ایران رمان

نسخه‌ی کامل: اخبار ورزشی ايرانی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.

اخبار ورزشی ايرانی

موضوع‌ها

1. هفته سی و دوم لیگ برتر فوتبال؛ (گزارش بازی ها + حواشی + جدول لیگ) شان? (0 پاسخ‌ها:)
  2. امیری: معلوم نیست فصل آینده در استقلال باشم/طلب ها پرداخت شده است (0 پاسخ‌ها:)
  3. زندی: در تعطیلات با همسرم به آلمان می روم/از اقامت در قطر راضی هستم (0 پاسخ‌ها:)
  4. باشگاه آلومینیوم با ارسال نامه ای خواستار شد؛ ورزشگاه خلیح فارس ب? (0 پاسخ‌ها:)
  5. اعتراض باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ؛ ديدار پرسپولیس –ملوان 7 ارد (0 پاسخ‌ها:)
  6. مير قائمي: مسابقات دانشجويان جهان، عرصه ارزيابي مربي اوکرايني است (0 پاسخ‌ها:)
  7. جوادی: کشتی ایران باید در کنفدراسیون آسیا صاحب کرسی باشد/ برای موف? (0 پاسخ‌ها:)
  8. در پی شایعه خداحافظی صادق گودرزي از دنیاي کشتی مربي تيم ملي آزاد ک? (0 پاسخ‌ها:)
  9. چرا کمیته انضباطی رسیدگی نمی کند؟ لشگری: آقای قویدل! حق کشتی گیر، خ (0 پاسخ‌ها:)
  10. برای شرکت در رقابتهای قهرمانی آسیا ترکیب تیم ملی کشتی آزاد اعلام ش (0 پاسخ‌ها:)
  11. دومین مسابقه کاله و تیم ملی پشت درهای بسته (1 پاسخ:)
  12. رضازاده: از حالا برای دو طلای المپیک نوجوانان برنامه داریم/ تیم جو? (0 پاسخ‌ها:)
  13. باقری: اگر من بد هستم پس چرا مي خواهند با من جلسه بگذارند (0 پاسخ‌ها:)
  14. رقابتهای بین المللی جام دریای سیاه- اوکراین نفرات اول رقابتهای ان? (0 پاسخ‌ها:)
  15. رقابت‌هاي قهرماني بزرگسالان آسيا- هند آغاز مسابقات کشتی فرنگی از (0 پاسخ‌ها:)
  16. ديدارهاي معوقه ليگ برتر كشتي فرنگي اسامي داوران و ناظران مشخص شد (0 پاسخ‌ها:)
  17. تیم ملی والیبال عازم بلغارستان می شود (0 پاسخ‌ها:)
  18. مجمع ساليانه بدمينتون برگزار مي‌شود (0 پاسخ‌ها:)
  19. مظفری: تمرینات بر پایه بدنسازی فشرده دنبال می شود (0 پاسخ‌ها:)
  20. مهدی بازارگرد به تیم کاله آمل پیوست (0 پاسخ‌ها:)