ایران رمان

نسخه‌ی کامل: در خواست فیلم
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7
(۲۹-۰۴-۹۴، ۰۶:۲۹ ب.ظ)elham zelzele نوشته: [ -> ]باشه پس يه فيلم ديگه ميگم اين فيلمو اسمشو نميدونم فقط ميدونم يه روستا بود كه مادرا و پدرا از دسته بچه هاشون عاصي بودن بخاطر همين وبشون كردن رفتن بچه ها هم اون شهرو اداره ميكردن همين
باید اسمشو بگی
اینطوری نمی تونم برات پیداش کنم
یا حداقل بخشی از اسم فیلمو بگو
(۲۹-۰۴-۹۴، ۰۶:۴۲ ب.ظ)cOdE brEakEr نوشته: [ -> ]
(۲۹-۰۴-۹۴، ۰۶:۲۹ ب.ظ)elham zelzele نوشته: [ -> ]باشه پس يه فيلم ديگه ميگم اين فيلمو اسمشو نميدونم فقط ميدونم يه روستا بود كه مادرا و پدرا از دسته بچه هاشون عاصي بودن بخاطر همين وبشون كردن رفتن بچه ها هم اون شهرو اداره ميكردن همين
باید اسمشو بگی

اصلا اسمشو يادم نيست
(۲۹-۰۴-۹۴، ۰۷:۰۰ ب.ظ)elham zelzele نوشته: [ -> ]
(۲۹-۰۴-۹۴، ۰۶:۴۲ ب.ظ)cOdE brEakEr نوشته: [ -> ]
باید اسمشو بگی

اصلا اسمشو يادم نيست
خوب میشد می تونستم این دفعه کمکت کنم
پس اسمشو به ذهنت بیار و بهم بگو تا برات لینکشو بزارم
سلام فیلم *سوپرنچرال * مجازه یا نه از اون ترسناکاس البته نمی دونم سریاله یا فیلم خخخخخ
(۰۴-۰۵-۹۴، ۰۸:۰۵ ب.ظ)reihoon نوشته: [ -> ]سلام فیلم *سوپرنچرال * مجازه یا نه از اون ترسناکاس البته نمی دونم سریاله یا فیلم خخخخخ
سریاله نه سینم ایی
غیرمجازه
نمی تونم بزارمش
سلام لطفا فیلم مرد آهنی و تاکسی 3 رو بزار ممنون میشم
(۱۱-۰۵-۹۴، ۱۲:۴۵ ب.ظ)s@mir@ نوشته: [ -> ]سلام لطفا فیلم مرد آهنی و تاکسی 3 رو بزار ممنون میشم

دانلود رایگان فیلم مرد آهنی 3 با دوبله فارسی Iron Man 3 2013
با کیفیت تصویری Blu-Ray و به همراه صوت دوبله جداگانه
[عکس: Iron%20Man%203%202013.jpg]
نام فیلم: مرد آهنی 3 – Iron Man 3 | ژانر: اکشن، علمی تخیلی، هیجان انگیز
سال تولید: 2013 | زبان: دوبله فارسی | مدت زمان: 130 دقیقه
فرمت تصویر: MKV | حجم: 1.03 گیگابایت
خلاصه داستان:
دنیای «تونی استارک» توسط یک تروریست نیرومند مشهور به «ماندارین» از هم پاشیده می شود. استارک تصمیم می گیرد دوباره شروع به بازسازی کرده و این رقیب سرسخت را شکست دهد…
همینه؟!مرد آهنی؟!
(۱۱-۰۵-۹۴، ۱۲:۴۷ ب.ظ)cOdE brEakEr نوشته: [ -> ]
(۱۱-۰۵-۹۴، ۱۲:۴۵ ب.ظ)s@mir@ نوشته: [ -> ]سلام لطفا فیلم مرد آهنی و تاکسی 3 رو بزار ممنون میشم

دانلود رایگان فیلم مرد آهنی 3 با دوبله فارسی Iron Man 3 2013با کیفیت تصویری Blu-Ray و به همراه صوت دوبله جداگانه[عکس: Iron%20Man%203%202013.jpg]نام فیلم: مرد آهنی 3 – Iron Man 3 | ژانر: اکشن، علمی تخیلی، هیجان انگیزسال تولید: 2013 | زبان: دوبله فارسی | مدت زمان: 130 دقیقهفرمت تصویر: MKV | حجم: 1.03 گیگابایتخلاصه داستان:دنیای «تونی استارک» توسط یک تروریست نیرومند مشهور به «ماندارین» از هم پاشیده می شود. استارک تصمیم می گیرد دوباره شروع به بازسازی کرده و این رقیب سرسخت را شکست دهد…دانلود نسخه 720p با فرمت MKVدانلود صوت دوبله فارسی جداگانههمینه؟!مرد آهنی؟!
مرسیییییییییییییی خودشه ی دونه ای
تاکسی ۳ رو هم پیدا کرده بودم ولی کار داشتم یکم دور شد بفرما:
[عکس: taxi3.jpg]
فیلم تاکسی 3 دوبله فارسی
موضوع: اکشن | جنایی | کمدی
کارگردان : جراد پریس
بازیگران: سمی نصری | فدریک دیفندال | دونال مارتینی
خلاصه داستان :
در این قسمت یک گانگستر خود را به صورت بابا نوئل تغییر شکل می دهد. دنیل و امیلن علاوه بر مشکلات امنیتی خود باید تغییرات عمده ای در روابط شخصی خود ایجاد کنند که باعت خواهد شد …
حجم:۳۱۶ مگابایت
(خودشه دیگه؟!)
(۱۱-۰۵-۹۴، ۰۱:۰۲ ب.ظ)cOdE brEakEr نوشته: [ -> ]
تاکسی ۳ رو هم پیدا کرده بودم ولی کار داشتم یکم دور شد بفرما:
[عکس: taxi3.jpg]
فیلم تاکسی 3 دوبله فارسی
موضوع: اکشن | جنایی | کمدی
کارگردان : جراد پریس
بازیگران: سمی نصری | فدریک دیفندال | دونال مارتینی
خلاصه داستان :
در این قسمت یک گانگستر خود را به صورت بابا نوئل تغییر شکل می دهد. دنیل و امیلن علاوه بر مشکلات امنیتی خود باید تغییرات عمده ای در روابط شخصی خود ایجاد کنند که باعت خواهد شد …
حجم:۳۱۶ مگابایت
(خودشه دیگه؟!)

مرسیییییییییییییی عزیزم لطف کردی
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7