ایران رمان

نسخه‌ی کامل: در صورت تمایل به گذاشتن مجدد چت روم کلیک کنید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5
سلام دوستان عزیز همون طور که اطلاع دارین چند روز میشه که چت روم به دلیل تبلیغات واین که به جای سر گرمی ما دوستان شده مر کز دوستی ها برداشته شده حالا اگه شمام مثل من موافق گذاشتن دوباره ی چت روم هستید قوانین زیر رو مطالعه فرمایید وتعهد خود را نسبت به این قوانین اعلام نمایید و خود را موظف به رعایت این قوانین کنید تا بتونیم در کنار هم لحظات خوبی رو سپری کنیم
قوانین به شرح زیر می باشد
  • ارسال بی رويه و پی در پی يک شکلک يا شکلک های متفاوت و تکرار متون ممنوع می باشد
  • ایجاد مباحث غیر اخلاقی یا هر گونه بی احترامی به ادیان ، اقشار و حاضرین در روم ممنوع می باشد
  • هر گونه بحث در مورد مسائل جنسي و خلاف شرع اسلامی در چت روم ممنوع می باشد
  • از بین خود کاربران چت روم ، افرادی تحت عنوان ناظر انتخاب و نظارت کامل بر روی چت روم خواهند داشت.
  • لطفاً به تذکرات ناظرها احترام بگذارید تا از اخراج شدن و بسته شدن آی پی شما در چت روم جلوگیری شود.
  • ارسال تبلیغات از سایت ها و وبلاگ های دیگر به هر عنوان در چت روم کاملا ممنوع میباشد
  • .
  • ورود با اسامی اشخاص خاص سیاسی و یا اسامی ناپسند و نامتعارف با فرهنگ ایرانی ممنوع می باشد.
  • لطفا در استفاده از چت روم ادب و فرهنگ را رعایت کنید
اولیم خودم قول میدم که قوانینو رعایت کنم
منم قول میدمTongue
بنده هم قول میدهم
بچه ها نامرد اون که زیر قولش بزنه حتی اگه خودم باشم
من مخالف
یه عده ادم که دو زار بارشون نیست به خاطر یه سری مسائل که مقصر هم خودشونن گند زدن به فضای انجمن
محیطی که تا قبل اروم بوده
بهتره همچنان بی چتروم باشه .
من که برام فرق نمیکنه dfgh
خب دارن قول میدن اگر کسی زیر قولش زد دیگه تقصیر خودشه ...اونایی که جنبه ی چت ندارن میتونن نیاننن از خودمون شروع کنیم بهتره
منم مخالفم
چهار تا بی شخصیت میان هر چی میخوان میگن و بعد چهره ی معصومانه میگیرن که مقصر نیستن و بقیه ی بچه های انجمن و خود انجمن رو زیر سوال میبرن
بی چت روم بودن بهتر از با چتروم بودن ولی بی آبرو شدنِ
(۰۱-۰۴-۹۴، ۰۳:۱۳ ب.ظ)varesh نوشته: [ -> ]من مخالف
یه عده ادم که دو زار بارشون نیست به خاطر یه سری مسائل که مقصر هم خودشونن گند زدن به فضای انجمن
محیطی که تا قبل اروم بوده
بهتره همچنان بی چتروم باشه .
بقیه چه گنا هی کردن اخه هر کی اینجا قول داده قرار نیست زیر قولش بزنه وقرار این دفعه یک چت روم ارومو خوب داشته باشیم نه مثل چت روم قبل که واقعا وضعیتش بی خود بود
صفحات: 1 2 3 4 5