵:۱۶ ب.ظ)، eris (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۹ ب.ظ)، آشوب (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۴:۰۰ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۴-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۲ ب.ظ)، parisana (۱۶-۰۵-۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، za79 (۱۶-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، Death (۱۷-۰۶-۹۴, ۱۰:۱۱ ق.ظ)، deli67 (۱۴-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۶ ق.ظ)، f-samiee-g (۱۴-۰۵-۹۴, ۱۱:۱۵ ق.ظ)، MaryaM_sh (۲۰-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، رهـا (۱۴-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۳ ق.ظ)، white lion (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، Mobina zarei (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۹:۲۷ ب.ظ)، samara77 (۱۸-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۷-۰۶-۹۴, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۶-۰۵-۹۴, ۰۱:۳۵ ب.ظ)، ayli.m (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۳۹ ب.ظ)، مینا . د (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۲-۰۷-۹۵, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، T a R a N e (۱۸-۰۶-۹۴, ۱۰:۳۹ ق.ظ)، morgana (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۵:۳۶ ب.ظ)، رزبیتا (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، فاطیما 1379 (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، khas.s71 (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۷:۳۸ ب.ظ)، parysa7 (۱۳-۰۶-۹۴, ۰۴:۰۹ ب.ظ)، mania (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۰۴ ب.ظ)، ویکتوریا (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، پ.اسدی (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، zarzar (۱۷-۰۶-۹۴, ۰۷:۵۶ ق.ظ)، nza3380 (۱۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۲ ب.ظ)، kimihda (۲۴-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۲ ب.ظ)، sarika (۲۶-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، fatemeh . R (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۵:۳۹ ب.ظ)، *hasti* (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۷:۵۵ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ)، barooni (۱۰-۰۵-۹۵, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، armiti (۰۸-۱۰-۹۴, ۰۳:۱۱ ق.ظ)، *صنم* (۰۷-۰۸-۹۵, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، :-) sahar (۳۰-۰۸-۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، گلپرک (۰۷-۰۹-۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، hanane (۰۳-۰۳-۹۵, ۰۵:۲۶ ب.ظ)، برف سیاه (۲۱-۱۱-۹۵, ۰۱:۵۱ ق.ظ)، *Azin* (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۰۲ ق.ظ)، bahari (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، hideshadow (۰۳-۰۳-۹۵, ۰۹:۵۶ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۲۲-۰۷-۹۵, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۲-۰۳-۹۵, ۰۸:۵۵ ب.ظ)، natan (۰۹-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۶ ب.ظ)، ثـمین (۲۲-۰۷-۹۵, ۱۱:۲۰ ب.ظ)، maryamix (۲۲-۰۷-۹۵, ۰۹:۲۵ ب.ظ)، AsαNα (۱۳-۰۷-۹۶, ۰۶:۰۳ ب.ظ)، ft.samadi (۱۰-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۹ ب.ظ)، hananee (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۶:۵۶ ب.ظ)، dilan (۲۶-۰۴-۹۵, ۱۱:۰۶ ب.ظ)، sara bano (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۹ ب.ظ)، m@hshid (۱۱-۰۶-۹۵, ۱۰:۱۵ ق.ظ)، Pendar (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۲:۵۳ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۲۸ ق.ظ)، رها321 (۱۷-۰۵-۹۵, ۰۹:۵۳ ب.ظ)، happyramina (۲۷-۰۶-۹۵, ۱۲:۱۶ ق.ظ)، آسیل (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۴:۲۸ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۹:۴۲ ق.ظ)، vida_shamari (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، دخترعلی (۱۳-۰۷-۹۶, ۰۶:۰۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان